Citta

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Creme Care Arctisztító Tej

Nivea Creme Care Arctisztító Tej
2017. június 3.

Ez az arctisztító tejem már 1,5 éve. Nagyon szeretem, meg vagyok elégedve vele. A sminkemet előtte még olíva- vagy kókuszolajjal leszedem, nem várom, hogy egy kíméletes arctisztító leszedje a vízálló szemsminket, aztán meleg vízzel leöblítem és csak ezek után maszírozom az arctisztító tejet az arcomba, majd leöblítem. Az illatát imádom, tipikus Nivea illat és habár az incije nem tökéletes, nálam nem okozott soha semmilyen irritációt, szépen tisztít, ezért továbbra is használom. Este még lemosom egy semleges arclemosóval utána az arcom, reggel viszont csak arctonikot használok.

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2017. június 3.

Ez nálam méltán kiérdemelte az ennyiért csodaszer kategóriát. A munkahelyemen, hála a téli-nyári klímának, nagyon kiszárad a bőröm, ezért egyre durvább ráncocskák jelentek meg a szemem környékén. Mióta ezt a szérumot használom, mintha kivasalták volna az arcom. Általában a koromnál jóval fiatalabbnak néznek, ami 2-3 hónapja rendesen megváltozott. Mióta ezt a cuccot kenem az arcomra reggel és este, újra kijavítanak, hogy "25-öt akartál mondani, nem 35-öt, ugye?" :) A kukacosodást én úgy oldottam meg, hogy miután eloszlatok 2 pumpálásnyi szérumot az arcomon és nyakamon, vagy ásványvizet, vagy virágvizet permetezek még néhányszor az arcomra és hagyom, hogy beszívódjon, néha belemaszírozom a bőrömbe. Persze ez nem megy, ha reggel rohanni kell, de én szeretek indulás előtt 1-1,5 órával felkelni, így a reggeli kávé mellett spriccelgetem az arcom és kómázok fél órán keresztül, aztán kenem csak fel a hidratálót, majd még azután is várok 15 percet és csak utána sminkelek (amit viszont nem viszek túlzásba, max 5 perc alatt megvagyok vele), így semmi krémkukacosodás, csak üde, sima arcbőr :) Este pedig bőven van idő spriccelgetni, nem lefekvés előtt kezdem az arcápolási rutinomat, mert még az Anaconda standard szérumát is felkenem fél órára, lemosás után is várok fél órát és csak aztán szérumozok. Ez kicsit sok macerának tűnik, de valójában egy-egy művelet nem vesz el 1-2 percnél több időt és bőven tudom az itthoni tennivalóim intézni, szervezés kérdése az egész. És hát én szeretem, ha szép és fiatalos a bőröm. Hálás vagyok az itteni pozitív hozzászólásoknak, mert azoknak hála vettem meg a kencét

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág
2017. június 2.

Nekem ez nagyon nem. Alig vártam, hogy elhasználjam és soha nem veszem újra. Mivel nem ártott, ezért jár a három pont, de nem szerettem használni, sem az illata, sem az állaga nem jött be. Egy átlagos arcradírnak mondanám, de ilyen hatásút lehet olcsóbban is venni, vagy az ember használ egy jó arckefét és máris tesz a környezetért, mert kevesebb szemetet termel.

Blend-A-Med Pro Expert All in 1 Fogkrém Mild Mint

Blend-A-Med Pro Expert All in 1 Fogkrém Mild Mint
2017. június 2.

Kevés fogkrémmel voltam úgy megelégedve, mint ezzel. Szeretem használni

Anaconda Biopeel AHA Standard Szérum

Anaconda Biopeel AHA Standard Szérum
2017. június 2.

Nagyon jól teszi a dolgát. Heti 5x használom este, reggel a Geek@Gorgeous Cheer Upját használom, és heti 1x az Anaconda intenzív szérumát. Persze ezt csak az olyan rinocérosz bőr bírja el, mint az enyém, de nekem így gyönyörűen símul ki a 20 évi pattanássosság miatt egyenetlen, tág pórusú és mitesszeres bőröm. Meglepően sokáig elég, pedig elég kis kiszerelés, viszont engem nagyon mar, ezért keresgélek még más hámlasztó után, mert emiatt minden nap el kell mondanom a tükör előtt, hogy csodát tesz a bőrömmel, tehát megéri szenvedni...

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum
2017. június 2.

Másik 2 hámlasztó mellett használom ezt heti 1x. Ennyiért csodaszer és meglepően sokáig elég. Az egyetlen bajom vele, hogy nagyon mar, ezért még keresgélek kicsit hámlasztó témában és csak akkor veszem újra, ha nem találok legalább ilyen jót. Jól tűröm a fájdalmat, amikor green peelen voltam, a kozmetikus megkérdezte, hogy biztos bírom még, mert nála még nem járt olyan ember, aki eddig bírta volna a dörzsölést, de ez a termék úgy mar, hogy csak azért veszem rá magam a használatára, mert a green peellel szemben, ez tényleg csodát tesz a bőrömmel.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2017. június 2.

Csodaszernek nem mondanám, de nagyon jól teszi a dolgát. Nekem kicsit kevés, de ezért nem jár pontlevonás, nem a termék hibája, hogy rinocérosz bőröm van. Heti 6x ezt használom reggel, este az Anaconda standard szérumát heti 5x, majd egy este semmi, másnap reggel semmi és este az Anaconda intenzív szérumát (az Anaconda volt a leggyorsabban elérhető termék, amikor kiderült, hogy ez a termék kevés lesz nekem napi 2 használat mellett is, de nem veszem újra, mert nagyon mar felkenés után). Ezzel a módszerrel csodálatosan javul a bőröm, még sosem volt ennyire szép és tiszta. Viszont amiért legszívesebben pontot vonnék le, az az angol cimke. Engem minden terméknél rendkívül zavar, ha magyar termék lévén nem magyar felirattal van ellátva. Képes vagyok ezért nem megvenni termékeket, habár beszélek angolul és németül is. Ausztriában élek, és elég gyakran találkozok a dm-ben olyan termékekkel, amiken magyar felirat is van és ez mindig olyan jó belülről. Szeretem, ha egy márka ezzel is figyel a vásárlóira. Nem tudom, miért lett végül angol felirat, de bízom benne, hogy ez csak átmeneti megoldás.

Alverde Koffein Sampon Feketebors-Kakukkfű

Alverde Koffein Sampon Feketebors-Kakukkfű
2017. május 26.

Kb 1 éve újraveszem, nagyon bevált, még nem látom, hogy samponváltást igényelne a hajam. Tavaly rengeteg hajam kihullott, részben a táplálkozásomnak, részben a hajápolóimnak köszönhetően és ez tette rendbe. Még a fodrász is megjegyezte decemberben, hogy rengeteg bébihajam van, majd le is kellett vágatnom, mert kb vállig dús volt és alatta meg csak úgy lógott... Göndör hajam van, és kezelhetetlenül, külön göndörödött a vállig érő, újra kinőtt dús része és a ki nem hullott, hosszú, hát középig érő része. Néhány hónapig próbálkoztunk azzal, hogy lassan hozzávágjuk a hosszát, de 3 hete meguntam a sok macerát hajmosás után. Majd kinő és így most tényleg szép. Igaz, a sampon illata és az állaga nem a megszokott, de erre fel voltam készülve, ettől még nekem nagyon sokat segített. Balzsamot meg szinte mindig rakok rá, nem is várom, hogy a csak hajmosásnál fésült hajam enélkül kifésülhető legyen. Annyival turbóztam még fel a sampon hatását 3 hónapja, hogy a hajbalzsamot gyógyteával, néha csak egyszerű feketeteával öblítem le, szeretem, hogy így a színe is változik egy fél árnyalattal. Most kijelenthetem, még sosem voltam ennyire elégedett a hajam minőségével.