Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dontodent Junior Fogselyem

Dontodent Junior Fogselyem
2019. június 15.

A kedvenc fogselymem eddig. Vastagabb és puhább, mint az átlag fogselymek, de könnyen becsúszik a fogak közé. Nem foszlik, könnyű eltépni. Bár a bogyós gyümi íz a mentolos fogmosás után furának hat, de mivel az eredeti elképzelés szerint gyerekeknek szánták nem vonok le pontot. Sajnos csak 50 méter és mostanában hiába keresem a boltokban sehol sincs. Ha valahol találok még legalább 3-4 darabot beszerzek tartaléknak.

Lovely Holo Lips

Lovely Holo Lips
2019. június 12.

Horn Dust árnyalatban szereztem be egy ezresért. Csomagolás alapján valami rózsaszínesebb árnyalatra számítottam, de inkább narancssárgás. A szájceruza kicsit metálos, de elég kemény, legalábbis a k-lipshez képest, valamint nagyon szárít. A szájfénynek semmi színe nincs igazából csak tömény csillám. Darabokban ragad fel az ember szájára, szárazzá szárad rajta, lehullanak a csillámok és a szájceruzát "összerántja". Nem lehet hosszútávon viselni mert kényelmetlen, de hihetetlenül csúnya hatást is kelt. Se a ceruza, se szájfény nem éri meg.

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk
2019. június 7.

Ilyen rossz lehúzható maszkom se volt még. Nagyon mérges vagyok rá, több mint egy órát hagytam száradni, de így se száradt meg. Kb fél órája szedegetem az arcomról, de alig jön le belőle valami. De legalább a miteszereimmel semmit nem csinált, mivel köszönik szépen jól megvannak a maszki ide vagy oda. A baleás lehúzható fekete maszk komolyan jobb. Csalódás és még túlárazott is.

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2019. május 25.

Nincsenek extra bőrkeményedéseim, de a sarkam és a lábujjaim allattiak zavartak. Vasárnap tettem fel 60 percre, zuhanyzás után. A folyadék nagyon hideg, alkoholos szagú és egy hatalmas zokniban van. Nem csak a hozzáadott ragasztóval ragasztottam le, hanem celluxal is, hogy biztosan ne essen le. Egy óra után leszedtem, lemostam, az ugyan ilyen lábvajjal bekentem. Másnap reggelre nagyon kiszáradt, fura érzés volt, estére viszont alaposan kiáztattam, ahogy a csomagoláson ajánlották (szintén a zöld, agyagos lábaztató sóval). Szerdán kezdett el hámlani, de nagyon durván. Amerre zokni nélkül mentem, kis bőrdarabokat hagytam, a zoknim is tele volt, nagy darabokban is jött le, mint a kigyó bőre. Péntek délutánra meguntam, kiáztattam a lábam és a legpuhább habkővel pillanatok alatt leszedtem. Most nagyon puha, szép a lábam. A jövőben tuti újra veszem, nem fájt se a hámlás alatt, se zokni használata alatt. Lehet, hogy az áztatás volt a kulcs, amiért nekem ténylegesen lehámlott és nem csak száradt a lábamon a bőr.

Labellino Raspberry & Red Apple Ajakápoló

Labellino Raspberry & Red Apple Ajakápoló
2019. május 5.

Azon kívül, hogy finom az illata és hogy klassz a csomagolása (eos koppintás...) semmit se tud. Most sikerült rendberaknom a számat carmexel, erre ennek hatására csak rosszabb lett, mint előtte volt. Kb kétszer kentem be vele a számat és teljesen felcserepesedett, úgy hogy még folyékony rúzst se használtam. Pillanatok alatt el is tűnik a szájról, így még egy minimális védelmet se biztosít. Az illat és a csomagolás miatt két csillag, de soha többet labellot.

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2019. május 5.

Candy man árnyalatban van meg, ami egy barnás-lilás nude szín. Felkenés után elősször nagyon világos, sápaszt és furán néz ki. Miután megszáradt szép színe lesz, nem fog. Ha teljes szájra kenem nagyon sok, maszkos (?), jobban szeretem feltapogatni és akkor szép természetes színe lesz. Viszont rengeteg illatanyag van benne, ami felkenés után is érezhető, de nem a forrócsokis illat, hanem mintha parfümöt fújnának az ember szájába. Alá kell hidratálni, de nálam minden matt rúzs alá, így emiatt nem vonok le csillagot, Viszont az ár, plussz ez a túlparfümözöttség miatt biztosan nem venném újra, vagy más színeket.

Balea Aqua Hidratáló Fátyolmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre

Balea Aqua Hidratáló Fátyolmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre
2019. április 18.

Mindig van itthon pár darab, vízhiányos bőrre nagyon bejött. Arctisztítás után rakom fel kb 20-25 percre, közben belemaszírozom az anyagot a bőrömbe. Mire leveszem már nem tocsog az anyagban a szövet de még el tudom kenni a nyakamra, dekoltázsomra. Használat után kisimul az arcom, enyhül a szárazság.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2019. április 5.

Ugyanazt tudja, mint a márka többi szárazsamponja, vagyis volument ad, de nem fehéredik ki tőle az ember feje. Vagyis sokkal jobb ebből a szempontból, mint egy sajátmárkás, amik ráadásul még fujtanak is. Általában este használtam, lefekvés előtt, majd felkonytoltam a hajamat és reggelre tényleg frissen mosottnak tűnt, bár az én hajam annyira nem problémás. Az egyetlen bajom az illatával van, olyan furcsa, erős, egyáltalán nem szerettem, a blush illata mérföldekkel jobb. Elhasználtam egy flakonnal, de végül más illat után néztem.

Prokudent Fogselyem Viasz Nélkül

Prokudent Fogselyem Viasz Nélkül
2019. április 5.

Az első fogselymem volt, de nem szerettem. Majdnem fel is adtam ezt az egész fogselymezést, de végül vettem másikat, ami sokkal jobb. A legnagyobb probléma ezzel az, hogy nem csúszik be rendesen a fogak közé, többször meg is vágtam magam emiatt, valamint nagyon foszlik. A nagy része még megvan itthon, de csak vészhelyzetben nyúlok hozzá, ha a bevált fogselymem elfogy vagy a koliban felejtem.

Isana Harmonie der Sinne Fürdősó

Isana Harmonie der Sinne Fürdősó
2019. március 14.

A kis tasakja tetszett meg és, hogy gránátalmás. Nagyon finom illata van, valamire nagyon nahyon emlékeztet meg gyerekkoromból. Az illat a vízben is megmarad, hozza társul egy szép mélypiros szín, ami szerencsére nem fogta meg a kádat. Nem is kristályos, inkább por állagú, hamar feloldódik, ami számomra pozitívum. Habot nem igazán képzett, de ez számomra nem vont le az élvezeti értékéből. Fürdés után nem éreztem, hogy ki lenne száradva a bőröm, talán puhult is. Pont ma mentem vissza a Rossmannba, hogy vegyek mév belőle pár darabot és amíg elérhető lesz újra is fogom venni.