ClauMau

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Gucci Bloom

Gucci Bloom
2019. október 12.

Valamelyik nap a Müllerben kóboroltam és a csomagolása magához vonzott. Mikor megszagoltam, azonnal bele szerettem, de ott volt bennem az az érzés, hogy valahol én már ezt szagoltam. Napokig nem jöttem rá, honnét volt ismerős az illat, de olyan nosztalgikus volt, és akkor eszembe jutott, hogy az Avonban volt évekkel ezelött egy "AVON FLOWER BY CYNTHIA ROWLEY" nevű parfüm amit sokáig használtam és ugyan ez az illat volt, talán egy kicsit erősebb. Kellemes, nem hivalkodó, ugyanakkor érettebb illata van.

Orsay L'Or De Say For You EDP

Orsay L'Or De Say For You EDP
2019. október 12.

Teljesen véletlenül találtam meg ezt az illatot, mert akkoriban jött ki a "KENZO KENZO WORLD" parfüm is és sok mindenkin éreztem az illatát. Mikor bementem az Orsay-be hirtelen megcsapott, hogy ez nagyon ismerős és rájöttem, hogy szinte ugan az az illata, mint a fent említettnek. Nem rossz, de nagyon erős, kb 1 fújás órákig érződik. Kellemes édeskés illata van, amely egész nap kitart.

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2019. október 12.

Imádtam! Teljesen az én illatom volt, mégis 4 csillag azért, mert egy tömeg parfüm lett :( Kb minden 2. emberen ezt éreztem/érzem.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2019. szeptember 12.

Nagyon jó erősen zsírosodó bőrre, viszont kombináltra nem ajánlanám mert szárítja a bőrt.
Eddig nagyon sok alapozót kipróbáltam és ez volt a legjobb a zsírosodó bőrömre, mivel elég sokáig kitartja a matt hatását. Nekem csak 5-6 óra eltettével kezdett el "csillogni" a bőröm,(de akkor sem olyan erősen mint naturan), míg más alapozóknál ez 2-3 óra volt (a natur szint elérése). Sajnos mivel szárítja a bőrt, csak fél évig tudtam használni, de úgy, h semmilyen arckrémet nem használtam sem előtte sem utána, szóval nem okoz extrém száradást, csak még én nem találtam a bőrtípusomnak megfelelő hidratáló krémet :( Csak önmagába erős a szárító használata szerintem ilyen bőrtípusnál.
Először furcsa volt számomra az állaga mikor először használtam. Száradás után, kellemes puha púderszerűvé alakul. Én 110-es árnyalatot használtam mert nagyon világos a bőröm és ez is egy plusz a gyártótól, hogy más gyártókkal ellentétben ahol van 3 árnyalata (sárgás alapozó, rózsaszínes alapozó meg barnás alapozó) itt van bőven választék a színskálán. A fedő hatása is nagyon jó, szépen elfedi amit el kell. Ha valaha találok jó hidratáló krémet a kombinál bőrömre, nem kérdés, hogy visszatérek rá :)

Christina Aguilera Violet Noir EDP

Christina Aguilera Violet Noir EDP
2019. április 19.

Tökéletes választás hétköznapokra, kellemes friss és kicsit édeskés illat, én ajándékba kaptam, de már meg is vettem a nagyobb kiszerelését :)

Anew Vitale Éjszakai Krém

Anew Vitale Éjszakai Krém
2016. december 11.

Együtt vettem csomagban a nappali és a BB krémmel. Az éjszakai krémmel teljesen meg vagyok elégedve. Puha és ragyogó tőle a bőröm minden reggel. Hamar beszívódik, hidratál és nem okoz kényelmetlen érzést a használata.

Anew Vitale Nappali Krém SPF25 UVA/UVB-szűrővel

Anew Vitale Nappali Krém SPF25 UVA/UVB-szűrővel
2016. december 11.

Együtt vettem csomagban a BB és az éjszakai krémmel. Ez a nappali krém ugyan hatásos, de nagyon nehezen szívódik fel és kicsit égeti az arcom (mintha csalánt raktam volna fel). Nagyon sokáig zsíros és fénylő marad tőle a bőröm, és kényelmetlen használni. Pár használat után a szekrény mélyén végezte.

Anew Vitale BB Krém SPF 20 UVA/UVB-Szűrővel

Anew Vitale BB Krém SPF 20 UVA/UVB-Szűrővel
2016. december 11.

Szeretem ezt a BB-t használni, mikor épp nem problémás a bőröm, télen hidratál, nyáron meg védi az UV ellen az arcom. BB létére, még viszonylag fedi is a kisebb hibákat vagy bőrpírt, de tényleg csak a kisebbeket. Talán az egyetlen negatívuma, hogy krémes állagát felkenés után is tartja, így nehéz volt az arcpírosítómat felkenni (sokkal erősebb szín jött ki, mint egy sima alapozónál), így ehhez inkább bronzosítót szoktam használni.

Gliss Kur Serum Deep-Repair Sampon

Gliss Kur Serum Deep-Repair Sampon
2016. december 10.

Sokáig használtam, szépen helyre tette a hajam és finom illata volt, viszont a sok irritáló összetevő (SLS, SLES) kikészítette a fejbőrömet, ezért sajnos váltani kellett bio samponra :(

Balea Kéztisztító Gél

Balea Kéztisztító Gél
2016. december 10.

Nagyon jó pofa a kiszerelése, a málnás kellemes cukorka/rágógumi illatú. Praktikus a táskán, nem kell koszos kézzel minden összetapizni, ha érte nyúlok :D