clotinyourvein

Regisztráció dátuma: 2015. október 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 7.
Bőrtípus: Száraz

Teljesen tökéletes, plusz vegán, így állatokon sincs tesztelve <3

Sleek Bad Girl i-Divine Palette

Sleek Bad Girl i-Divine Palette
2015. december 14.

Életem palettája, ha lehetne 10 csillagot adnék rá :)

Terra Naturi Schimmernde Lippenpflege

Terra Naturi Schimmernde Lippenpflege
2015. november 30.

Nagyon szeretem, mindig nálam van, ha nem találom a zsebemben, már gond van :) Nem túl erős illatú, de egy ajakápolónak nem is dolga, szépen ápolja a számat, enyhén fénylik, biztos veszek még :)

Fa Sport Double Power Tusfürdő

Fa Sport Double Power Tusfürdő
2015. november 30.

Tényleg olyan.. sportos illata van, de szerintem jó kis tusfürdő :)

Fa Mystic Moments Tusfürdő

Fa Mystic Moments Tusfürdő
2015. november 30.

Nekem minden oké volt vele, szeretem az illatát is :)

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2015. november 30.

Kellemes, krémes, finom illatú :)

Crazy Color Hajszínező

Crazy Color Hajszínező
2015. november 30.

Sosem szoktam semmit lepontozni... De ők nem :( Nem próbáltam minden árnyalatot, csak párat, a kedvem ugyanis elment tőlük teljesen... Befogja az ember haját, a gond nem ezzel van, hanem... Nincs meg az a szép, mély telt színe, hanem olyan "Stabilo sorkihúzó" lesz a végeredmény. Nekem nem vált be, de ez nem jelenti azt, hogy másnak nem lehet jó, egy próbát megér, hátha :)

Alfaparf Jean's Color

Alfaparf Jean's Color
2015. november 30.

Két színt próbáltam belőle, a magentát és a lilát. Mind a kettő szín nagyon szép, főleg a magenta, az egyszerűen verhetetlen más gyártók magentáival szemben, az egészen intenzív magentától a halvány babarózsaszínig lehet hígítani, és befogja a világosszőke hajat. Az egyetlen negatívuma a lilának annyi volt, hogy a Jóisten se tudta kiszedni belőle, se szőkítő, se pigment eltávolító, semmi. De ha hosszú távra tervez vele az ember ( nekem évekig volt teljesen lila a hajam ) akkor remek választás, noha én végül áttértem a directions plum-ra, de ha rózsaszín hajat szeretnék, biztos a Jeans color Magenta mellett döntenék :)

La Riche Directions Hair Dye

La Riche Directions Hair Dye
2015. november 30.

Rengeteg színt kipróbáltam már magamon, illetve festettem vele más haját is, és mindenkinek ezt ajánlom, mindig és örökké. Verhetetlen, a színei gyönyörűek, egymással keverve úgyszint, balzsammal hígítva pedig a szín intenzitását tudjuk szabályozni. Az ára megfizethető, és szerintem noha mint minden színező, ez is kopik, a kopott színei sem vállalhatatlanok. Mindenkinek ajánlom jó szívvel, több éves használat után :)