classycat

Regisztráció dátuma: 2013. július 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Uriage Termál Hidratáló Water Essence

Uriage Termál Hidratáló Water Essence
2021. május 31.
(!)

Itt kaptam tesztelésre a Krémmánián én is. :) Szerintem összességében jó kis termék, arcra és testre is használom, de a koreai esszenciákhoz viszonyítva úgy érzem, hagy egy kis réteget. Én eléggé locsolom magamra, de nem fogy gyorsan, szerintem "bevezető" esszenciának jó választás lehet.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. február 8.

Szuper spirál, már egy rétegben is nagyon szép pillákat csinál (én ezt a "fluffy" eredményt keresem minden spirálnál), nem tapaszt és nem pereg. Megtaláltam az új kedvenc szempillaspirálomat 😊

Dr. Hauschka Rózsa Tusfürdő

Dr. Hauschka Rózsa Tusfürdő
2017. november 2.
(!)

Én is termékmintát kaptam belőle, most fogyott el. Nekem is tetszett az illata, kellemesen rózsás, a tusfürdő maga nem szárított, de nem is vettem észre, hogy hidratált volna. Kellemes volt használni, de magamtól nem venném meg.

Catrice Allround Beautifying Korrektor, Szem és Szájceruza

Catrice Allround Beautifying Korrektor, Szem és Szájceruza
2017. március 16.

Nekem tetszik, bár nem a legtartósabb dolog a világon. Én elsősorban korrektorként, pattanásokra és bőrhibákra használom, vízvonalra van jobb ceruza is, viszont az ajkak felső ívére kiemelőnek szuper. Korrektorként egy pár óra múlva eltűnik (szinte nyomtalanul), szóval újra fel kell vinni, de én pont ilyen táskába dobálós céllal vettem, hogy nap közben meg tudjam igazítani a sminkem, ha a helyzet úgy kívánja. :) Tetszik a kialakítása, és a ceruza is elég puha, tehát ujjal könnyű felvinni. Nem vagyok túl nagy rajongója a tégelyes korrektoruknak, mert az is eltűnik egy pár óra után (hiába minden fixálás), csak nem nyomtalanul, hanem összegyűlik a pattanás/bőrhiba szélén... Ebből a ceruzából viszont biztos, hogy veszek még. :)

Yamuna Joghurtos Krémmaszk

Yamuna Joghurtos Krémmaszk
2016. december 10.

Imádom, sajnálom, hogy már nem lehet kapni. :(
Feltölti, hidratálja a bőrt. Én szükség szerint alkalmazom, van, hogy minden nap 30 percre, van, hogy éjszakára is ezt teszem föl a hidratálóm fölé.
Yamuna, ugye visszahozzátok még?

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2015. május 21.

Nagyon örültem, hogy végre itthon is kapható! Nálam nagy kedvenc, sokkal szebb, egységesebb és tartósabb lesz tőle a sminkem.

RdeL Young Szemhéjárnyaló Ceruza

RdeL Young Szemhéjárnyaló Ceruza
2014. november 20.

Nekem nagyon tetszik, három barna árnyalat van meg. Alappal egészen tartós. :) Kézzel viszem föl, és egy kis púderrel fixálom, de szemceruzaként is szuperül szuperál. 400 forintért szerintem egészen jó szemhéjfestéket/ceruzát kapunk, ha elhasználom, újraveszem. :)

Rimmel Brit Manicure Körömlakk

Rimmel Brit Manicure Körömlakk
2014. november 16.

Nekem is az English Rose árnyalat van meg, nagyon tetszik. Régóta kerestem csillámmentes, rózsaszínű francia (bocsánat, brit! :D) alapplakkot, most a Rossmannokban 600 forintért árulják őket. Nagyon szép, természetes, nekem megérte. :)

Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó SPF25

Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó SPF25
2014. október 19.

Nekem a kettő legvilágosabb árnyalat (010 True Porcelain, 100 Ivory) van meg - dm-s 25% kuponnal a kettőért összesen 3000 forintot fizettem, így bőven megérte. :) Egy hete használom, eddig szuperül teljesít - tartós, nem kopik, a fedése is szuper, teljesen természetes, 'my skin but better' (mondjuk ha valakinek erősebb fedésre van szüksége, lehet, hogy ez az alapozó nem lesz elég,), nem gyűlik össze a ráncokban, nem emel ki száraz részeket. Külön öröm, hogy végre egy drogériás alapozó, amiből behozták a világos árnyalatokat is, és hogy így kevergetem, tökéletesen passzol a bőrömhöz. A teljes ára is nagyon jó (2000 Ft), érdemes kipróbálni! :)
Drogériás alapozók közül ez és a Bourjois Healthy Mix vonal jött be eddig a legjobban.

Max Factor Max Colour Effect Trio Szemhéjpúder

Max Factor Max Colour Effect Trio Szemhéjpúder
2014. október 12.

Nekem a rózsaszín van meg, szemhéjfestékként okés, a három árnyalat között szemhéjon nincsen túl nagy különbség (na jó, a legsötétebb és a világos között azért van :D), éppen ezért jó pirosítóként is, úgy nagyon szép. :)