cobie

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Lee Stafford Szárazsampon

Lee Stafford Szárazsampon
2012. december 26.

Sötétbarna a hajam és sajnos akármennyit is fésülöm, mindig látszik egy kicsit a töveknél a maradványa. Kár, pedig valamennyit segít a zsírosság ellen. Viszont nem tudom, hogy csak az én flakonom ilyen, de sokszor eldugul a fújóka, és csak sok mosogatás után tudom újra használni.

Alverde Sensitiv Folyékony Szappan Aloe Vera és Rizs

Alverde Sensitiv Folyékony Szappan Aloe Vera és Rizs
2012. december 26.

Nagyon nem tetszik ez a szappan. Kellemetlen szaga van, olyasmi, mint a sörgyárban a maláta. Egyáltalán nem habzik. Ez persze jó, mert nem szárít, de semmi detergens hatása nincs, így az is felmerült bennem, hogy tisztít-e egyáltalán. Tudom, hogy nem kifejezetten arra való, de néha folyékony szappannal szoktam kimosni egyszerűbb foltokat, ha épp csak az van kéznél. Ezzel is próbáltam a múltkor valamit, de semmi hatása nem volt.

Yves Rocher Pure Calmille Arclemosó Tej

Yves Rocher Pure Calmille Arclemosó Tej
2012. december 26.

Kellemes az illata, de nekem kicsit túl erős. Az arcot szépen tisztítja és a sminket is nagyjából leszedi, de a szemsminket csak szétkeni. Nem rossz, de inkább a Bioderma Sensibio.

Alverde Creme To Powder Korrektor

Alverde Creme To Powder Korrektor
2012. december 26.

Lehet, hogy én vagyok ügyetlen ezzel a korrektorral, de nem tudom normálisan eloszlatni. Volt már hogy jól jött, de csak nagyon kis területre, például foltra tettem. Szem alatti karikákra meg se próbálom. Maradok a folyékony korrektoroknál.

Yves Rocher Teint Feszesítő Alapozó Szérum 4 Rózsakivonattal

Yves Rocher Teint Feszesítő Alapozó Szérum 4 Rózsakivonattal
2012. december 26.

Száraz bőrre áldás ez az alapozó. Astor Mattitude-ot használtam előtte, de valahogy úgy éreztem, szárítja a bőrömet. Ez viszont úgy érzem, táplálja is, ráadásul sokkal jobban passzoló színt kaptam belőle. Nagyon könnyű szépen eldolgozni. A pumpájával különösen elégedett vagyok, nagyon jól szabályozható, hogy mennyit nyom ki az ember. Az eredmény nem igazán matt, inkább selyemfényű, ezért kell púderezni, de az nem zavar. Ha még fényvédőt is tettek volna bele, egészen tökéletes lenne.

Yves Rocher Plaisirs Nature Bio Zabtej Tápláló Krémes Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Bio Zabtej Tápláló Krémes Testápoló
2012. december 26.

Az illatába szerettem bele és el is használtam belőle két tégellyel, amíg meg nem láttam itt az összetevőlistát. Ez kicsit elvette a kedvem attól, hogy újravegyem. Négy csillagot azért megérdemel, mert jó testápoló ez, ha nem nagyon száraz bőrre használja az ember.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2012. december 26.

Kicsit nagynak találom a keféjét, de megszokható. Maga a festék szerintem kifejezetten jó. Elég egy réteg, és viszonylag tartós is. Ajándékba kaptam, talán legközelebb meg is venném. De van egy 2000 Calorie is, amit azért kicsit jobban szeretek.

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj
2012. december 26.

Tényleg szuper ez a krém. Az itteni vélemények hatására vettem és nem csalódtam. Néhány használat után nagyon szép ápolttá teszi a sarkakat. Néha a lábszáramra is kenek belőle, és az is jól esik, mert nem ragacsos krém. Az illatát is szeretem ahogy belengi a szobát esténként.

Sweetsation Therapy Lumi*Essence Bőrvilágosító és Regeneráló Kezelés

Sweetsation Therapy Lumi*Essence Bőrvilágosító és Regeneráló Kezelés
2012. december 25.

Valamikor nyár vége felé vettem észre, hogy kezdenek itt-ott megjelenni rajtam májfoltok, még csak halványan, de elég rendesen megijedtem. Amikor először elkezdtem ezt használni, csak azt tapasztaltam, hogy egy kellemes állagú krém, ősszel nekem pont elég hidratálást adott. Nagyon kevés kell belőle! Eleinte nem láttam egyéb hatását, de mostanában már nem látom a foltokat, szóval nagyon örülök. Az illata nagyon finom, friss, nem erős, de nem tudom megmondani, mire emlékeztet. Télen nekem időnként kell mellé a szárazabb részekre egy kis plusz hidratáló, de az év többi részében tökéletesen elég. Ha ez elfogyott, biztos veszek még.

Kiss My Face Triple Action Fogkrém Aloe Verával

Kiss My Face Triple Action Fogkrém Aloe Verával
2012. december 25.

Nagyon kellemes fogkrém. Rendesen habzik, pont annyira mentolos, amennyire szeretem. Hosszú távú hatásáról még nem tudok beszámolni, de mindenesetre jól tisztít, legalább annyira, mint bármelyik másik, nem természetes kollégája.