citabes

Regisztráció dátuma: 2018. október 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal
2020. február 7.

Férfi vagyok zsíros, fényes, göndörödő hajjal. Sose vettem volna meg de egy este úgy esett csak ez volt otthon amit barátnőm vett magának, valamivel meg hajat kell mosni.

Hát kérem ez eddig a legjobb dolog amit tettem a hajammal. Kíméletesen tisztít, semmi száraz vagy zsíros hatást nem hagy, könnyű fésülni, waxxal is könnyebb formáznom, és persze teljesen jól kiszedi a waxot is. Sokkal jobbnak érzem tőle a hajam másnap.

Avon True Nutra Effects Mattító Tonik

Avon True Nutra Effects Mattító Tonik
2019. június 6.

Hát érdekes, nekem ez a tökéletes tonik. Eddig amiket kipróbáltam mind olyan érzést hagyott mintha kicsit tisztítanak ugyan de inkább csak vagy szárítanak vagy csak összekeverik az olajt a bőrömön. Ez meg kifejezetten frissítő érzést hagy maga után, nem húz, nem száraz! Jó az alkohol ott van és az is hat, de valahogy nem zavar. Napközbeni frissítésre ez a legjobb tonik számomra.

SEINZ. Hidratáló Mattító Arckrém

SEINZ. Hidratáló Mattító Arckrém
2019. május 3.

Kicsit kételkedve vettem mert új termék lévén semmi infó róla mit tud, és a terméken is annyi van hogy mattít amit kb mindegyik állít.

Kellemesen csalódtam, nyílván nem 24 órát de a zsíros, gyorsan csillogó bőrömet valóban sok órára mattnak tartja ami rekord. Annyira figyelni kell hogy nem elég picit nyomni ki belőle, kényelmesen fogalja el az ujjbegyet az adag különben a hidratált érzést gyorsan felváltja egy szárító.

+Ez meg szubjektív de nagyon bejön a minimalista kiszerelés is.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Áfonya

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Áfonya
2019. március 28.

Pont beruháztam volna a következő csomag Himaláyás lemosómra mikor megláttam ezt. Annyira reklámozta magát gondolom jó megpróbálom.

Na, ilyennek kell lennie egy zsíros bőrre való lemosónak. Nem szappanos, nem szárít, a kis szemcsék csak egy picit radíroznak, de heti egyszer azért használok rendes bőrradírt így ennyi elég nekem. Tényleg egy friss kezdése a napnak.

Ha a Himalaya csinálna végre egy zsíros bőrűeknek való hidratálót is, mondjuk egy társszerét ennek akkor már mennyben lennék:)

Garnier Skinactive Hydrate+Refresh Aloe Extract Moisturizer

Garnier Skinactive Hydrate+Refresh Aloe Extract Moisturizer
2019. január 25.

Nekem is bevált az olajos bőrömre. Könnyed, sokáig ható hidratáló. Gyorsan beszívodik, semmi nyomot nem hagy.

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Éjszakai Arckrém

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Éjszakai Arckrém
2019. január 10.

Lefekvés előtt használom. Kevés kell sok belőle különben fényes, zsíros érzést hagy maga után. Még csak egy hete használom, nem látok különbséget, talán kicsit puhít de semmi más, viszont nem is ront, korrekt frissítő hidratáló. Én bármit használok csillog a bőröm reggel szóval nem várom tőle hogy megoldja.

Himalaya Mitesszereltávolító Diós Radírozó Arclemosó Gél

Himalaya Mitesszereltávolító Diós Radírozó Arclemosó Gél
2019. január 9.

Olyan mintha összekeverték volna a gyengéd arcradirozó krémüket valamelyik lemosó géllel. Korrektül tisztít, egy picit radíroz, nem különösebben szárít de semmi extra.

Balea Men Clear & Care Anti-Unreine Haut Gel

Balea Men Clear & Care Anti-Unreine Haut Gel
2019. január 6.

Már jó egy éve nem forgalmazzák. Ár/érték arányban egy nagyon jó kis hidratáló volt semmi extrával.

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre
2018. november 17.

Korrekt és olcsó, illatmentes kendő. A napközbenre már néha elégé csillogó arcbőrömet felfrissító és mattítja. Persze cserébe kicsit száraz érzést hagy hiszen nem nagyon tud hidratálni, de nem feszítően szárazat, utána egy kis hidratáló jól esik de nélküle is el lejet lenni.

Balea Men Bartöl Szakállolaj

Balea Men Bartöl Szakállolaj
2018. október 22.

Szakállas pasas vagyok, 1-2 éve kezdtem el "olajozni". A dm terméke ár/érték arányban verhetetlen olaj. Gyenge édes illata van, szóval rá szoktam cseppenteni más, illatos olajból napközben, azonban este tisztálkodás után csak ezt használom.