concoka

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Sampon

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Sampon
2015. december 21.

Sok mindennel próbálkoztam,de mindentől száraz maradt a hajam vége :( nem törik,de nagyon ki van száradva..fodrásszal való beszélgetésem után invesztáltam be erre a samponra és a pakolására( szőke vagyok,nekem a balzsamok kevesek,egyből pakolást veszek) !! Hát mit ne mondjak,nem bántam meg! Minden mosás után olyan a hajam,mintha fodrásztól jöttem volna ki :D gyönyörű sima,a vége is,vasalnom sem kell,hajvégápolót sem kell felraknom,ezzel a két termékkel tökéletes!! Kevés kell belőle,jó sűrű! Tenyeremben egy kis vìzzel felhabosítom,mehet a fejbőrömre! Így szerintem egész sokáig elég lesz :)

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2015. december 21.

Annyira szeretem! Még nem használom olyan régóta (két hete)..de tökéletes! Ami nálam abban nyilvánul meg,hogy nem leszek tőle pattanásos,nem leszek tele pici fehér komedókkal! Nagyon jó viselni,nem fullaszt,nem izzadok be alatta(ami a jelen időjárásnak köszönhető ugyebár..nyáron még updatelek)..a fedése is rendben van,számomra közepes,picit építeni is lehet,nem lesz foltos! Én aláhidratálok Paulával :) Imádom,hogy van benne primer,meg fényvédő is,és mégsem hagy fehéres-diszkógömb nyomot :) Alig tudtam a színek közt dönteni,bát ez az én bénaságom :D Aki új használója lesz,figyeljen az adagolásra,mert szerintem egy teljes(tövig lenyomott) pumpálásnyi sok (akkor nem,ha építeni és építeni akarsz :))..nekem fél pumpálásnyi elég! Szóval,megy az 5*

NeoStrata Bio-Hydrating Cream

NeoStrata Bio-Hydrating Cream
2015. december 9.

Nekem nem vált be,nagyon zsírosította az arcomat! Nem szeretnrm lepontozni,mert szeretem a Neostratát,de ettől elég zsíros volt a bőröm :(

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2015. november 19.

Még csak 3 napja használom reggel és este is :) eddig csupa jót tett a bőrömmel,pattanás utáni hegek,sebek,gyorsan gyógyulnak(varrasodnak) ,a pirosságot is csökkenti,lassan de biztosan remélem helyre rakja az arcomat :) hidratálni kell mellette nekem mindenképp,abból még keresem a tökéleteset,de úgy fest az Alverde kék hibiszkuszos szérum szépen hidratál utána :) eddig maximum pont ;)

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal
2015. október 8.

Imádom :) Beépítettem az arcápolási rutinomba(Ilcsi termékek közé),nagyon szeretem :) arctisztítás után használom,arckrém előtt,egy pumpálásnyit! Szépen beissza a bőröm,jó tömör,rugalmas,hidratált lesz utána :) Nem pattogtam ki tőle(eddig),ami nálam nagy szó..ha mégis történne valami,updateelek :)

Jöttem updatelni :) Nem csodálom,hogy a hónap krémje lett :) Lehet,hogy van benne alkohol,de nekem például egyeltalán nemnokoz irritációt! És még sosem volt ilyen szép,tömör az arcom!! (Pedig hónapokig használtam például a drága Paula krémeket,és sajnos a közelében sem lett a hatás,mint most!!De pesze ez mindenkinél más!) Az egész termékcsaládot használom most már! Szeretem! :)

Alverde Pure Teint Make-Up

Alverde Pure Teint Make-Up
2015. október 8.

Már egy hete,szinte minden nap bejártam munka előtt a dm-be,ezzel a csodával szemeztem,próbálgattam a teszterét,kezemre,orromra :) szerintem már azt hitték az ott dolgozók,hogy nem vagyok normális :D Pedig igen,csak annyit vaciláltam,mivel ez az alapozó olajos bázisú(nem szilikonos)! És ugye a problémás bőrömre mindig úgy olvastam utána,hogy olajmentes alapozót vegyek! A mintája ecsetelős,ez viszont kiöntős,ezért még ki kell tapasztalnom,mert ma pl.kicsit sokat öntöttem a tenyerembe,pocsékba ment,mivel már nem kellett az arcomra :/ először jól össze kell rázni! Nekem nincsenek száraz részek,maximum az orrtövemnél,ha náthás vagyok,szóval így nem tudom mondani,hogy kiemeli e azokat! Viszont nagyon jól fed!sajna a sötétebb árnyalat is világos picit,így nyárra biztos nem lesz jó,de télre nagyon is! Az ára nagyon baráti (1400.-),könnyű elkenni,ha sokat kenek nehezebben szívódik be(olaj) ,de tökéletes! Eddig pattanást nem okozott,updatelek később! Ja,és én aláhidratálok az alverde kék hibiszkuszos szérumával! Szeretik egymást úgy látom :) Gyárthatnának belőle több színválasztékot ;)

Update: Eltelt egy hét,gondoltam írok:) imádom még mindig,nagyon szépen mutat az arcon,nem diszkógömb hatású,nem lett tőle egy pattanásom sem,szépen fed,nem foltos egyeltalán! Szóval nekem a tökéletes!!

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. szeptember 28.

Tényleg nagyon jól fed,de ez számomra nem kompenzálja azt,hogy begyulladnak tőle a pattanásaim!! Vagyis,ami már kitisztított gyógyulásnak indult pattanás helye megint begyullad! Az összetevője tele van zöld pöttyel,de valamit mégsem szeret a bőröm benne :( már többször félretettem,újrapróbálkoztam vele,de mindig ez az eredmény! Árban,tartósságban szuper,a kis tégely is jó ideig elég,a színei is jók,kár,hogy nincsen benne,valami gyógyösszetevő,ami inkább segíti a pattik gyógyulását :( De szerintem,aki jó fedésű korrekt korrektort keres,annak mindenképp megér egy próbát ;)

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2015. szeptember 26.

Az első1-1,5 hónapban nekem is Hűha érzés volt,az egész termékcsaládot használtam!Aztán történt valami,elmúlt a varázsa :( minden hajmosáa után száraz lett tőle a hajam,mintha nem hidratált volna..mindig megpróbálom azóta is kb.havonta egyszer,de nincs változás! Úgy látszik ezt már nem fogja szeretni a hajam!

Benecos Natural BB Cream 8in1

Benecos Natural BB Cream 8in1
2015. szeptember 26.

Nekem nagyon bevállt ez a termék! Beige árnyalatban vettem meg,pont jó a színe! Nem pattogok ki tőle,nekem sokkal kellemesebb viselni,mint a drágább BB társakat.próbáltam már sokat,de ezt szeretem a legjobban! Nekem nem fényesedik,bár amúgy sem lehet zsíroanak mondani a bőrömet..Ilcsi naspolyakrémmel hidratálok alá,jóban vannak egymással :) a fedése ugye tipikus BB krém szerintem,a nagyobb piros huplikat nem fedi el,és nem lehet több rétegben ráépíteni,mert akkor foltos marad :( De,ha rendben van a bőröm,ez a tuti ;)

Kell a púder! Alapozó

Kell a púder! Alapozó
2015. szeptember 26.

Én "találomra" rendeltem meg,nem tudtam elmenni a Púder péntekre! De,így is eltaláltam a színt ;) Volt előtte másik ásványi por alapozóm( Yamuna) ,azt is szeretem,de nagyon világos,úgy festek benne mint egy Gésa :) abból nincs ekkora színválaszték,mint itt :) Nagyon szeretem ezt a terméket,nem ül meg a pórusaimban,BB krém felett is szuper,de csak hidratálóra kenve is tökéletes!! ÉS nem pattogok ki tőle..juhuuu :) lélegzik a bőröm alatta!! Ha nagyobb huplik vannak az arcomon,azt csak egy kis korrektorral fedi el maximálisan,de mikor nagyjából rendben van az arcom,tökéletesen elég :)