CKNYL

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk
2018. március 28.

Én is ajándékként kaptam, és világos nude színt választottam. Többször használtam már, és elégedett vagyok vele. A színe szép és fényes, a fedése (ugyan nálam csak 2 ecsetvonás után:-)) tökéletes. Tényleg gyorsan szárad, a tartóssága is rendben, és az is a kedvemre való, hogy a többi géllakkomhoz képest ezt sokkal könnyebb lemosni. Lehet újra veszem, de az ára miatt csak 4*.

Yves Rocher Golyós Dezodor Provence-I Levendula

Yves Rocher Golyós Dezodor Provence-I Levendula
2018. március 28.

Legalább 2 éve használom folyamatosan és nagy megelégedéssel. Nálam tökéletes az izzadás gátlás, ráadásul egész nap tart. Ezen kívül a ruhán nem hagy foltot, az illata kellemes, de egyáltalán nem tolakodó. Felvitel után kicsit ragacsos, erre tényleg figyelni kell, de ez a pici kellemetlenség eltörpül a jó tulajdonságai mellett.

MAC Prep+Prime CC Color Correcting SPF30

MAC Prep+Prime CC Color Correcting SPF30
2018. március 9.

Nekem sárga és levendula van belőle, imádom mindkettőt. Nagyon jól bírja a bőröm, könnyű és szépen fed. Az egyik legjobb primer, amivel eddig találkoztam. Az viszont igaz, hogy a pórusaimban nekem is megül egy kicsit. Emiatt a rozaceás részen a sárga alá használok egy kis levendulát, így pedig már nem okoz gondot. Jár az 5*.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. március 9.

Nekem tökéletesen bevált, pedig elég "nehéz eset" vagyok a rozaceám miatt. Igaz, az elején meg kellett tanulnom, hogy egészen pontosan mi a megfelelő mennyiség, de miután ezt megtaláltam, maga lett a tökély. Tartós, szépen fed, egész nap fennmarad, olcsó és sokáig tart. Zöld is van belőle, az is szuper. Nagyon szeretem.

The Body Shop Argánolajos Testvaj

The Body Shop Argánolajos Testvaj
2017. szeptember 19.

Nagyon jó testápoló.
Kiválóan hidratál, elég gyorsan felszívódik és nem ragacsos. Igazat ír alább "vivienlovesit" is, testvaj létére viszonylag könnyű az állaga, de ez nem megy a rovására, használata után a puha bőr garantált. Nekem az illata is nagyon tetszik, finoman édeskés és tartós. Többedszer vettem újra, és ajándékba is szívesen adom, eddig mindenkinek bejött:-).

Tetran Kenőcs

Tetran Kenőcs
2017. március 24.

Az egész család szereti és használja. Igazi csodaszer, kisebb bőrgyulladásokat vagy nagyobb pattanásokat hatékonyan tudunk vele kezelni.
Igazat ír alább adriennbota, kötelező darab.

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz
2017. március 24.

Nekem jól eltávolította az alapozót és egyáltalán nem irritált, ami az én bőrömnél kész csoda. Ragacsos érzet viszont nálam is maradt, és mivel azóta az "igazit" is megtaláltam, nem vettem újra.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2017. március 24.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, az én száraz bőröm imádja. Este használom, mert az állaga azért kissé tömény, így a felszívódásnak is kell egy kis idő. Ez az idő viszont tényleg nem sok, ragacsos érzet pedig egyáltalán nem marad utána. Hosszan hidratál és az illata is finom, egyértelműen 5*.

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál
2017. március 24.

Érzékeny a szemem, szinte minden szempillaspiráltól patakokban folyik a könnyem, ezért vásároltam meg reménykedve ezt a terméket.
Nekem nem volt könnyű szépen felvinni és ragacsosnak is tűnt, de szép hosszú pillákat csinált és a szememet sem irritálta, így elsőre nagyon boldog voltam. Sajnos azonban pár óra múlva nekem is kezdett lejönni, és amikor a tükörbe néztem, olyan voltam, mint akinek benyomtak egyet. Ez 2 hónapja volt, azóta nem mertem használni. Azért egy-két alkalmat még adok neki, majd jobban figyelek a monoklikra:-).

L'Occitane Verbéna Szappan

L'Occitane Verbéna Szappan
2017. március 24.

Nagyon finom az illata és egyáltalán nem szárítja a bőröm. A méretéhez képest tényleg drága, de olyan jó, hogy már többször újra megvettem.