Cloudberry

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Cool Daisy Testjoghurt

The Body Shop Cool Daisy Testjoghurt
2021. július 13.

haha, érdekes, Chanel Chance-ot is bele lehet érezni, de nálam full Gucci Envy Me! :) Mondjuk mindkettőt imádom.
Én szeretem, nem szárít, nem ragacsos, hidratál rendesen, könnyű érzet, sokáig elég. És hát persze jó az illata.

The Body Shop Cool Daisy Tusfürdő

The Body Shop Cool Daisy Tusfürdő
2021. július 13.

Nálam telitalálat, imádom. Főleg leárazva. Asszem be is fogok tárazni belőle. Egyszer volt egy Gucci Envy Me szettem, tusival és testápolóval, annak ugyanilyen illata volt, isteni. Megy a parfümhöz is, az meg nyáron amúgy is kiváló választás. Jól habzik, a testjoghurttal használva egész sokáig a bőrön marad az illata. Szeretem :)

Carolina Herrera Very Good Girl EDP

Carolina Herrera Very Good Girl EDP
2021. március 3.

Meglepődtem, mert a szokásos Good Girl vonalra számítottam, ellenben ez egy nagyon friss gyümölcsös-rózsás vonal, tavaszra kiváló. Magamra fújtam és egyből emlékeztetett valamire, pár perccel később ugrott be, hogy a Delinára hajaz, de valahogy a Gucci Envy Me is tükröződik benne - itthon láttam, hogy a litchi is szerepel az illatjegyek között, szóval valószínűleg a rózsa + litchi kombó az oka, de nem olyan friss, hanem kissé szirupos. Szerintem bátor újítás, örülök, a tonkát már úgyis szanaszét használta a piac, ellenben nem egy nagy alkotás. Az üvege szerintem szép, nem olyan borzasztóan giccses mint a kollektor verziók, ez a piros bejön nekem. De nem fogom megvenni, főleg nem ennyiért.

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő
2020. december 30.

10/10! Csodás volt. Mivel kifutó, limitált termék, ezért le kell vadászni, de remélem jövőre is valami hasonló jóval jönnek elő. A deója is remek volt.

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő
2020. december 30.

Mondom, a Dove nagyon betalált idén, ezt is jól kitalálták. Szerintem maradt a szokásos Dove minőség, jó az állaga, az illata kellemes, élvezetes vele a zuhi, szép a design. Mi kell még? Nyilván akciósan még jobban esik az ember lelkének, azért 800 Ft-ot már nem adnék érte.

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual
2020. december 30.

Nagyon jókat alkot mostanában a Dove, még nyári rózsás-aloéssal is levettek a lábamról, hát még ezzel, az egész családot imádom (deó, tusi, testápoló). Jó az állaga, az illata fantasztikus, meg is marad egy ideig, akciósan teljesen rendben van az ára, a design is ötös. Remélem tartós darab marad a polcokon.

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam
2020. december 30.

Imádat. Bár még egy Fructis balzsamban sem csalódtam, sőt, valószínűleg ugyanazt kapod mindig, csak más csomagolásban/picit másabb illattal, de hát ez van. Működik. Potom összegért. Biztos pont nálam, mindig visszatérek hozzá, azt hiszem, most már nem is fogok 'elkalandozni' más balzsamok irányába.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2020. december 30.

Semmit nem ér, ne vegyétek. Főleg nem ennyi pénzért. Hiába van a hajadon akár több órát is, a hűha bizony elmarad. Sokkal de sokkal jobb eredményt lehet elérni egy 500 Ft-os Garnier Fructis balzsammal, 1 perc alatt. Nem venném újra, és nem ajánlom senkinek.

Juliette Has a Gun Lipstick Fever

Juliette Has a Gun Lipstick Fever
2020. november 11.

mintám van belőle. vártam, de nem nyűgözött le sajna. először finom rúzsos-púderes illat, majd marad a málna, halványan. bőrközeli. 2-3 órán át érződik, szillázsa gyengécske. úgy látom a JHG most ráállt a komfortillatokra, nem nagyon adnak ki olyan hangos illatokat, mint a Lady Vengeance vagy a Mad Madame, amik igazán ütnek. Lehet most erre van igény :) de nem nekem. Az üveg gyönyörű, mint mindig, érződik a minőség, de semmi új. Túl van árazva. Három pont, lehet nélküle élni.

Juliette Has a Gun Musc Invisible

Juliette Has a Gun Musc Invisible
2020. november 9.

Ehh. Volt már jobb. Nekem nagyon-nagyon gyenge. Való igaz, hogy invisible. De lehet, hogy valakinek ez a könnyű pézsma válik be, a mert a töményebbet nem bírja. Szillázsa nem nagyon van, bőrközeli illat, tartóssága maximum 2 óra, utána kellemes szappanos beütése lesz. Tisztaságillat. Komfortillatnak jó, de ennyi pénzért kicsit soknak gondolom. Az üveg szokás szerint gyönyörű. De vannak ennél sokkal jobb pézsmás illatok is.