Best of Beauty 2019

clevergirl

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT
2019. június 3.

Szerintem nagyon finom nyári illata van! Citromos,mégis van benne lágyság,krémesség! Nekem nagyin bejön.

Laura Biagiotti Laura Tender EDT

Laura Biagiotti Laura Tender EDT
2019. június 1.

Fantasztikus illata van!Nyárra,tavaszra,meleg őszre való illat. Kellemes virágos ugyanakkor egy leheletnyi mentolt éreztem benne,ami pezsgést adott az illatnak. Olyan az illat,mint a csomagolása. Fiatalos és üde.

Escada Celebrate N.O.W. EDP

Escada Celebrate N.O.W. EDP
2019. május 10.

Egyetértek Andy88 véleményèvel. Első fújás után már semmit nem érzek magamon. Sajnos nem tartós.

B.U. Passion Natural Spray

B.U. Passion Natural Spray
2019. április 14.

Fantasztikus, s brutál tartós illat! 5 óra elteltével is érzem magamon.Sokan a CH Good girljéhez hasonlítják, ahhoz hasonlít, de nem 100% az egyezés. Viszont önmagában rendkívül sexy,dögösen kellemes illat. Nyár kivételével minden évszakban használható.😊

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP
2019. március 27.

Nagyon kellemes, virágos,enyhén gyümölcsös tavaszra,nyárra való illat. Nem kislányos, felnőtteknek való vidám parfüm. Nem túl tartós, rajtam kb. 3-4óra.
Érdemes kipróbálni.

Luxure Yes I Want You EDP

Luxure Yes I Want You EDP
2019. március 27.

Nagyon kellemes, virágos,enyhén gyümölcsös tavaszra,nyárra való illat. Nem kislányos, felnőtteknek való vidám parfüm. Az eredetivel megegyezik az illata, s tartóssága is. Nem túl tartós az eredeti sem, rajtam kb. 3-4óra.
Érdemes kipróbálni.

Terra Naturi Silk Matt Alapozó

Terra Naturi Silk Matt Alapozó
2019. március 25.

Furcsa, hogy mèg semki nem véleményezte. Gyengèn fed, de nekem pont elég. Jók az összetrvők, s kedvező ár. Nem csodaszer, de hétköznapra egybek jó.

Carolina Herrera 212 Vip

Carolina Herrera 212 Vip
2019. március 25.

Ma szaglásztam meg a M.-ben. Ezt az illatot nem lehet nem észrevenni. Feltűnő, mély illat. Szerintem nyáron sok lenne. De az év többi szakában bátran hordható. Kellemes vaníliás,én a rumot nagyon érzem benne. De a többi illatösszetevel szépen muzsikálnak. Csak azért 4*, mert nagyon terszik,de nekem még érnem kell ehhez az illathoz.

Carolina Herrera 212 Vip Rosé Extra EDP

Carolina Herrera 212 Vip Rosé Extra EDP
2019. március 25.

Ami elsőre eszembe jut róla: tavaszi illatcsoda! Nagyon kellemes,vidám,gondtalan, bájos illat (de inkább a férfihódító értelemben). Nagyon jó illat! Tavaszra,de kora nyárra is el tudom képzelni! Én a gyümölcsök mellett a vaníliát nagyon kellemesen érzem benne. Nem tolakodó, de igenis jelen van! 💕

Tetesept Eine Portion Glück Fürdősó

Tetesept Eine Portion Glück Fürdősó
2019. március 24.

Fantasztikus illata van! A viz sárga lesz tőle.
Jókedvre derít, s egyben ellazít. Újravevős, s a többit is kipróbàlom majd! 😍