coffelove

Regisztráció dátuma: 2012. június 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Little Beauty Angels Colour Correcting Mini Sminkszivacsok

Essence Little Beauty Angels Colour Correcting Mini Sminkszivacsok
2017. június 29.

Én nem vagyok igazán elégedett. Nagy szivacs rajongó vagyok, így rengeteg mindent próbáltam, vagyis tapasztalatból mondom, hogy semmi extra, sőt... Azt gondolom, bár sehol nem találtam erről infót, hogy szárazon kell használni, ugyanis ha bevizezed akkor nem nő meg a mérete. Így viszont csak felszívja a terméket, és gyakorlatilag haszontalan. Nagyon ritkán használom már.

Real Techniques Dual-Ended Expert Sponge

Real Techniques Dual-Ended Expert Sponge
2017. június 29.

Őrült nagy csalódás részemről. Angliából hozattam, egészen biztos, hogy eredeti. Szárazon kell használni, ami miatt igen kemény érzés az alapozó felvitele. Ennél nagyobb bajt az, hogy rengeteg alapozót magába szív. Egyáltalán nem kellemes használni. A rózsaszín vége való kontúrozáshoz, highlighterhez, itt is ugyan az a baj, sok termék kárba vész. Nem ajánlom.

Real Techniques 2 Miracle Mini Eraser Sponges

Real Techniques 2 Miracle Mini Eraser Sponges
2017. június 29.

Nem rossz, különösen a korrektor eldolgozására alkalmas, viszont erre jó a nagyobb szivacs hegyes vége is, szóval nem létszükséglet :)

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2017. június 29.

Az eredeti Beauty Blenderhez képest gyengébb, kicsit más a textura, nem olyan élvezet vele dolgozni, de a drogériás szivacsokhoz képest profi. Szóval aki elérhető áron akar jót az ezt vegye, akinek több van rá az a Beauty Blendert.

Balea Teafaolajos Lábkrém

Balea Teafaolajos Lábkrém
2017. június 27.

Alapos habköves sarokreszelés után egy éjszaka alatt (zokniban alvással) helyre tette az eléggé csúnya lábam. Kifejezetten büdös, de kit érdekel ha használ és olcsó!

Beautyblender Solid Szappan

Beautyblender Solid Szappan
2017. május 11.

Tökéletesen végzi a dolgát, gyönyörűen tisztít, jól habzik, DE egy szappannal (ami kb 250 Ft) pont ugyanezt el tudom érni.

Real Techniques Miracle Cleansing Sponge

Real Techniques Miracle Cleansing Sponge
2017. május 11.

ÚR ISTEN!!!!!!!! IMÁDOM! Nagyon-nagyon tökéletes tisztító szivacs. Pont annyira hámlaszt amennyire kell. Működik minden habzó arctisztítóval, sőt micellás vízzel és cleansing oil-al is ha kell.Minden forintját megéri szerintem! <3

Balea Handlotion Pitaya & Cocos

Balea Handlotion Pitaya & Cocos
2017. május 11.

Nagyon jó az illata és a csomagolása is. Inkább híg gél állagú, mintsem sűrű krém, de ettől függetlenül nem rossz. Léteznek ezerszer drágább de rosszabb krémek is.

The Body Shop Kókuszos Testradír

The Body Shop Kókuszos Testradír
2017. május 4.

Nem voltam elégedett, ugyanis, a sheás radírban pont azt szerettem, hogy radírozás után maradt egy olajos réteg a bőrömön, ami felér egy testápolózással, de ennél ez nincs meg. A benne található szemcsék szuper jól hámlasztanak, de fekete színűek, így a kádat is lehet kimosni utána.

The Body Shop Argan Oil For Lips

The Body Shop Argan Oil For Lips
2017. május 4.

Pillanatnyilag a legjobb ajakápolóm. Nagyon jól hidratál, nagyon jó az illata...ennyi kell.