Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre
2019. december 4.

Szép összetevők, de az arcom száraz részeit nagyon nagyon csípi, valamint a szemem könnyezik tőle olyan mintha teljesen alkoholos volna. Megpróbálom majd nyáron elhasználni. Addig is 2 csillag a szép összetevők miatt.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2019. december 1.

Kb egy hónapja használom, de tegnap volt a nagy próbája: burgundi szemhéjpúder, sok csillámmal, fekete tus és fekete szempilla spirál, full face-el, egyedül rúzs nem volt rajtam. Pillanatok alatt lekapta az egészet. Utána szépen kisimult volt az arcom, nem húzódott. Ebben az egy hónapban nem használtam minden nap, de elég sokat próbálgattam viszont semmi bőrproblémám nem jelentkezett, sőt mintha kicsit kevesebb pattanásom is lenne. Az egyetlen problémám, hogy elég gyorsan fogy, de megéri mert a szemem mostánában nagyon érzékeny, így nem szívesen használok rá micellás vizet.

UP: Amióta megvettem csak ezt használom sminklemosásra. Minden maradéktalanul levisz, vízálló tussal és a szempillaspirállal is megküzd. Az érzékeny, ekcémás szememet se bántja. Tuti újravevős!

Trend It Up N°1 Szempillaspirál

Trend It Up N°1 Szempillaspirál
2019. november 19.

Barna színű spirált kerestem és erre esett a választásom, mert 1. olcsó 2. más márkánál nem találtam. Az első felkenésnél túlzásba estem, 3-4 réteget vittem fel, szörnyen csúnya hatása volt. Azóta szigorúan csak 2 réteget viszek fel, így nem csomósodik, szép pillákat csinál. A nude-abb napokra vettem, általában reggeltől estig fent van, de nem kenődik vagy hullik, pedig az ekcémám miatt sokat piszkálom a szemem. Ennyi pénzért 100%-ig megérte.

Avon Clearskin Blemish Clearing Pattanás Elleni Zselés Arcmaszk

Avon Clearskin Blemish Clearing Pattanás Elleni Zselés Arcmaszk
2019. október 27.

Felkenés után nagyon égetett, kb 3-5 percet tudtam fenthagyni. Lemosás után ahol a maszk fent volt rákvörös és érzékeny lett a bőröm. Szerencsére semmi komoly problémát nem okozott, de semmi pozitívuma se volt.

L'Oreal Paris Melon Dollar Baby Blush

L'Oreal Paris Melon Dollar Baby Blush
2019. október 22.

Féláron vettem, így igazából nem volt vészes az ára. Pigmentáltságot tekintve nem egy Nyx, de szépen lehet dimenzionálni vele az arcot. Ha lekopik a felső réteg, pigmentáltabb lesz. A csillogás egyáltalán nem zavaró, sőt nem igazán feltűnő. Én viszont érzem felkenést követően az illatát, ami azért elmúlik, de ilyet nem gyakran tapasztaltam. Kellemes, természetes pírt lehet vele alkotni, ami szerencsére pont illik az alaptónusomhoz. Kedvelem, bár a csomagolása nem igazán a legmasszívabb, amit azért a L'orealtól elvárna az ember. Amíg tartja magát, megelőlegezem az 5 csillagot.

L'Oreal Paris Tattoo Signature Folyékony Szemhéjtus

L'Oreal Paris Tattoo Signature Folyékony Szemhéjtus
2019. október 15.

Egy két alkalommal használtam, de véleményem szerint egy kevésbé gyakorlott tus vonal huzó is tudja használni, akàr egy szebb cicaszemet is össze tud hozni vele. Primer nélkül is szépen tart, 9kor tettem fel, 11 órával később is tart, izzadtam, rohantam és csak egy nagyon picit mászott fel. Reggel pillanatok alatt megszáradt, könnyen kezelhető.

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2019. október 15.

Tömény szilikon és alkohol. Ott rontottam el, hogy csak bedobtam a kosaramba és nem néztem meg az összetevőit. Sehol egy rendes tápláló összetevő, se természetes olajok. Kinyomáskor tömény alkohol szaga van, és bár csúszik tőle a hajam, fél nap után rettentőn kiszárítja. Vègre sikerült rendbehoznom a hajam, de hála ennek újra töredeznek a hajvégeim, pedig csak három napig használtam, szóval esélyt kapott. Tovább se tudom jó szívvel ajàndékozni, szóval valószínűleg megy a kukába.

Avon Foot Works Rózsaszín Grépfrút és Bazsalikom Lábápoló Spray Glicerinnel

Avon Foot Works Rózsaszín Grépfrút és Bazsalikom Lábápoló Spray Glicerinnel
2019. szeptember 12.

Nagyon szeretem, finom és frissítő illata van. Ha valahova megyek, befújom vele a lábam, általában esténkènt is lehet meg érezni. Kissé alkoholos, ami miatt szárít, valamint van egy kis hűsítő hatása is. Eddig nagy kedvencem.

Avon Color Trend Magic Colors Vastag Rúzsceruza

Avon Color Trend Magic Colors Vastag Rúzsceruza
2019. szeptember 12.

A fekete színű változat van meg, ami elvileg bordós árnyalatúvá válik, de elèggé izléstelen rózsaszínné alakult át végül. Számomra tényleg praktikus a használata, kényelmes és tartós viselet, de a színe miatt nem igazán használom.

Catrice Golden Dust Highlighter Cseppek

Catrice Golden Dust Highlighter Cseppek
2019. július 6.

Páromtól kaptam ajándékba, és nagyon jól választott! Nagyon szépen pigmentált, nincsenek benne hatalmas csillámok, hanem kellemes nyári fényt ad. Napbarnította bőrön néz ki igazán jól, de a sárgás alaptónusú bőrömön is szép. Kicsit töményebb, nem olyan folyékony, mint a legtöbb cseppentős highlihgter, de én amúgy is a kezemre cseppentek először és úgy viszem fel.