Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

RdeL Young Hollywood Fever Highlighter

RdeL Young Hollywood Fever Highlighter
2017. április 1.

Akciósan vettem meg és teljesen megérte. A 01 Hollywood Glow árnyalatban vettem meg és nagyon megérte. Oda vagyok mindenért ami csillámos és ez az egyik legerősebb csillámló highlighterem. Gyönyörűen mutat az arcon, nem lehet vele betelni és nagyon tartós is. Reggel felkenem és még délután is látszik. Valamint az ütés állósága se semmi, mivel az első használat után leejtettem és még pattogott is a padlón, de se a doboz se a benne lévő termék nem sérült.

RdeL Young Fixáló Púder

RdeL Young Fixáló Púder
2017. április 1.

Nekem bevált, bár el kell ismerni, hogy nem egy tökéletes termék, de mivel annyira nem zsíros a bőröm, nem is kell vele csodát tenni. A kis párnát is használom, majd az arcomon maradt port ecsettel dolgozom el, nekem így hatásos. Viszont a kis öntős doboza miatt nagyon porol és sok termék kárba megy.

Catrice Marina Hoermanseder Highlighter Gyöngyök

Catrice Marina Hoermanseder Highlighter Gyöngyök
2017. március 31.

A pici dobozka apró gyöngyöcskéket tartalmaz két színben: pezsgő és rózsaszínes-barackos. Ezüst csillámos és tényleg tündéri fényt varázsolnak az arcra. Én egy kisebb legyező ecsettel viszem fel őket és nagyon szép eredményt mutatnak. Egyetlen igazi negatívum benne, hogy pár óra alatt eltűnik, bár majd még próbálkozom másik alappal és meglátjuk. Ezen kívül csak azt tudnám említeni, hogy megint csak egy műanyag lap védte a gyöngyöket, így könnyen eltörhetnek. Viszont a maga a termék nagyon jó, egyenlőre négyest érdemel, de csak a tartóssága miatt.

Avon True Arcpirosító Gyöngyök

Avon True Arcpirosító Gyöngyök
2017. március 22.

Akciósan rendeltem anno, és meglepődtem, hogy mekkora dobozban milyen kevés gyöngyöcske jött, a képen sokkal többnek tűnt. Ettől függetlenül szerintem szép színe van, bár elég visszafogott, több réteget kell felvinnem belőle. A tavaszi napsütésben nagyon szépen csillog tőle a pofim.

Essence Winter Glow Cushion Powder Lipstick

Essence Winter Glow Cushion Powder Lipstick
2017. március 21.

A világosabbik szín van meg, az "ombrésítő" ceruzával együtt vettem anno, mivel nagyon vonzott az ombre hatás. Hát, kb a természetes szájszínemet adja vissza, de nem tartós, se enni, se inni nem lehet benne, sőt nekem még beszéd közben is lekopott. Nem is beszélve arról, hogy idegesítően száraznak érzem tőle az ajkaimat, és csak akkor lehet felkenni ha egy picit se töredezett az ember szája. Az egyetlen előnye a szép színe és a cuki csomagolása.

Catrice Pulse Of Purism Pure Radiance Glowrizer

Catrice Pulse Of Purism Pure Radiance Glowrizer
2017. március 21.

Újabb Catrice termék, amit imádok! Teljesen random ötlettől vezérelve vettem meg, szép volt és ilyen típusú primert még nem is használtam. Már most érzem, hogy nagyon fogom sajnálni, ha elfogy annyira szeretem. Jó illata van, szépen csillog (ami nálam mindig plusz pont), puhává és egyenletessé teszi a bőröm és a smink is szépen megmarad felette.

Catrice Victorian Poetry Highlighting Pebbles

Catrice Victorian Poetry Highlighting Pebbles
2017. március 21.

Annyit vadásztam rá, és megérte! Nagyon imádom, szép színe van, de visszafogott és tartós is. Oda vagyok a kis kavicsokért, viszont a csomagolást nem értettem, mivel az összes ilyen köves/gyöngyös cuccba szoktak rakni valami puha dolgot, hogy ne törjenek, ebbe viszont csak egy műanyag lap került. Végül én raktam bele vattakorongot, hogy ne törjenek tovább szegény kavicskák. Viszont magával a termékkel elégedett vagyok.

Essence Luminous Matt Bronzosító

Essence Luminous Matt Bronzosító
2017. március 21.

01-es árnyalatban (sunshine) van meg, ami világosabb bőrre való. Szép színe van, de amíg rendesen el nem dolgozom, olyan mintha lenne egy sárgás árnyalata. Viszont könnyen eldolgozható és tartós, szép eredményt hoz. Érdemes rá beruházni.

Essence Blossom Dreams Rainbow Highlighter

Essence Blossom Dreams Rainbow Highlighter
2017. március 20.

Már nagyon vártam, hogy kikerüljön és amikor megláttam, le is csaptam rá. Jól tettem mert pár nap múlva már nem volt belőle. Igazából sokkal de sokkal csillámosabb highlighterekhez vagyok szokva, de az a cuki tökéletesen elég a mindennapokra. Még nap végén is látszik egy kicsit (két réteget tettem fel), de a szivárvány "hatást" nem igazán látom/láttam, viszont ez lehet nem is baj. Szívesen fogom használni, örülök hogy megvettem.

Avon Care Tápláló Arckrém

Avon Care Tápláló Arckrém
2017. március 18.

Az előnye, hogy jó illatú és hogy sokáig eltart, mármint eltartana, mivel nekem kis mennyiségben szárította a bőröm. Viszont ha kicsit többet teszek közepesen hidratál, nem hagy zsíros érzést. Elhasználom, de a kakaóvajas testvérét jobban szerettem :)