cirmok

Regisztráció dátuma: 2011. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)
2014. január 12.

Az új, fekete sorozatból vettem meg a 059 High red árnyalatot. A vörös rúzsok a gyengéim tizenvalahány éve, nem tudok nekik ellenállni, általában nem használom el őket teljesen, mert mindig jön szembe egy új… A Lolita-kinézetemet próbálom vele ellensúlyozni :-) Ez a High red tényleg nagyon szép, a rúzs állaga, íze, mindene jobban tetszik, mint a hasonló árkategóriában versenyző új Essence rúzsok, ez nem is szárít annyira, és krémesebb is. Nagyon jól pigmentált, de a kopására figyelni kell, nem mindig egyenletes. De amíg fent van, addig nagyon szép. Ha valaki kísérletezni szeretne az árnyalatokkal, akkor szerintem ez egészen jó választás.

Biotherm Aquasource BB Krém

Biotherm Aquasource BB Krém
2014. január 4.

Nem fed semmit, de azt jól csinálja :-) A világosabbat próbáltam többször, és csak azért nem veszem meg, mert a kedvenc Shiseido BB-m azért jobb. De ez is jó, az állaga nem túl folyós, de nagyon jól terül, és tényleg nagyon szép a hatása. A színe tökéletes a téli arcszínemhez, nem is értem, nem tudok rájönni, hogy azért, mert nem fed, vagy azért, mert tényeg ennyire jó. Rajtam bőrfényű marad, nem matt, ennek külön örülök, harminchat évesen ez fontos. A pórusokat nagyon szépen eltünteti, és arcom tapintása is nagyon kellemes, tényleg egész nap hidratál. Mivel nem használom rendszeresen, ezért nem tudom, okoz-e mitesszereket. Összességében szerintem ebben az árkategóriában ez nagyon jó termék, érdemes kipróbálni.

Syoss 4-Day-Straight-Spray Hajegyenesítő

Syoss 4-Day-Straight-Spray Hajegyenesítő
2014. január 1.

Vékony szálú, fül alá érő, pihés, se egyenes, se göndör hajam van, ráadásul teljesen önálló életet él a fejemen, kábé sosem tudom, milyen látvány fogad, ha tükörbe nézek. Ez az első Syoss termék, amit kipróbáltam, hajegyenesítés terén sincsenek nagy tapasztalataim, de ez jobban működik, mint pl. a Balea hajsimító krémje. Nem nehezíti el a hajam, és egy-két napig tényleg egyenesebb (nem vasalom, csak hajszárítóval húzom ki). Az eddigi hajformázási kísérleteimnek ez a termék teljesen megfelel, de persze nem tesz csodát. Vékonyszálú hajon szerintem jobban működhet, sok és vastag hajúaknak (akiket ezúton is irigylek) ennél biztosan erősebb cucc kell.

Balea Young Soft & Care Feuchtigkeits Creme-Gel

Balea Young Soft & Care Feuchtigkeits Creme-Gel
2013. december 26.

Egy pici mintatubus landolt a kosaramban, már nem is emlékszem, miért, gondolom, a csomagolás miatt, meg azért, hogy majd jó lesz utazós vésztartaléknak. Kinyitottam, és ahogy a rajzfilm mondja, whoaaaah, megcsapott az alkohol meg valamilyen teljesen szintetikus illat. Ráadásul tartós is, még kézmosás után is éreztem. Érzékeny bőrre semmiképpen sem való, és szerintem nyárra sem, hiába a spf 10, meg a nagyon csábító krémzselé elnevezés (amely ráadásul nem is fedi a valóságot), ha egyszer az alkohol rommá szárítja a bekent felületet. A csomagolásért megy az egy csilli, mert nagyon friss, üde látvány.

Fusion Beauty Lipfusion XL Kollagénes Ajakfeltöltő Terápia

Fusion Beauty Lipfusion XL Kollagénes Ajakfeltöltő Terápia
2013. december 25.

Tényleg jó, nekem a színtelen van meg (nem tudom, van-e színes is, ez a darab egy próbacsomag része volt),
sjolfe11: próbáld meg a feelunique.com oldalról, én onnan vettem. Juicy Fruit rágóíze van, csak a keserű utóíz nélkül. Sűrű, de jól eloszlatható, nagyon fényes-vizes a finishe, és tényleg ápol. Nem látom különösebben teltebbnek az ajkaimat, inkább csak optikai tuning szerintem. Elhasználom, mert tényleg teljesen jó, de nem hiszem, hogy újraveszem, valami miatt nem sikerült beleszeretni.

Lash Fusion XL Microtechnology Instant Lash Volumizer

Lash Fusion XL Microtechnology Instant Lash Volumizer
2013. december 25.

A Fusion Beauty Top Picks csomagjában volt ez a spirál, három szájfény és egy ráncfeltöltő izé társaságában. Az öt közül ez az, amelyik konkrétan használhatatlan. Mivel hosszú pilláim vannak, leginkább a volumennövelő spirálokat részesítem előnyben, ez elvileg az. A keféje nagy tömött, nem szilikonos, szóval elvileg ennek működnie kellene. Az alapvető probléma a festékkel van, már a kibontáskor annyira száraz, mintha matt fekete krétaport próbálnék applikálni a pillákra. Kísérletképpen végighúztam a kefét a kézfejemen, néhány morzsától eltekintve egyáltalán nem fog. Először azt gondoltam, hogy lejárt a szavatossága, vagy valami, de utánaolvastam a neten, és kiderült, hogy mindenkinek ez a baja a termékkel. Ez az első csalódásom a márkával kapcsolatban - ez a spirál a vállalhatatlan kategória. Ne költsetek rá (pláne teljes áron!), felesleges!

Fusion Beauty Ultraflesh Shine Box Highlight & Shimmer Kollekció

Fusion Beauty Ultraflesh Shine Box Highlight & Shimmer Kollekció
2013. december 18.

Nagyon jól összeválogatott "fénypaletta". A doboza viszonylag táskabarát, és elég mutatós is, bár az ujjlenyomatokat gyűjti rendesen. Applikátor nincs hozzá, de nem is hiányzik. Én alapjáraton nem vagyok egy highlighter-szakértő, inkább a mindennapi szürkeséget próbálom ellensúlyozni vele, de ezek a színek és textúrák annyira értelemszerűen vannak összerakva, hogy szerintem lehetetlen vele hibázni. További pozitívum, hogy a dobozka két alsó szintjén meleg és hideg tónusokat is kapunk. A csillámok aprók, nappalra és estére is használhatók. Ajánlom! Most akciós az eperneten.

Inecto Pure Argan Nourishing Body Lotion

Inecto Pure Argan Nourishing Body Lotion
2013. december 18.

Tetszik! Állandóan váltogatom a testápolókat, leginkább azért, mert egyikkel sem vagyok elégedett. Ez sem csodaszer egyelőre, de nagyon kellemes használni, elég könnyen beszívódik, nem ragacsos, de tápláló. Az illatmentes testápolók a kedvenceim, ennek van valamennyi illata, de nagyon kellemes, visszafogott, különösen drogériás viszonylatban.

NeoStrata Kéz- és Körömápoló Krém

NeoStrata Kéz- és Körömápoló Krém
2013. december 17.

Mivel itt a KM-n a Neostrata rendelkezik talán az egyik legmagasabb átlaggal a márkák között (a Paula's Choice mellett), ezért nem tűnt nagyon kockázatosnak megrendelni a kézkrémjüket epernetről. Még csak az első néhány használaton vagyok túl, de egy kicsit csalódtam, ez a krém egyelőre a "meh", "semmi különös" kategória. Illatmentes, ez nagy pozitívum, könnyen beszívódik, vagyis inkább elpárolog, vagy eltűnik, nem tudom, mindenesetre semmilyen (tényleg semmilyen) változást nem tapasztalok a használata után. Mintha mi sem történt volna. Az ár-érték arány ebben az esetben egyáltalán nem kedvező sajnos.

Biomed Csipkebogyó Krém

Biomed Csipkebogyó Krém
2013. december 12.

Kézkrémnek használtam a téli hónapokban, nagyon szerettem, elég tömör krém, de aránylag könnyen beszívódott, simábbnak, egységesebb tónusúnak éreztem a bőrömet a használata során.

Szerk. (legalább egy, de lehet, hogy két évvel később). újravettem, megint téli kézkrémnek, és megnyugodva dőltem hátra, amikor bekentem a hidegben kikészült kezemet… részemről befejeztem a keresést, ennél maradok.