corsica

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Kókuszos Fürdőgolyó

The Body Shop Kókuszos Fürdőgolyó
2019. március 6.

Páromat akartam meglepni egy kókuszos fürdőbombával a bevált helyről mikor jött a pofon, hogy már egy ideje nem forgalmazzák. Nem akartam sokat költeni rá, így jó pár fürdőbomba kiesett, mikor betévedtem a The Body Shopba. Az ára még az elfogadható tartományba tartozik, így megvettem. Nagyon intenzív és tartós az illata. Egy üvegbe tettem egy zacskó schoko bonssal, akárhányszor kinyitottuk az üveget egy csokiért, áradt belőle a kókusz illat. Mikor használatra került a sor sem csillapodott az illatáradat, kellemesen megszínezte a vizet, és hosszú időn keresztül pezsgett is. Összességében egy romantikus páros fürdőzéshez tökéletesen megfelelt.
(Azért nem kap 5 csillagot, mert a megszűnt terméket sajnos jobbnak tartom. Árban lehetne kedvezőbb, meg egy kicsit "műbbnek" tartom)

Vitaline Professional Korpásodás Elleni Sampon

Vitaline Professional Korpásodás Elleni Sampon
2019. március 6.

Hosszú ideje a regeneráló testvérkéjét használom/tam. Azonban a tél kezdetekor elkezdett korpásodni a fejbőröm, ami magától nem nagyon akart elmúlni, így megvásároltam ezt a sampont. Ugyanaz a nagy kiszerelés, jó áron. Az illata is hasonlóan gyümölcsös, ami nekem kifejezetten tetszik (Bár az illat a hajmosás végével el is illan). Féltem hogy mivel most a korpa ellen akarom felvenni a harcot, így a többi "problémámat" nem fogja orvosolni, de szerencsére nem így lett. Számomra észrevehetetlen a különbség, ráadásul még a korpát is sikerült legyőznöm rövid időn belül és azóta sem tért vissza.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. február 28.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet. Elsősorban a kezemre használtam, ugyanis ott hajlamos kiszáradásra, ekcémára. Anyukám szokott kűzdeni erősebb ekcémával, így vele is megosztottam a krémet. Mindketten megállapítottuk, hogy viszonylag gyorsan felszívódik, puhít is, de olykor nem elég hatásos. Volt vele egy negatív élményem is mikor a fűtés miatt viszkető kezemre rákentem, erős allergiás reakciót tapasztaltam, égetett és kipöttyösödött a karom. Arcomra nem mertem kenni. A nagy kiszerelése miatt nem lehet hordozni, így a gyors felszívódásnak nem tulajdonítok nagy jelentőséget.

Chevignon Heritage for Women

Chevignon Heritage for Women
2019. február 21.

Páromtól kaptam ajándékba először ilyen parfümöt még kapcsolatunk elején a születésnapomra. Akkor egyből beleszerettem, és a környezetemben még nap vége felé is megjegyezték, hogy milyen finom illatom van.Mikor utána néztem mennyibe is kerül egy ilyen illatszenzáció először kicsit sokalltam. Ennek ellenére nem tudtam rá nemet mondani ,el is használtam már jó pár üveggel. Időközben viszont kaptam több fajta parfümöt is ajándékba így megfeledkeztem róla. A mai napig! Állásinterjúra kellett mennem és valami szolid de egyben elegáns illatot szerettem volna, ekkor jutott eszembe Ő! Sajnos már csak kevés van belőle, így holnap első dolgom lesz venni egyet, mert nekem ő az IGAZI!

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. január 30.

Én eleinte a stiftes original változatot használtam már hosszú ideje. Utóbb is azt akartam újravásárolni, azonban a boltban nem volt készleten, így gondoltam kipróbálom ezt. Amit a stiftesben nem szerettem, hogy néha elakadt és nem tudtam már visszafele tekerni, csak ha megnyomtam a tetejét. Ez az opció itt nem él, bár nem tudom mennyire lesz könnyű a végén kinyerni az utolsó adagokat. Tetszik, hogy szájfényes hatást kelt. Az illata is finom, az íze már kevésbé, de nem is kell kóstolgatni. A fényvédő is pozitívum. Összegezve tetszik, de jelenleg úgy érzem maradok a sima és stiftes változatnál, szerintem az egy picit jobban teszi a dolgát.

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)
2019. január 30.

2017 nyarán vettem még ezt a terméket először és sajnos úgy tűnik utoljára. Akkoriban kezdtem el a sampon balzsam kombón kívül más hajápolókat is használni. Valamilyen oknál fogva akkor, kb 2-3 használatot követően többet nem vettem elő és feledésbe merült. Azóta rengeteg féle hajápoló szert használtam. Most is csak azért vettem elő ezt az olajat mert kevés maradt az aktuális kétfázisú kondicionálómból, amit gubancolódás ellen használtam. Valahogy eszembe jutott ez a termék és elkezdtem használni minden hajmosás után. Imádom amit tesz a hajammal, mikor megszárítom a hajam minden alkalommal gyönyörködöm benne. Míg meg nem szárítom teljesen a hajam addig nem szoktam semmilyen fésűt használni csak az ujjaimat.Meglepődtem mikor kiderült, hogy ezzel a termékkel is el tudom azt érni hogy könnyedén tudjam kifésülni a hajamat, még ha reggelre is marad a fésülködés.
Összességében nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják és remélem találok majd még ilyen jó terméket.

Bielenda Dr. Medica Acne Dermatológiai Arctisztító Emulzió

Bielenda Dr. Medica Acne Dermatológiai Arctisztító Emulzió
2018. november 24.

Még csak pár napja használom, de meg vagyok vele elégedve. Az utóbbi időben sűrűn alakultak ki pattanások, miteszerek az arcomon. Igaz újból elkezdtem mélyhámlasztót is használni, de úgy gondolom ez is segít a bőrömön. Sokszor félek új arctisztítókat használni, nekem a legtöbb csak ront a helyzeten. Most viszont szép tiszta az arcbőröm, és talán a pórusaim sem olyan tágak mint voltak.

Imperity Golden Bi-Phase Conditioner with Natural Argan Oil

Imperity Golden Bi-Phase Conditioner with Natural Argan Oil
2018. november 15.

Hajmosás után használom törölközőszáraz hajra. Alapból nagyon gubancolódós a hajam, óriási csomók képesek kialakulni miközben meg sem moccanok. Amíg vizes a hajam, nem szoktam fésülni, csak az ujjaimmal segítek hajszárítás közben. Ezzel a sprayvel ez könnyen kivitelezhető. Anno ez csak hajpakolással sikerült. Miután megszárítottam sem kell szenvednem a fésüléssel, nem úgy mint alap esetben. Ezek alapján nagyon elégdett vagyok vele.

Isana Professional Intenzív Hajkúra 13in1

Isana Professional Intenzív Hajkúra 13in1
2018. november 3.

Még csak 3x-ra használtam. Első két alkalommal túl sokat kentem a hajamra (két pumpálás nagyon hosszú dús hajra), illetve túl nagy felületre (kb álltól). Akkor nagyon zsírosította a hajam, mosatlan hatást keltett. 3. Alkalommal csak egy pumpálás csak a hajvégekre. Talán egy picit segített gobancolódás témában. Nekem az illata egy picit tulakodó, kis mennyiségben is erőteljes. Eddig csalódtam benne. De továbbra is használni fogom, remélem pozitív csalódás fog érni.

Prokudent Fogfehérítő Fogselyem

Prokudent Fogfehérítő Fogselyem
2018. november 3.

Nem éreztem fogfehérítő hatást. Az ára nagyon kedvező. Nekem egy picit vékonynak tűnik a szál másik próbált termékhez képest. Vastagabb szállal nekem könnyebben kijöttek a nem oda való maszatok.(nincsenek nagy fogközeim) Alapjában teszi a dolgát, de nem fogom újravenni.