corsica

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lady Stella Vitaline Professional Repair Regeneráló Hajpakolás

Lady Stella Vitaline Professional Repair Regeneráló Hajpakolás
2018. november 3.

Kb egy év alatt fogyasztottam el ezt a nagy tégelyt. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Párszori kihagyásokkal heti szinten használtam alkalmanként min. 10 percre a hajamon hagyva. Kellemes cseresznyés illata van ami sokáig érződik még a hajon. Nagyon gubancolódós a hajam, de mikor kimosom a már annyira felpuhítja a hajam, hogy kidobja a csomókat. Selymes csillogó végeredményt hagy maga után. Professzionális termék kedvező áron.

Alksebor Kenőcs

Alksebor Kenőcs
2017. november 25.

Számomra egy csodaszer!
Volt a szám alatt egy rész, ahol több apró pattanásszerűség jött ki (biztos valami bakteriális fertőzés). Sehogy nem akart elmúlni, már több mint egy hónap eltelt de mikor azt hittem látom a kiutat belőle mindig visszatért a kezdeti állapotra. Pedig bepanthent is használtam, nem piszkáltam. Aztán végül megvettem ezt a krémet a patikában. Hihetetlen mód, nagyon gyorsan eltüntette ezt a csúnyaságot, sőt még az újonnan kialakuló pattanásoknak is megálljt parancsol. Szóval én imádom, bár nem olcsó de maximálisan megéri. :)

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2017. október 26.

Imádom! :) Őszintén szólva eddig nem nagyon használtam hidratáló krémet, mindig is bb krém párti voltam. Aztán beruháztam egy drágább alapozóba és az azért megkívánta a hidratáló használatát. Valahogy rátaláltam a pompomra és beleszrettem. Mivel Pesten vagyok diák, ezért a beszerzése sem egy bonyolult folyamat. Ilyenkor már száradni szokott a bőröm, de egyelőre még nem jelentkezett semmi, és ezt a hidratáló krém javára írom. Ráadás az illata is finom és viszonylag hamar beszívódik. Első látásra kicsinek tűnhet a kiszerelés, de egy pumpálás bőven elég, így jó sokáig bírja.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2017. október 2.
(!)

Már számos micellás vizet kipróbáltam, mire ez a kezembe került. Egyiknek az illatával nem voltam megelégedve, a másik nehezen akarta leszedni a sminket, a harmadiktól kipattogtam stb. Egyszóval sehogy akart összejönni AZ ÉN micellás vizem. Csak akkor jöttem rá hogy megtaláltam az igazit, mikor ez a kezembe került. De sajnos nem ez az.
Az értékelésem:
Az illata engem egy kicsit zavar. Picit büdinek érzem, de tűrhető.4/5
Első alkalommal rosszul reagalt rá a bőröm. De később újrakezdtem és akkor nem okozott problémát. 4/5
Hogy mennyire hatásosan szedi le a sminket? A szememnél egy kicsit nehézkesen ment a dolog, de végül célba ért. 4/5
Összességében tehát egy jó termék a kategóriájában, de számomra nem az igazi :)

Pupa Like A Doll Compact Powder

Pupa Like A Doll Compact Powder
2017. április 24.

Púderecsettel szoktam alapozóra felvinni. Én nagyon szeretem. Nekem van, hogy alapozás után a bőröm kellemetlen tapintásúvá válik (Nem tudom mitől lehet. Talán sok alapozó, kevés hidratáló..stb) , ilyenkor púderezés után már puhának érzem a bőröm, és máris komfortosabban indul a napom. Megfelelő mennyiséggel szépen fixál egész napra és a szín sem üt el a bőrömtől.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2017. április 12.

Glamour napok alkalmával szereztem be egy kis kedvezménnyel. A szerkentyűnek köszönhetően sikerült a tökéletes színt beszereznem belőle(Ami eddig még soha sem fordult elő velem). Picit meglepett mikor itthon kibontottam, hogy nincs semmilyen adagoló hozzá (De ez az egyetlen negatívuma). Véleményem szerint tökéletes a fedése. Hidratáló viszont mindenképpen kell alá ( eddig bb krémet használtam), mert azért nélküle eléggé szárítja a bőrt. Nem egy olcsó termék, de megéri az árát. :)

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Pezsgő Fürdőtabletta

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Pezsgő Fürdőtabletta
2017. március 28.

Már az első használtnál egyből beleszerettem. Kettő tablettát is el szoktunk használni párommal egy romantikus fürdőzés alkalmával. a két tabletta kellemes illatot ad a fürdővíznek mialatt azt tejszínűvé varázsolja. Imádom :)

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2017. március 15.

Még anno napégés és szőrtüsző gyulladás miatt szereztük be egy drogériában. Mára viszont esti rutinom egy fontos kellékévé vált. Nekem az állam hajlamos leginkább pattanások kialakulására. Ezért esténként arctisztítás után be szoktam vele kenni azt a területet. Nem tudom hogy miatta van e, vagy egyéb termék, esetleg életmód miatt, de úgy vettem észre hogy szebb lett a bőröm, nem alakul ki olyan sűrűn és olyan mértékben pattanás ott, ahol szinte nem is volt "tiszta" az arcom mostanában.

Opti Free Pure Moist Kontaktlencse Folyadék

Opti Free Pure Moist Kontaktlencse Folyadék
2017. március 15.

Mióta kontaktlencsés vagyok ( már jó pár éve) csak ezt a kontaktlencse folyadékot használom. Az optikában ajánlották, ahova járok, akiknek a szavára nagyon adok. Volt pár necces helyzetem a kontaktlencsével (száradás szempontjából), amit inkább nem is ragozok. De minden egyes alkalommal képes volt tökéletes állapotba hozni/tartani a lencséket. Ennek a folyadéknak a használata mellet, nekem nincs szükségem egyéb szemcseppekre.

Pupa BB Cream + Primer

Pupa BB Cream + Primer
2017. március 5.

Ha nincsenek komolyabb bőrhibáim akkor tökéletest fedést biztosít. Nem tapasztaltam vele semmilyen bőrirritációt. Tökéletesen el lehet dolgozni ( én ecsettel szoktam). Céljának teljesen megfelelő. Tehát egy átlagos hétköznapon meg vagyok vele elégedve.