conci14

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Summer White Sunrise EDT

Avon Summer White Sunrise EDT
2014. szeptember 28.

Kicsit csalódtam benne, mert nagyon hasonlít az egyik Zara-s parfümömhöz. Tartós és jó is, de nem erre számítottam. Mivel szeretem az ilyen típusú illatokat és olcsó is ezért 5 csillag

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2014. szeptember 28.

Kellemes, olcsó, tartós! Szívesen használom, inkább tavaszi illat.

Oriflame Volare EDP

Oriflame Volare EDP
2014. szeptember 28.

Az egyik kedvenc parfümöm évek óta. Nagyon szeretem! Együtt használom a testápolójával és így még intenzívebb az illata.

Avon Little Pink Dress

Avon Little Pink Dress
2014. szeptember 28.

Szerintem inkább citrusos illat és kifújva eleinte elég tolakodó aztán enyhül.Amilyen intenzív az illata eleinte annyira hirtelen el is illan kb 3 órán át éreztem magamon. Nem fogom újra megrendelni..

Avon Little Red Dress

Avon Little Red Dress
2014. szeptember 28.

Kellemes az illata, de nem különleges viszont tartós. Nem fogom újra rendelni...

Fa Soap & Lotion Pomegranate Szappan

Fa Soap & Lotion Pomegranate Szappan
2014. augusztus 27.

Nagyon jó kis szappan, tényleg nem szárít az illata is kellemes, de nem túl erős.Eddig kézmosásra használtam, de lehet kipróbálom fürdéshez is!

Avon Love EDT

Avon Love EDT
2014. augusztus 26.

Kellemes az illata, de tüsszentenem kell tőle amikor befújom vele magam. Amilyen erőteljes kezdetben később egyáltalán nem is érzem magam.....

Yves Rocher Flowerparty by Night

Yves Rocher Flowerparty by Night
2014. augusztus 26.

A páromtól kaptam ezt a parfümöt. Nagyon kellemes gyümölcsös illata van bár nem a legtartósabb. Intenzívebb a sima Flower partynál.

Cien Provitaminos Sampon Volume&Style

Cien Provitaminos Sampon Volume&Style
2014. augusztus 26.

Ez a legjobb sampon amit eddig használtam!Kipróbáltam már sok fajtát (nagyon drágát, márkásat) de ez vált be! Csak ajánlani tudom!!!

Dusch Das Pink Kiss

Dusch Das Pink Kiss
2014. augusztus 13.

Nagyon meg vagyok elégedve a Dusch Das tusfürdőkkel ez pedig az egyik kedvencem!!!Naná, hogy 5*!