corsica

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. december 8.

Már egy ideje használtam, mikor egy éjszaka megcsapott a szaga. Először nem tudtam mi olyan büdös, már mindenre gyanakodtam aztán rájöttem, hogy az bizony a micellás víz lesz az.(később megszagoltam a boltokban is, hátha csak az enyémmel van baj - De nem) Ettől függetlenül teszi a dolgát, mai napig használom, sminkelés előtt áttörlöm vele az arcom, az ecseteim is tisztítom vele és ezzel korrigálom a tusvonalat is. Csupán az esti rutinomban cseréltem le egy másik micellás vízre.

For Your Beauty Professional Alapozó Ecset

For Your Beauty Professional Alapozó Ecset
2016. december 8.

Első alapozó ecsetem, igaz BB krémhez használom :D Eddig nem használtam semmilyen eszközt alapozáshoz, ahhoz képest nagyon megkönnyíti a dolgom, elég kevesebb is a krémből és láthatóan szebb hatást lehet elérni vele. Nagyon örülök neki, hogy megvettem, pedig az elején nagyon vacilláltam, hogy kell e ez nekem? Kell!

Catrice Velvet Matt Ajak Krém

Catrice Velvet Matt Ajak Krém
2016. december 8.

Hát én ezzel a termékkel nagyon mellé nyúltam! Itt krémmánián kinéztem egy másik folyékony rúzst, csak sajnos az nem volt az üzletben ahol voltam. Mivel a másik termék amiért még az üzletbe mentem is catrice volt, úgy gondoltam, hogy akkor ez is jó lesz nekem. ( Milyen balga voltam!) Nagyon nehezen akart száradni, egyenletlenül hihetetlen gyorsan kopott, szárított. Még a négy fal között is szégyelltem! + Párom is egyértelműen ki merte jelenteni, hogy az borzalmas, pedig ő elég gyakorlott az ilyesfajta kegyes hazugságokban.

Lady Stella Vitaline Professional Regeneráló Sampon

Lady Stella Vitaline Professional Regeneráló Sampon
2016. december 8.

Ebbe a samponba az (új) fodrászomnál szerettem bele. Annyira megtetszett az illata, hogy már a fodrászszékbe elhatároztam, hogy ez kell nekem. Az árát is kedvezőnek tartom és a hatásával is maximálisan meg vagyok elégedve eddig. Egy héttel a nagy rátalálás előtt szőkítettem a hajam ( ezért kellett az új fodrász) , azon az egy héten tapasztaltam olyat, hogy az alapból zsírosodásra hajlamos hajamon a festett rész pedig párhuzamosan az ellenkezőjét produkálta, nagyon kiszáradt. Csodásan néztem ki. Azóta szerencsére nem fordult elő velem ilyen. :D Ugyanúgy viselkedik az egész hajkoronám mint a hajfestés előtt, és ezt én a termék javára írom.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. december 8.

Nem is olyan régen, talán ősz elején ütött be nálam a krémmánia mánia. :D Azóta rendszeresen kizárólag az itteni vélemények alapján választok új termékeket. Így volt ez a carmexnél is. Borzasztóan csúnyák szoktak lenni ilyenkor télen az ajkaim és makacsul ellenálltak minden próbálkozásomnak. Viszont ezzel a termékkel olyan, mintha nem is tél lenne. Egyszerűen imádom azt a csípős, hűvös érzést, amit a felkenésekor kelt. Egyetlen dolog nem tetszik benne ( bár valószínű csak rossz darabot választottam ki ) , hogy sehogy nem tudom visszacsavarni a balzsamot, ha már kitekertem valamennyire. +Párom szólta meg, hogy teljesen olyan, mint egy stift ragasztó, de az engem nem nagyon érdekel, ha már rendbe hozza az ajkaimat. :)