corsica

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Baba Tusfürdő Férfiaknak Vadszederrel és Gyömbérrel

Baba Tusfürdő Férfiaknak Vadszederrel és Gyömbérrel
2017. január 10.

Ezt a terméket természetesen párom nevében tudom véleményezni. Tudni kell róla, hogy neki elég nehéz jó tusfürdőt találni, ugyanis ő szivacs nélkül mosakszik és a többséget nagyon olajosnak érzi, amit kétszer annyi ideig próbál lemosni, mint egy nem "olajosat". Fontos szempont volt az is hogy bőrbarát legyen, amit a Baba ki is pipálhat. Először mikor használta kicsit megszeppent a rikító lila színétől, de azóta csak pozitívan emlegeti azt a tényezőjét. Az illatára is volt olyan megjegyzése, hogy semmi köze a szederhez, meg a gyömbérhez. (Ennek ellenére ő választotta=tetszik neki). A lényeg, hogy átment a "teszten", ha elfogy a tusfürdője tuti babát keresünk, ha nem is konkrétan ezt az illatot.

Isana Maracuja és Kókusz Krémtusfürdő

Isana Maracuja és Kókusz Krémtusfürdő
2017. január 10.

Ez volt az első Isana termékem. Előtte mindig kerültem, illetve rá sem néztem a drogériák sajátmárkás termékeire( Presztízs hatás). Aztán elfogyott az előző tusfürdőm és mikor ott álltam, hogy újat vegyek megakadt a szemem a hihetetlenül kedvező árán. Gyorsan lecsekkoltam hogy mennyire bőrbarát, választottam egy szimpi illatot és már repült is a kosaramba. Már több mint egy hónapja használom és azt kell mondjam, nem fogok visszatérni a drágább tusfürdőkre. Ez tökéletesen megfelel, nem bántja a bőrömet és kellemes illatot áraszt tusolás közben.

Lady Stella Szőlő Szemránckrém

Lady Stella Szőlő Szemránckrém
2017. január 9.

Már legalább két hónapja használom ezt a terméket. Ez az első szemránckrémem, erre is csak a márka révén tévedtem. Az ára nagyon kedvező, és mellette a kis kiszerelés ellenére nagyon sokáig elég. Eleinte nem vettem észre semmi különöset, de most már látom, hogy mennyit számít. Sokkal szebb a szemem alatti rész, és a kora reggeli órákban sem látom olyannak, mint amilyennek régebben napközben. Rossz szokásom, hogy néha megfeledkezem magamról és elkezdem dörzsölni a szememet, ezért is megelőzésnek és karbantartásnak szerintem tökéletes választás. A krémnek lágy rózsaszín árnyalata és kellemes illata van. A dobozkájának körülményes néha visszazárni a tetejét, de nem megoldhatatlan. A mindennapjaim részévé vált, és már erősen hiányolnám a reggeli rutinomból.

Dtangler Original Fésű

Dtangler Original Fésű
2017. január 6.

Imádom! Előtte mindig disznószőrös kefékkel fésülködtem, hogy kíméljem a hajam, de azoknak nagy hátránya volt, hogy iszonyatos gyorsan koszolódott és körülményes volt tisztítani. Ezt a fésűt pofon egyszerű tisztítani, napi szinten le szoktam mosni vízzel és hetente egyszer samponnal. A patyolat tiszta fésűnek köszönhetően később piszkolódik/zsírosodik a hajam is.Először féltem tőle, hogy ez jobban fogja tépni a hajam, de egyáltalán nem. Könnyű vele fésülködni, kézbeillő formája van és nem foglal nagy helyet sem a táskámban.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2017. január 4.

Nem olyan régen kezdtem el vattakoronggal arcot tisztítani. Először Nivea-t használtam, ami tökéletesen teljesített. Amikor az elfogyott,újra akartam venni és csak akkor szembesültem az árával.( Valószínű valahol akciósan szereztem be). Ezt a vattakorongot pár napja kezdtem el használni. Lényegesen gyengébb minőség. Nagyon könnyen szétmállik és elég vékonyka rétegű egy korong. Ennek ellenére elég pénztárcabarát megoldás ezt választani és végül is elvégzi a feladatát. Nem éreztem, hogy bántotta volna a bőrömet, de kellemes érzést sem váltott ki. Összességében nem rossz termék, a kedvező ára ellensúlyozza a minőségi hibáit.

FarmaVita HD Lyfestyle Kétfázisú Kondícionáló Spray

FarmaVita HD Lyfestyle Kétfázisú Kondícionáló Spray
2016. december 26.

Ez az első kondicionáló spray amit tényleg rendszeresen használok és érzem is a hatását. Elég erős citrusos illata van, de nekem személy szerint kifejezetten tetszik. Hajmosás után törölközőszáraz hajra szoktam befújni és mire megszárad észrevethetően egyszerűbb, szinte könnyedén ki tudom fésülni a hajam, amit hajmosáskor eléggé összekócolok. Volt egy időszak mikor eldugult a spray és nem tudtam használni, akkor úgy gondoltam nem veszem újra, aztán párom megjavította nekem és azóta megint úgy gondolom hogy szükségem van a termékre. Ha nem találok jobbat újra veszem, de nem ragaszkodom hozzá.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2016. december 24.

Én nagyon szeretem a First-öt. Nagy szerelmese vagyok az aloénak, a növénytől kezdve a gélen át minden megtalálható nálam és nagy bizalommal is használom őket. A Firstnél az árával kapcsolatban nem tudok véleményt formálni ugyanis nagymamám szokta beszerezni nekem. Elsősorban az arcomon szoktam használni, megtisztított bőrre naponta befújom, úgy érzem ennek köszönhetően látványosan szebb a bőröm. Ha előjön egy pattanásom pedig bekenem a géllel és kiegészítésként fújom rá, így felerősítik egymást és viszonylag gyorsan leviszik a gyulladást. Nekem a szagával semmi bajom nincsen, párom szokta rendszerint kiszagolni ha használom és olyankor húzza a száját, de pechére ez sem tudja elvenni a kedvemet.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)
2016. december 20.

Már elég régóta, több éve használom ezt a terméket. Meg sem fordult a fejemben, hogy valaha is váltanom kéne bőrradírt. Hetente egyszer használom, a használata után pedig mindig nagyon puha lesz az arcom. Mostanában egy picit elhatárolódtam az AVON-tól mint márkától, de ezt a terméket nem szándékozom lecserélni. Semmi negatív dolgot nem tudok felhozni vele kapcsolatban. Ár-érték arányban megfelelő, a kiszerelésével egyszer sem gyűlt meg a bajom, és teszi azt amit egy arcradírnak tennie kell. A hűvös érzés amit a használatakor lehet érezni még a páromat is meggyőzte így néha napján ő is megtisztítja vele az arcát, ami szerintem elég nagy szám.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2016. december 10.

Előző fodrászom ajánlotta a kallos termékeit mikor festettem a hajam, mivel új, ismeretlen volt számomra a helyzet. El is mentem egy szaküzletbe és bevásároltam. Először nagyon fellelkesültem hiszen tényleg nagyon kedvező árakkal dolgozik. Az új fodrászom viszont óva intett tőle. Azt mesélte hogy a fodrász vizsgán megbuktatták azokat, akik ilyen termékeket használtak. Ettől függetlenül elégedett vagyok a pakolással, samponozás után nagyon puhává teszi a hajam, így minden héten egyszer a hajmosást ezzel fejezem be. Újra nem veszem, inkább a samponommal egyező márkájú pakolást fogok használni, úgy biztos kiegészítik egymást. Bár még egy jó darabig kitart, pedig a kisebb kiszerelést vettem meg. Az illata nem rossz, először kifejezetten tetszett, de utólag jobban vágynék egy nőiesebb kellemesebb illatra, mint amilyen a samponomé, amit ugye elvesz ha használom.

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz
2016. december 8.

Erre cseréltem le a Garnier micellás vízét, mert azt már egy idő után elviselhetetlenül büdösnek találtam. Igaz hogy ennek finom az illata, viszont úgy vettem észre, hogy nehezebb letörölni vele a sminket, használata után pedig ragacsos lesz a bőröm. Még keresem a számomra tökéletes micellás vizet. Addig is ezt a terméket fogom használni, hiszen teszi a dolgát és nem büdös!