Closet

Regisztráció dátuma: 2012. február 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. február 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lush Heart Beat Fürdőbomba

Lush Heart Beat Fürdőbomba
2021. június 10.

Valentin nap után a párommal probáltuk ki, nagyon szép volt a víz, szép csillámpor volt benne, a pattogócukor nekem külön a kedvencem, a hidratáló aranyszívek nem sok funkciót láttak el. Összességében nekünk megérte, kellemesen fürödtünk.

Lush FUN Gyurmaszappanok

Lush FUN Gyurmaszappanok
2019. november 6.

Csodálatos, szeretek vele gyurmázni, a vizet is megszínezi és szép habot is csinál. A Fun-t szoktam mindig újra venni.

Lush Sleepy Testápoló

Lush Sleepy Testápoló
2019. november 6.

Valaha volt legjobb testápolóm. Remek az illata, kellemes a színe, és nem utolsó sorban a hatása is csodás. Nekem sokáig kitart, ár érték arányban ezért a hatásért nekem megfelelő.

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás
2019. november 6.

Legjobb Lush arcpakolás, abszolút kedvencem. A színe és illata abszolút megnyerő. A rizsszemek finoman radíroznak, puhává teszik a bőröm kifényesedés nélkül.

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás
2019. november 6.

Egyszer véletlenül ezt a terméket küldték a Don't look at me pakolás helyett, hát kipróbáltam. Az illata nem rossz, állagra elég sűrű, de nekem kifejezetten nem keményedett meg, mint ahogy a hozzászólók írták. Végig ugyanolyan volt. Puha lett tőle az arcbőröm, nem irritált, lehet még újra veszem.

Lush Bubblegum Ajakradír

Lush Bubblegum Ajakradír
2019. november 6.

Isteni az illata, pihe-puha lesz a szám tőle, télen kötelező termék nálam, de az év többi szakában is használom rendszertelenül:D

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2018. július 28.

Jól radíroz, jó az illata, puhítja a bőröm. Mi kell még?

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír
2018. július 28.

Nagyon jó termék, jó méretű és nedvességű, ám az illat nem a legkellemesebb nekem.

Zewa Natural Camomile Nedves Toalettpapír

Zewa Natural Camomile Nedves Toalettpapír

Zewa Kids Nedves Toalettpapír

Zewa Kids Nedves Toalettpapír
2018. július 28.

A Zewa nedves toalettpapírok közül ez a kedvencem, jó az illata, és mint a többi, ez is megfelelő méretű és nedvességű.