Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX HD Szemhéjalapozó

NYX HD Szemhéjalapozó
2019. január 15.

Hihetetlenül jó! Alapvetően kevésbé drága árfekvésű szemhéjpúdereket használok (pl. Essence vagy Revolution), de ez nagyon szépen fenntartja. Mivel nem rejtett a szemhéjam és nem is hajlamos a zsírosodásra, nincs olyan problémám, hogy csomósodba vagy folyns a szemfestéken. Viszont nagyon hamar kikoptak a szememről, ami zavart. Volt már másik szemhéjalapom, de azok csak kis mértékben segítettek ezen a problémán. Ezzel viszont este ugyan olyan szépek a színek mint reggel. Felvitel után ragacsos és mivel nem kérdeztem meg a Nyxben a segítőkész lányt, hogy szerinte púderezzem e, első alkalommal pőrén használtam. Hát, nagyon csúnya lett a végeredmény. Azóta lepúderezem és egy álom. Ha elfogy tuti újraveszem mert eddig tényleg ez a legjobb.

Yves Rocher Vanília Éjszaka Tusfürdő Olaj

Yves Rocher Vanília Éjszaka Tusfürdő Olaj
2019. január 14.

Nem mondom, hogy a márka legjobb terméke. Alapvetően több bajom is van vele. Első sorban az, hogy nagyon "vékony", ebből kifolyólag sok kell belőle, ha rendesen használná az ember. Sajnos az Yves Rocher tusfördők legjobb tulajdonsága se érvényesül benne, vagyis nem szedi le a dezodort, de még minimális szinten se. Sajnos úgy sejtem, hogy nem is tisztít annyira erősen, mint a megszokott tusik. Az illata nagyon finom és bár fürdés után nem annyira tartós, a tipikus Yves Rocer-es utóillatba valami meleg és édeskés illat is belevegyül. Használata után puha a bőröm, nem igényeli a testápolót. Szerencsére se a zuhanyban, se a fürdőkádban nem okozott olajos lerakódást. Mivel a tisztitó erejével nem vagyok megelégedve, valószínűleg inkább reggeli zuhanyzásra használom el.

Mixa Micelláris Víz Száraz Bőrre

Mixa Micelláris Víz Száraz Bőrre
2018. december 24.

Januárban vettem egy leakciózott Mixa karácsonyi csomagot, abban volt benne egy arcápolóval együtt. A legnagyobb pozitívuma, hogx hihetetlen nagy mennyiség, már régóta megvan és bár hasznàltam más micellás vizet, azért ezt is hasznàlgattam. Sajnos nem pont a legjobb micellás víz, nem igazán bírkózik meg a sminkkel. Nem használok vízálló spirált vagy tust, ez a micellásvíz mégse szedi le teljesen. Hiába dörzsölöm, valamennyi smink mindig marad, míg ilyeg pl a niveánál nem tapasztaltam. Az alapozót se szedi le, de a maradékkal a tonik megküzd. Használata után nem feszül az arcom, de nem is érzem 100%ban tisztának, valamint a parfümöt se értem benne, teljesen felesleges. Várom hogy elfogyjon és biztosan nem veszem újra.

Schauma Beauty Oil Hajolaj

Schauma Beauty Oil Hajolaj
2018. július 27.

Kb. 3/4ét elhasználtam már és nagyon szeretem. Van egy Baleás hajolajom is, az amit annyira dícsérnek. Hát az ehhez képest senmit se ér. 2 max 3 pumpálásnyit oszlatok al a hátközépig érő, hullámos hajamon. Nélküle kezelhetetlen és könnyen gombancolódik, nagyon száraz. Ez viszont egy csodaszer, ami megfelelően ápol és nem is nehezíti el a hajamat. Akciósan vettem kb 800 forintért több, mint fél éve, de másfél/két hónapot még tuti kibír. Teljes áron is szívesen újravenném.

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő
2018. július 23.

Egyszerűen csodás illata van, pedig alap járaton nem vagyok oda a körtéért. Viszont ennek egyszerűen annyira finom illata van, hogy nem tudok vele betelni. A dezodoromat nagyon szépen leviszi, jól habzik és sokáig megmarad az illata.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2018. július 20.

Volt egy nagyon hasonló vagy ugyan ilyen maszk, de az elmúlt pár hónapban hiába kerestem, nem találtam. Az emlékeim szerint annak fekete volt s csomagolása. A hatásuk nagyon hadonló, de ez montha erősebb lenne. A másiknak nem fájt annyira a lehúzása, mint ennek valamint ezzel sikerült kicsit kitépnem a szemöldököm, szóval óvatosan! Használat után lényegesen tisztább és puhább lett az arcom, bár az arctisztításom egyik utolsó lépéseként használtam. Nálam a két tasak összesen négy használatra elég, mint a legtöbb Balea arcmaszk. Pattanásokat nem okozott, másnap még mintha mattította volna az arcom.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2018. július 11.

Többször próbáltam, de mindig ugyan az az eredmény: semmi. Vagyis de, ahol használtam előjött pár pattanás, pedig nem igen vagyok hajlamos pattanásosodni. Elég miteszeres az orrom és az állam, de hiába tettem fel a felpuhult bőrömre, fürdés után, szó szerint semmit sem szedett ki.

Rimmel London Gel Eyeliner

Rimmel London Gel Eyeliner
2018. július 7.

Amikor megvettem, nagyon tetszett
Főleg, hogy szinte lerobbanthatatlan. Viszont kb. a harmadik alkalommal furcsán darabos lett, azóta lehetetlen felvinni, furcsán szürkésen fog. Azt hittem, hogy csak az ecset miatt, de próbáltam más ecsettel is, több márkával megpróbálkoztam, de ugyan az az eredmény. Egyetlen előnye, hogy vízálló, csak az olajos lemosók viszik le.

Balea Icy Berry Bodypeeling

Balea Icy Berry Bodypeeling
2018. július 1.

Amikor láttam itt Krémmánián, rögtön tudtam, hogy kell nekem. Nagyon sok testradírt használok és abban reménykedtem, hogy egy kicsit hasonlít a Bombra, nem csak külsőleg. Amikor kinyitottam tömény édes cukorkás illat ütötte meg az orrom, ami nem igazán zavart. Zuhanyzás közben az illat enyhül, csak egy pár órán át érezhető, testközeli málnás Maoam illat marad. A radír szemcséi a zihany alatt, langyos vízet használva is elolvadnak és nem igazán radíroznak. Tényleg olajos érzést hagy és egyáltalán nem habzik. Testápoló olajat használok, így úgy döntöttem, higy nem fogom tusfürdővel lemosni az olajos réteget, másnapra nem lettek tőlr pattanásaim. Szóval lényegében cuki csomagolás plussz finom illat és talán egy kis ápolás, de semmi radírozó képesség. Három csillag, ha rájövök, hogy lehet a radírozást kicsikarni, upolok.

Sundance Sonnen Creme Arcra

Sundance Sonnen Creme Arcra
2018. június 2.

Sajnos amit ígér, azt képtelen betartani. Annyira zsírmentes, hogy a bárhol is kentem be magam vele, mindenhol zsíros réteget hagyott rajtam, pedig alapból vízhiányos a bőröm, mindent még a testápoló olajat is gyorsan beszívja. Ez viszont annyira zsirosíthogy konkrétan koszosnak érzem magam, annyira nehéz és ragadós. Arcomra is kentem, mivel arra "ideális" meg eredetileg is arra vettem. Viszont teljesen eltömítette a pórusaimat, mostanra tele lettem miatta pattanással. Vízállónak se mobdanám, bár hagytam neki időt beszívódni, a medencében teljesen leázott, látszott ahogy úszik a vízen. Egyedüli előnye, hogy nem égtem le, de akkor már vehettem volna olyat, ami nem ígéri, hogy zsírmentes meg vízálló és akkor nem csalódok.