coffeeandme

Regisztráció dátuma: 2018. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Signal Long Active Nature Elements Clove Sensitive Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Clove Sensitive Fogkrém
2019. január 4.

Megfogott a csomagolása, leírása és az összetevők benne. A szegfűszeg csak a legelején érződik enyhén, de ha nem tudnám, lehet nem mondanám meg, hogy az van benne. Kicsit szárít, így felváltva használom más fogkrémmel. Nem hiszem, hogy újraveszem, de kreatív újításnak tartom a márkától és a kókuszos testvérét azért mindenképp kifogom próbálni.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2019. január 4.

Szépek a színek és nagy a választék belőle, de sajnos hamar elkezd lepattogni a körömről, ráadásul van, amelyik nagyon csíkoz is, ezt színe válogatja. Ettől függetlenül időről időre veszek belőle új színeket, ami megtetszik, néha bejön a minőség, néha nem. Ár-érték arányban nem vészes, bár, ha mellényúlok még ez a pár száz forint is tud fájni érte.

Garnier Fructis Hydra Aloe Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Hydra Aloe Hajerősítő Sampon
2018. december 6.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Nekem is nagyon tetszik a csomagolása, egyszerű, de nagyon jól néz ki. Tetszik a géles állag, jó érzés vele hajat mosni. Nagy habot csinál, szépen tisztít, az eredmény garantáltan fényes haj és jó tartást ad neki. Balzsam mindenképp kell utána, de én azt amúgy is minden sampon mellé használok, úgyhogy ez nem negatívum nálam. Ami viszont az, az talán az illata, ami bár finom (nekem zöld almára hasonlít), de túl erős, kevesebb parfüm elég lett volna bele. Valamint talán egy picit hamarabb zsírosodik tőle a hajam, de 2-3 naponta amúgy is mosom, úgyhogy annyira nem vészes.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. december 6.

Jó arclemosó, nem irritálja a bőrt, nem csíp. A szempillaspirállal viszont nem teljesen bánik el, ezért csak 4 csillag.

Caola Hintőpor Kamillavirág Kivonattal

Caola Hintőpor Kamillavirág Kivonattal
2018. december 5.

Sietségemben ezt kaptam le a polcról, bár ne tettem volna. Abszolút megtévesztő, a leírás a kamillára igaz, nem magára a termékre. "bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású" hát igen, a kamilla az az, de a termék másik 11 összetevője közül legalább 4 potenciális bőrirritáló, arról bezzeg nem ír. "Bőrbetegségek, ekcéma, sebek és égési sérülések esetén segíti, gyorsítja a gyógyulást" hogy jön ez egyáltalán ide...agyam eldobom. Szégyellheti magát a gyártó. Gyantázás előtt szoktam hintőporozni, de ezt biztos nem fogom a frissen nyílt pórusaim közelébe engedni. Kuka.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2018. november 28.

Nincs érzékeny fejbőröm, de nem szeretem, ha egy sampon tele van nyomva szilikonnal, parfümmel, parabénekkel és hasonló nyalánkságokkal. Mindig több sampont használok párhuzamosan, szeretek kísérletezni újakkal. Ennél az volt a tapasztalatom, hogy jó tartása lesz a hajamnak, szép fényt ad neki és kitolható vele az újabb hajmosásig eltelt idő. Jól habzik, simán ki lehet vele mosni az olajos pakolásokat is.

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal
2018. november 19.

Kellemes használni, finom illata van. Az állaga vizes, folyós, nagyon gyorsan beszívódik. Egyből puha lesz tőle a bőr és az alapozó is szépen rámegy. Tetszik a csomagolása, egyszerű, de szép, a pumpás megoldás pedig praktikus és higiénikus is. Ezek után a nappali krém verzióját is szívesen kipróbálnám.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2018. november 15.

Teszik, hogy nem tartalmaz szilikont és parabént, cserébe értékes olajok vannak benne. További pozitívum, hogy meglepően lassan fogy, pedig nem igazán spórolok vele. Az illata valamikor tetszik, valamikor nem, nekem kicsit túl parfümözött. Emiatt és mert nem tudom egyértelműen eldönteni, hogy használ-e, csak négy csillag egyelőre.

Alterra Deo Jojoba & Zsálya

Alterra Deo Jojoba & Zsálya
2018. november 13.

Nagyon finom kólás illata van:) Mivel alumentes én nem is vártam, hogy úgy hasson, mint egy alumíniumos deo, bár megjegyzem nekem a nap végére azok sem tökéletesek. Akkor használom ezt, ha hidegebb idő van vagy ha otthon vagyok, így teljesen jól működik. Ha elfogy azért nem ezt veszem újra egyelőre, mert kíváncsi vagyok a márka másik deojára, az uborkás aloés változatra.

Alterra Soft-Creme

Alterra Soft-Creme
2018. november 8.

Savanyú kókusz illata van és sajnos az alkohol nagyon kiérződik benne. Kicsit nehéz elkenni, mert csúszkál a bőrön, de ha beszívódik utána jó puha lesz tőle és ott már kellemesebb, édesebb az illata is. Félárban vettem, teljes áron szerintem nem éri meg. Összességében jobbra számítottam, de azért elhasználgatom.

Update: Felpontozom, időközben megkedveltem az illatát és gyorsan beszívódik, néhány perc után lehet is öltözni.