Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Color Trend Ajakrúzs

Avon Color Trend Ajakrúzs
2019. március 8.

Angelic rose árnyalatban van meg és véleményem szerint nem túl meggyőző. A színe szépnek tűnt mind a katalógusban, mind élőben, de felkenve "barbie pink" lesz. A szín talán valami hullafehér lánynal jó lenne, de rajtam bohócos, erőltetett, pedig tényleg szépnek tűnik amív fel nem kenem. A fedése nagyon rossz, foltokban átüt a szám eredeti színe, kifejezetten csúnya hatást kelt. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy szárít-e, mert egy két percnél többet nem tudom viselni. Talán más színben nem ennyire hihetetlenül rossz, de nem fogok kísérletezni.

Isana Perfect Teint Szépség Kapszula

Isana Perfect Teint Szépség Kapszula
2019. március 6.

Ez valami csodát tett az arcommal. Nagyon szépen feltöltötte és kisimította, a miteszereket mintha összehúzta volna és kevesebb pattanásom jött ki. Sokkalta szebb lett az arcom smink nélkül is, mint mielőtt használtam volna ezeket a kapszulákat. Este szoktam felkenni és a szokásos arckrémemmel kombinálom, reggelre nagyon szép bőrképet eredményez. Tuti újra veszem, ha akciós lesz akkor egyszerre többet is beszerzek.

Balea Warm and Cosy Bodylotion

Balea Warm and Cosy Bodylotion
2019. március 6.

Nem akartam túl drága testápolót kivételesen és a Baba édes kakaóvajasát nem találtam elég tavasziasnak, így erre esett a választásom. Finom az illata, bár nem túl tartós, a hidratálásban sem a legjobb, de cserébe hamar beszívódik és rögtön lehet rá öltözni. Az is plussz pont, hogy nem hagy kellemetlen réteget s bőrön. Valószínűleg elhasználom, de ki fogok próbálni mást is.

Avon Naturals Szeder és Vanília Tusfürdő

Avon Naturals Szeder és Vanília Tusfürdő
2019. március 1.

Finom illata van, inkább szedres egy kis édességgel. Hatását tekintve átlagos avonos tusi, a dezodorral egész jól megküzd, bár nem a legtartósabb az illata. Akció keretében rendeltem, 99 forintért.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2019. január 27.

Elsőnek itt olvastam róla, és én se hittem, hogy tényleg ennyire jó az árához képest. Már pár hete használom, elsőnek nehezen sikerült kibányásznom belőle a krémet, mert mindig sok jött, de mostanra kitapasztaltam. Enyhe gyöngyházfénye van, próbáltam már matton és csillámoson is, eddig jóltartott és szépen kihozta a színeket is. Az igazi próba majd nyáron jön, amikor könnyebben elmosódik a sminkem.

UP.: Anno 2017-ben vettem akkor egy ideig nagyon bevállt. Kb. a tégely felénél jártam, amikor elkezdett megváltozni az állaga. Kezdetben csak nap végére csomósodott és ült bele a ráncokba, aztán egyre rövidült ez az idő. A végén már a frissen felkent szemhéjpúder is csúnyán mutatott. Végül úgy döntöttem, hogy hanyagolom a szemhéjbázisokat, mert anélkül is szebb volt, mint ezzel. Mostanában kezdett újra zavarni, hogy fél napnál többet nem bír a sminkem (pontosabban nagyon kopnak a színek) és beruháztam egy NYX HD bázisra, hát ég és föld a különbség! 3 csillag mert anno szerettem és olcsó is volt, de hamar megromlott.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2019. január 21.

Mostanság nagyon sok arckrémet kipróbáltam, több Niveát is, de sajnos mindegyiktől kipattogtam. Ez volt sok után az első, amitől nem és nem érze teljes pénzkidobásnak, hogy megvettem. Sőt, azóta újra is vettem. Inkább nappali arckrémnek használom, mert nagyon szépen lemattul, de cserébe bársonyos érzetű lesz az arc, nem ragad vagy tapad. Éjszakár kicsit kevésnek érzem, ezért általában 100%-os jojoba olajjal keverem, így az éjszakai ápolást is letudom. Az arckrém amúgy nagyon friss illatú és sokáig elég, bár "ogre zöld" színű. Valószínűleg fogok kísérletezni, más arckrémekkel, főleg éjszakára, de nappalra nekem eddig ez vált be a legjobban.

183 Days by Trend It Up Swing Matt Szemhéjtus

183 Days by Trend It Up Swing Matt Szemhéjtus
2019. január 21.

Nem igazán vagyok tusos, inkább szemhélypúderrel szoktam vonalat húzni, hogy egy kicsit kiemeljem a szememet. Ezt a tust is anyukám vette, de nem tudtam megállni, hogy ki ne próbáljam. Az első alkalommal mikor felkentem nem akart rendesen megszáradni, felmászott a szemhélyemra és hihetetlenül ragadt, emiatt egy-két óra múlva muszáj volt lemosnom. A második alkalommal okosabb voltam, akkor Catrice korrektort raktam a szemhéjamra és le is púdereztem. Ekkor nagyon szépen a helyén maradt, lemattult, nem mászkált el. Este a micellásvíz szinte alig tudta vinni és egész nap kenésálló volt. Nagyon meglepett, pozitív értelemben. Maga a kialakítása is tetszik, bár az alját nem lehet csak úgy lerakni, mert eldől és félek, hogy kifolyik belőle az anyag. Szép vékony és precíz ecsete van, amivel többször is át lehet menni a vonalon, nem szedi fel. Ár-érték arányban kiválóan megállja a helyét.

Essence Follow Your Heart Szemhéjpúder Paletta

Essence Follow Your Heart Szemhéjpúder Paletta
2019. január 21.

Az egyik legtöbbet használt palettám és talán a kedvencem is. Hitetlenül jól el lettek találva a színek, nagyon szépen satírozható és van benne matt és csillámos is. Inkább hétköznapi sminkeknél használható ki, de alkalmi szemsmink alapjának is használtam már. Nem az a hihetetlenül pigmentált, de attól még szépen látszanak a színek felkenéskor és erősebb színért lehet építeni. A narancssárgás színek és a matt sötétbarna kicsit erősebben pigmentáltak, de ez érthető. Én eddig nem tapasztaltam, hogy felvitelkor hullana, még csillámos színek se, aminek nagyon örülök, mert drágább palettáim is vannak, amik szépen tudnak hullani. Primer nélkül nap végére természetesen fakulnak és mosódnak, de alappal (én a NYX HD-t használok) még este is ugyan ott vannak a színek. Örülök, hogy ezt vettem meg, nem a társát.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2019. január 21.

Nem szívesen nyúlok hozzá, töb okból is. Ez egyik az, hogy nagyon csomósodik, amit a saját keféjével lehetetlen szétválasztani. A másik az, hogy pár óra múlva hihetetlenül potyog, fél napot se bír ki, max 2 órát. Emelett viszont nehéz lemosni, másnap is fekete tőle a szemem körül és mintha a pilláim se szeretnék, hullanak tőle. Összességében, mivel az ígéretével ellentétben csomósodik is és potyog is, nem szívesen ajánlanám és én se fogom újravenni.

MakeUp Revolution Flawless Matte

MakeUp Revolution Flawless Matte
2019. január 16.

Talán a legkevésbé kihasznált palettám. A képen annyira szépek a színei, de élőben alig külömböznek egymástól. Felkenve szerintem kifejezetten csúnyán mutatnak, olyan semmijen. Akartam egy hétköznapra tökéletes matt paletátt, de ebből egy olyan színet nem tudok mondani, amit szívesen használnék. Kifejezetten pigmentáltnak se mondanám. Akciósan vettem, de így is elgondolkodom rajta, hogy inkább továbbadok rajta.