clevergirl

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2020. február 13.

Nagyon kellemes illata van. Az első meleg tavaszi napsütés ugrik be róla,mikor már a nárcisz,tulipán majd a többi virág ontja illatait, s ezektől egyfajta boldogság szökik a szívembe,amitől spontán kacér mosoly szökik az arcomra.
Szerintetek melyik korosztàlynak való?

Yves Rocher Vanília Éjszaka Tusfürdő Olaj

Yves Rocher Vanília Éjszaka Tusfürdő Olaj
2020. február 1.

Nagyon jól habzik ez a tusfürdő,s megfelelően tisztít. Az illata fantasztikus! Engem ellatít, s kifejezetten a jól ápoltság,gondtalanság, s a szexisség érzetét kelti bennem. Rajtam a legtöbb tusfürdő illata nem marad meg sokàig, de ennek 2 óra elteltével is érzem! S nem szárít. Nagyon tetszik!

Yves Rocher Vanília Éjszaka EDT

Yves Rocher Vanília Éjszaka EDT
2020. január 27.

Hűűű ez az illat! Timy jóvoltából végre birtokolhatom! Télre kerestem egy egyszerűbb vaníliás illatot,ami megfizethető és az összetevői is jók. Külföldi oldalakat is nézegettem,de itt a krémmánián bukkantam rá.Szuper választás volt! Mikor megérkezett izgalommal bonzottam ki. A csomagolása elképesztően terszetős,minőségi! Nagyon jól utal a benne levő illatra. S akkor a parfümről: kifújáskor enyhén valóban alkoholos volt,de pár másodperc alatt el is illant, s átvette helyét a bergamott és citrus, ami szépen pár perc után fincsi vaníliába ment át. Ééés itt nem áll meg a dolog! A vanília elkezd mélyülni 15 perc elteltével s kiegészül fini karamella és minimális füstösséggel. Igazi téli parfi! Szerintem hódító is,mert rajtam nagyon bájossá alakul. A férjemnek is tetszik. 😊 Tartóssága 4-5 óra,ami rajtam nagy szó! Szilázsa közepes,akinek kell az meg fogja érezni.😉 Nagyon örülök,hogy az enyém s sajnálom,hogy már a boltban nem lehet kapni. 10*!

Playboy Play It Wild for Her

Playboy Play It Wild for Her
2020. január 27.

Nekem az illata tetszett, igazán gyümölcsös, picit kitűnik a tömegből. Nyàrra kellemes viselet. De talán máskor is fel lehet fújni.
Az üvege tényleg giccses, itthoni poénnak elmegy, ahogyan sarannna is írta, de társasàgban nem venném elő.

Balea Arcmaszk Fehér Csokoládé Illattal

Balea Arcmaszk Fehér Csokoládé Illattal
2020. január 24.

Nekem nagyon bejön ez a termék. Talán az összes közül ez a legjobb az arcbőrömnek. Este szoktam nagyon vékony rétegben felvinni, s kicsit bemasszírozom. Hiper érzékeny,kipirosodásra hajlamos, felszínén nagyon száraz arcbőröm van, pici aknékkal. Ez a termék picit egységesíti az arcbőrömet,sokkal puhább,kisimultabb. Szépen hidratálja a bőrömet. A dekoltázsomra is szoktam mostanában kenni,s az ultra száraz lábamat is. Remekül beválik! A termék illata fantasztikus, igazi fehér csoki illat. Engem megnyugtat. S az össztevők is jók. Ennyi pénzért fantasztikus!

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2020. január 23.

Miért kerülte el eddig a figyelmemet? A legjobb ajakápoló. Nekem különösképpen nem száradnak ajkaim,de a hidegben nem árt neki egy kis extra törődés. Ha a kislányomat kiviszem a hidegbe sétálni,akkor az ő ajkaira is kenek. Fantasztikus összetevők, hihetetlen ár! 😍 Remélem aoha nem szűntetik meg!

Dolce & Gabbana The Only One EDP

Dolce & Gabbana The Only One EDP
2020. január 22.

Nekem pont azért tetszik,mert kàvés illata van,holott én sem kávézom. Nagyon szépen összerakott illat. FehérVirágos-kávés-krémes. Tényleg hasonlít a Black Opiumra,de nekem attól felnőttesebb, kevésbé harsány illat. Nekem elsősorban a 35 feletti korosztály ugrik be róla,azok, akik eleganciájukkal a legszürkébb napot is szebbé tudják varázsolni megjelenésükkel és kifinomultságukkal. De az a véleményem,hogy bármely korosztály bátran használhatja.

Benecos Natural BB Cream 8in1

Benecos Natural BB Cream 8in1
2020. január 3.

Még csak 1 hete használom,de nagyon megkedveltem. Elég sűrű, kevés elég belőle, kellően fed, hagyja lélegezni a bőrt. Összetevői megnyugtatnak,mindig örömmel használom. Minden fillért megér!

Charme Classic EDT

Charme Classic EDT
2020. január 2.

Ajándékba kaptam a spray-ével együtt. Nagyon szerettem volna szeretni,mert a kezdő citrusossága nagyon tetszett, s az üvegèt is szèpnek találom. De sajnos a leszáradása rajtam erősen nagymamás. Szúrós,nem tetszik,irritáló illat. Nem húztam még le parfümöt ennyire,sajnálom,hogy ezzel meg kell tennem.

Elie Saab Le Parfum EDP

Elie Saab Le Parfum EDP
2019. december 25.

Nem rossz illat. Előkelő, karakteres, elegàns,nőies és mézes... Hát igen. Én inkább a vaníliával passzolok,nem a mézzel, ami szúróssá válik rajtam. Szèp illat,de nem nekem.