corsica

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2017. március 5.

Nagyon szép hatást lehet vele elérni, gyönyörűen dúsítja és hosszabbítja a pillákat. A keféjének a megfelelő használatára nem jöttem még rá, de biztos valamilyen szempontból előnyös. Nekem eddig ez a szempillaspirál jött be a legjobban a kezdeti eredmény és a tartósság szempontjából is.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2017. február 21.

Napi szinten rengeteg papír érintkezik a kezemmel, ami borzasztóan irritálja a kezemet. Így a munkámnak köszönhetően a kézfejem durva tapintásúvá vált, kisebesedett. Eddig testápolóval kenegettem, de nem igazán éreztem, hogy ez bármit is segítene a helyzeten. Viszont ma végre a kosaramba került ez a termék. Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem -e, de persze mindig akkor volt készlethiány belőle, mikor meg akartam venni. Figyelni kell, mert rendszerint csak 1- 2 darab van elkeverve a többi fajta kézkrém között! (Legalábbis abba a Lidlbe, ahova én járok, 2-nél többet soha sem láttam, ha láttam.)
Na de rátérve a hatására. Egy kicsit zsíros, de az én kezemnek pont erre volt szüksége. Már most érzem, hogy mi nagyon jó barátok leszünk ezzel a kézkrémmel. A táskámban sem foglal túl nagy helyet, és az ára is pénztárca barát. Teljesen meg vagyok vele elégedve! Ha tényleg megviselt állapotú a kezed, akkor ezt a kézkrémet megéri kipróbálni!

Avon Skin So Soft Gyantaszett Arcra Tajtékvirággal

Avon Skin So Soft Gyantaszett Arcra Tajtékvirággal
2017. február 20.

Kizárólag csipeszt használtam a bajszom eltüntetéséhez, hirtelen fellángolásból gondoltam kipróbálom a gyantát is. Erre a termékre esett a választásom, előzetes csekkolás nélkül, úgy gondolom szerencsém volt vele. Csak közvetlen az orrom alatti részre használtam/ használom, az oldalsó részeken továbbra is csipesszel oldom meg a nem kívánatos szőrszálak/pihék eltüntetését. Ahhoz pedig bőven elég/még sok is egy gyanta csík fele. A jobb eredmény kedvéért páromat kértem meg, hogy tépje le nekem a feltapasztott csíkot. Száját húzva, miszerint nincs is ott semmi megtette nekem, és azóta sem ellenkezik szerencsére :D. A segítő kezének köszönhetően maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel. Egy szál pihe sem marad, irritációt sem hagy maga után. Ami problémám volt a termékkel, hogy keveselltem a törlőkendőt, amire hát igen is nagy szükség van. Egyik használatnál nem figyeltem, hogy elfogyott a kendő, és hát rendesen megszenvedtem miatta... szegény bőröm.

Bourjois So Laque! Körömlakk

Bourjois So Laque! Körömlakk
2017. február 20.

Volt egy hosszú időszak, amikor egyáltalán nem festettem a körmeimet, nem is vágytam rá. Aztán egyik pillanatról a másikra elkezdtek vonzani a nude manikűrök. Rendszerint megnéztem más nők festett körmeit és konstatáltam magamban, hogy ez nekem is kell. Rengeteget keresgéltem, olyan körömlakk után, ami természetességet tükröz, ha kopik sem szúrja ki más szemét vele, mégis szalon közeli állapotot tükröz. Számos lakkot próbáltam, de valahogy a kezdeti ügyetlenségemet beleszámítva nem tetszett az eredmény. Ebből a körömlakból egy halvány rózsaszín színt szereztem be. Először kicsit halványnak tartottam, többszöri átfestés után sem fedett annyira mint elképzeltem. Végül rájöttem, hogy nekem erre van szükségem. Kiemeli az egészséges körmök szépségét, egy pluszt ad neki, nem eltakar. Hosszú ideje a kezeimen csak ezt használom, és jelenleg nem is vágyom többre. Kaptam olyan bókokat, miszerint olyan mintha francia manikűrt csináltam volna, és hogy milyen szépen csillog, pedig csak ezzel a lakkal festettem át egyszer.

Listerine Advanced White Szájvíz

Listerine Advanced White Szájvíz
2017. február 13.

Nekem nincs tapasztalatom szájvizek terén, ez az egyetlen amit rendszeresen használtam. Mikor elkezdtem használni, párom kezdetekben viszolygott tőle, miszerint a szájvíz nagyon kicsípi a szájat. Nagy meglepetésére ennél azt a mellékhatást nem tapasztalta, így mindketten rendszeres használójává váltunk. Nem könnyű jó áron beszerezni, de nem lehetetlen. Viszont, ha valamiért mellőzni kell egy ideig, akkor nagy hiányát érezzük. Kellemes tiszta érzetet kelt a használata után. Még nem volt bátorságom más szájvizet kipróbálni, de ehhez sincs egy rossz szavam sem.

Zendium Gentle Whitening Fogkrém

Zendium Gentle Whitening Fogkrém
2017. február 13.

Engem személy szerint meglepett ez a sok negatív kritika. Bevallom a marketingje hatására váltam anno zendium használóvá, a kezdeti nagy felhajtás késztetett arra, hogy kipróbáljam ezt a fokrémmárkát. Szépen lassan végig is próbáltuk az összes fajtát, amit forgalmaz. Tényleg fura volt először, hogy nem habzott úgy, ahogy azt egy fogkrém szokott, egy idő után viszont ez a tényező már fel sem tűnt. Mire megjelent a gentle whitening igazi zendium fogkrém felhasználóvá váltam, így ezzel a termékkel is tökéletesen elégedett vagyok függetlenül attól, hogy mennyire habzik a szám fogmosáskor. A lényeg, hogy nálam fogkrémként jól teljesít.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2017. február 13.

Mióta megszereztem ( karácsony), arra vártam mikor oszthatom meg itt a véleményem/tapasztalatom. Eddig vártam a csodára. Végülis tényleg csökkentette a mitesszereim számát, mégis jobb hatást vártam tőle. Szerencsére lassan fogy így még van esély arra, hogy bekövetkezzen a csoda. Én türelmesen várok rá. :)

Gillette Venus & Olay Borotva

Gillette Venus & Olay Borotva
2017. február 13.

Nekem nem jött be. Legalábbis szerintem ár érték arányban nem éri meg. Nagyon hamar elhasználódik a szappan/zselé része, bármennyire is vigyázok rá. Tényleg szuper vele borotválkozni, de nekem max ( nagyon max) 2-3 alkalmat bírt. Akkor már jobban járok egy drágább ( ami nem szükséges) borotvahabbal és a nem olajos testvérével is. De előfordulhat, hogy én használom, tárolom rosszul. Összességében fölösleges "luxusnak" tartom.

Gillette Venus Embrace Borotva

Gillette Venus Embrace Borotva
2017. február 13.

Évek óta ezt a borotvát használom és mai napig nem merült fel bennem semmilyen kritika vele kapcsolatban. Kíméletes a bőrhöz, nem is emlékszem rá, hogy valaha megvágtam volna vele magam. Pedig előfordul, hogy borotvahab nélkül használom.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. február 13.

Harmadik fajta micellás vizem. Az elsőnek az illata (szaga) nem tetszett, a másodiknak pedig a teljesítményével nem voltam elégedett. Ennél a terméknél úgy érzem mindkét szempontból jól teljesít. Viszont valamiért nem érzem azt, hogy ez a tökéletes számomra, annak ellenére, hogy nem tudok negatívumot felhozni. Pluszban valamilyen okból kifolyólag odavagyok a kétfázisú termékekért. Mégis valami hiányzik... De nem jövök rá mi.