Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline The Blushed Nudes Palette

Maybelline The Blushed Nudes Palette
2017. május 26.

Akciósan vettem körülbelül egy hónapja. A boltban nagyon tetszett, utána első használat után inkább úgy döntöttem, hogy inkább arrébb rakom, mert egyáltalán nem voltam tőle elájulva, egyszerűen nem jött be. Aztán az egyik nap elővettem és egy nagyon szép tavaszias sminket sikerült vele elkövetnem. Azóta többet próbálgattam és megbarátkoztunk. Nem porol, szépen eloszlatható, nálam alap nélkül se kenődik és egész nap fent marad. Az ecsetet inkább ki se próbáltam, de nem is az ecset miatt vettem meg. A színe szépek, építhetőek és pigmentáltak.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2017. május 26.

Alap járaton nagyon szeretem a Nivea termékeket. Ennek is már felét elhasználtam, szóval eléggé kitapasztaltam, hogy ez egy kivétel. A leírás szerint gyorsan felszívódik, hát nálam nem. Kb. 10 perccel a felkenés után el is kezdhetek sminkelni, de a folyékony alapozó, akár kézzel/szivaccsal/ecsettel viszem fel, elkezd lejönni vagy inkább fel se lehet rakni. Kukacosodik tőle az alapozó, lehetetlen felvinni, nagyon sok fejfájást okoz. Egyedül talán púdert lehet vele használni, de hamar átfényesedik. Csalódás volt, nem veszem újra.

Up.: Megpróbáltam, hogy habzó arclemosót használok a felvitele előtt és csodák csodájára az alapozóm darabokban kezdett hullani tőle. :(

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap
2017. május 26.

Egész jó, de nem egy Pulse of Purism, amit a mai napig imádok. Könnyű eloszlatni, körülbelül egy perc kell a megszáradásához, mert hogy inkább szárad, mint felszívódik. Kicsit maszk szerű érzetet kelt, viszont az alapozó felvitelét követően már nem olyan vészes. Felvitele előtt habzó arclemosót használok, az alapozó szépen eloszlik rajta, természetes hatást nyújt, nem pattogzik. Mattító alapozót használok, így körülbelül öt-hat órát kibír, ha valamivel fixálok is.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2017. május 10.

Még csak kb két hete használom, igazából nem is minden nap, csak ha tényleg ki akarom emelni a szemöldököm, amúgy elég a ceruza. A színe megfelel a sötét szemöldökömhöz és a fixáló hatás is igaz az én esetemben. De vigyázni kell, hogy tényleg arra álljanak a szálak, amerre szeretnéd, különben miután megszáradt már nem nagyon mozdul. Estig simán kihúzza, a micellás víz szépen oldja. Felvitel után olyan furcsának érzem, de lehet, hogy csak mert nem szoktam hozzá.

Nivea Powder Touch Deo Spray

Nivea Powder Touch Deo Spray
2017. május 6.

Már több, mint egy éve csak ezt használom. Eddig ez vált be a legjobban, tökéletesen tart a legnagyobb melegben, egyáltalán nem izzadok. A fehér ruháimat még soha nem fogta meg, ellenben ha dezodorozás után veszek fel fekete felsőt, és még nem száradt meg a deo, volt hogy picit összekente (de nejlon harisnyával könnyen megoldható). Golyós verzióban is megvettem, de spray verzióban jobban szeretem. Az illatát imádom, nem tolakodó, inkább nőies. Nem hiszem, hogy egyhamar le fogom cserélni.

Adidas Fruity Rhythm Testpermet

Adidas Fruity Rhythm Testpermet
2017. május 1.

Ajándék volt, valószínűleg soha nem vettem volna testpermetet, mivel nem tartós az illata. Viszont ennél még ez se zavar, mivel annyira fincsi az illata. Minden nap velem van a táskában és nagyon szívesen használom. Aki szereti a gyümölcsös, tavaszias illatokat annak nagy valószínűséggel tetszeni is fog.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej
2017. május 1.

Húsvétra kaptam ajándékba. Nagyon fincsi illata van, egész nap szagolgatnám. Gyorsan felszívódik és jól hidratál. Biztosan újraveszem majd.

Rimmel Royal Blush

Rimmel Royal Blush
2017. április 27.

A 002 Majestic Pink árnyalat van meg. Ez az első krémpirosítóm és eddig nagyon jól funkcionál. Hasznos kis termék, főleg a kollégiumba, ahova nem akarom mindig bevinni az összes ecsetemet és így csalhatok egy picit. Könnyen eloszlatható és szépen beleolvad az arcomba, teljesen természetes hatása van. Nekem fixálás nélkül is fent marad egész nap és bár picinek látszik a doboz, rengeteg termék van benne, nem fog egyhamar elfogyni. Tervezem még más árnyalatban is beszerezni, mert eddig nem sok pirosítóm volt ennyire tartós.

Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta
2017. április 27.

Első látásra szerelem volt. Megfelelő alappal nekem egész nap bírja és szépen pigmentáltak a színek, bár ehhez egy kicsit építeni is kell. Viszont gyönyörű tavaszi színei vannak és az ár-érték arányban is jó választás. Egy picit porzik, de nem vészesen.

Essence Prismatic Rainbow Glow Highlighter

Essence Prismatic Rainbow Glow Highlighter
2017. április 11.

Nem volt tervbe, hogy megvegyem, de mivel akartam valami csini highligtert és mást nem találtam sehol, gondoltam kipróbálom. A testernél elsőre semmi nem látszott, szóval meghúztam a vállam, hogy na ez is semmi. Viszont mikor elhagytam az essence részt, másik megvilágítással már kirobbantak a színek, szóval kuponnal meg is vettem. Nem bántam meg. Nagyon szép fénye van, tökéletesen kijönnek a színek, főleg a sárga és a kék. Egész napos viselet után is tartós volt, nagyon szépen kijött a fénye még a mobilos fényképeken is. Egyetlen negatívum, hogy egy kicsit potyog, de mivel szeretem ha mindenem fényes, nem zavar.