Convallaria

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia
2017. szeptember 3.

Finom, édes, gyümölcsös illat, igazán nőies. Én olyankor használom, amikor nincs hangulatom az erősebb parfümökhöz. Eléggé visszafogott, nem úszom tőle illatfelhőben, de érezni a bőrön több óra elteltével is.

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. szeptember 3.

Hatalmas csalódás. Teljesen természetellenesnek hat a hajon, leszedhetetlenül összefogja a bőrt.
Én sötétbarnát használtam, de az inkább fekete volt.

Dior Diorskin Nude Air Loose Powder

Dior Diorskin Nude Air Loose Powder
2017. szeptember 3.

Ez volt a kedvenc púderem, csak ezt használtam az utóbbi 3 évben. Praktikus tégely, nem lehet vele pazarolni, bár mikor fogyóban van, már kissé nehézkes a kis lyukakból kivarázsolni a port. Irritációt nem okoz, szép a fedése, selymes, könnyű érzet akár önmagában is hidratáló krém fölé. 010 ivory árnyalatban a nagyon világos bőrűeknek ideális. Ami hatalmas negatívum, az az ára, a drogériákban még akciósan is 15000 fölött van. Napi használat mellett kb 4 hónapra elegendő. Ugyanilyen a Paris Berlin La Poudre ex M-je, csak abból 30 g 4200 Ft, tehát aki Dior minőséget szeretne jóval olcsóbban, annak inkább azt ajánlanám. Az ára miatt viszont nem fogok csillagot levonni, mert hatásra tényleg tökéletes számomra.

Ahava Halványító Ráncfeltöltő Hidratáló Arckrém SPF20

Ahava Halványító Ráncfeltöltő Hidratáló Arckrém SPF20
2017. augusztus 12.

Amikor fényvédő nélkül mentem ki az utcára a hófehér bőrömmel és megfogott a nap, ez a krém tette rendbe az arcom, valóban halványít, már néhány alkalom után láthatóan. Hidratál és szépen kisimul tőle a bőr.
Viszont nyárra nekem sok nappalra, hidegebb időkre tartogatom inkább.

Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment

Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment
2017. augusztus 10.

Kedvenc szemkörnyékápolóm, az utóbbi másfél évben csak ezt használom, semmi mást. Nem okoz irritációt, hamar beszívódik nyom nélkül, tökéletesen lehet sminkelni rá. Mióta használom nincsenek sötét foltok és karikák a szemem alatt, az apró ráncokat, amik egy huzamosabb 3-4 órás alvással átvészelt időszak hatására megjelentek, mind eltüntette. Bár valóban nem olcsó kategória, de nekem abszolút bevált.

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB Cream
2017. augusztus 9.

Közel három hónapja használom a terméket napi szinten és teljes mértékben meg vagyok elégedve a minőségével. Nekem a fair árnyalat van meg, ami a legvilágosabb, ha teszek rá egy kis púdert fixálni, akkor el tudom vele érni az alap fehér bőrszínemet. Nagyon szép a fedése, de közben olyan, mintha nem is viselnék semmi sminket, teljesen természetes hatású. Nyárra alap darab szerintem az 50 faktoros fényvédelem miatt. Nem teszek alá hidratálót, mert egyrészt felesleges, bőven elég hidratált lesz ezzel is a bőröm, másrészt akkor hamar átfényesedik. A dióbél illat elsőre valóban furcsa, de megszokható. Az állaga ideális, nem folyós, nem ragad, könnyű eloszlatni. Semmiféle irritációt nem okozott az amúgy nagyon érzékeny bőrömön. Az üzletben 9600 Ft a 30 ml-es kiszerelés, de napi használat mellett is legalább 4-5 hónapig elég ez a mennyiség.
Akit elrettent az ára, az tegyen vele egy próbát, mindhárom árnyalatból van minta, ami több napig elég, azalatt kiderül, hogy megéri megvenni.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2017. június 13.

Már többször vettem újra, nagyon szeretem. Fodrász ismerősöm ajánlotta, csodákat tesz a száraz és töredezett hajvégekkel. Az illata mennyei és tartós.

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ UVA33 Spray

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ UVA33 Spray
2017. június 13.

Messze a legjobb fényvédő, amivel valaha találkoztam. Nekem nagyon fehér a bőröm és szeretném ilyennek megőrizni. Amikor ezt használom, akkor garantáltan nem barnulok le még hosszabb időt töltve a tűző napon sem. Arcra nem próbálnám ki, de nyaktól lefelé kiválóan működik.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2017. június 13.

Nagyon kellemes állagú krém, szinte issza a bőröm, jól hidratál és remek sminkalap.Téli hidegekben nekem kevés, de tavasztól őszig tökéletes, már többször újravettem az elmúlt években.

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Grapefruit Kivonattal

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Grapefruit Kivonattal
2017. június 12.

A legvilágosabb, extra light árnyalatban vettem meg. Mivel a drogériában nem volt teszter, így csak remélni mertem, hogy passzolni fog a szín, de sajnos az én bőrömön túl sötét. Könnyű volt felvinni, a fedése enyhe, bár még nap végén is szép volt, kicsit kellett csak rápúdereznem, irritációt nem okozott. Nyárra tökéletes lett volna, csak hát a színe az minden, csak nem extra világos, így megválunk egymástól.