Colorful

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2019. november 30.

Nagyon imádom, szuper tartós és gyönyörű színekben kapható. Könnyű felvinni és a lemosása sem nehéz. Picit féltem hogy szárítani fog a matt hatás miatt, de megfelelő alá hidratálással semmi gond nincs. Nem utolsó sorban pedig az ára is szuper!

Trend It Up Ultra Matt Vízálló Szemhéjtus

Trend It Up Ultra Matt Vízálló Szemhéjtus
2019. november 30.

Könnyű vele dolgozni, de nekem is az volt vele a problémám hogy a tusvonal inkább szürke, itt-ott hiányos lesz mintsem szép matt fekete. Tartósnak viszont extra tartós az a szürke vonal. Mivel filces nem is számítottam rá hogy extra tartós lesz, lehet én vettem olyat amit előttem sokan kipróbáltak az üzletben. Talán egyszer újra tesztelem.

Trend It Up Sheer Nude Ecsetes Korrektor

Trend It Up Sheer Nude Ecsetes Korrektor
2019. november 30.

Elsőként muszáj megemlítenem, hogy nagyon hamar elfogy. Nem használok belőle sokat de a rekord idő amit együtt töltöttünk 1 hónap volt. Valóban szép finisht kapok közvetlenül a felvitel után, de ahogy telik a nap szépen beül a kis ráncocskáimba, a maradék pedig lefolyik. Pozitívum hogy találtam a bőrömhöz passzoló árnyalatot.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2019. november 30.

Egy gyönyörű nude árnyalatban vettem meg, könnyű az ecsettel felvinni és viszonylag gyorsan szárad. Sajnos viszont 1 réteg nem eleg belőle sőt néha még a kettőt is kevésnek látom, szinten saját márkás fedőlakkot használok hozzá, de sajnos még így sem bírja 1-2 napnál tovább. Gyönyörű színekben van de sajnos túl sok sok munka van vele.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2019. november 30.

Nagyon könnyű vele dolgozni, természetes lesz a végeredmény és ami a legfontosabb tartós is. Egész nap töretlenül fent marad, viszont könnyű lemosni. Az árnyalat is passzol, nekem nagyon bevált.

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2019. november 16.

Nekem nagyon bevált, alapvetően félek púdert használni, mert a bőröm száraz. Vékony rétegben felvéve egyáltalán NEM szárit, gyönyörűen a helyén tartja az alapozót, korrektort. Mindenképpen újra vásárolom.

Catrice Glam & Doll Lash Colorist Semi-Permanent Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Lash Colorist Semi-Permanent Volume Szempillaspirál
2019. november 16.

Még csak próbálgattam, nagyjából 1 hónapja vásároltam meg. Sajnos nekem nagyon maszatolódik, nehezen tudom felvinni a pilláimra. Pár óra elteltével pedig lemorzsolódik és potyog. Kár érte ugyanis nagyon szép, ha nagy nehezen fel tudom vinni a pilláimra.

Catrice HD Liquid Radiance Alapozó

Catrice HD Liquid Radiance Alapozó
2019. november 16.

Egyszerűen imádom!! Vadászom mindig a hidratáló alapozókat a nagyon vizhiányos bőrömre és mindig csalódnom kell. Amikor először megvettem, kb 2-szer használtam és valamiért elpakoltam. Egy hónapja viszont valahogy újra a kezembe került és azóta mást nem is használok, szépen fed, nem szárad alatta a bőröm, épithető a fedése. Az árnyalata is passzol és egy kellemes ragyogást ad a bőrömnek. Mindenképp újra fogom vásárolni.

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2019. november 16.

Számomra egy csoda paletta, a zöld és piros szint a szintén catrice márkájú alapozó tökéletesen elfedi, a legvilágosabb árnyalat, pedig a mindennapokra tökéletes korrektor. Már kétszer újravásároltam.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. november 16.

A tégelyes után gondoltam, mint sokan mások én is kipróbálom, hátha ez is csodát tesz. Nem kellett csalódnom, tette a dolgát, púderezés mellett a helyén marad és szépen eltünteti a sötét karikákat.