Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Winter Dreamin' 2in1 Highlighter & Blush Powder

Essence Winter Dreamin' 2in1 Highlighter & Blush Powder
2018. június 1.

A jó vélemények hatására, főleg a highlighter miatt vettem meg. A pozitívumai: a highligter nagyon szép, nem üt el sem a világos, sem a kicsit napbarnította bőrtöl. A pirosító nagyon kellemes csalódás volt. A színe elsőnek nem az én színemnek tűnt, nem is terveztem annyit használni. Aztán egyik este kipróbáltam és egy nagyon szép, egészen tartós pirosítót kaptam. Alapvetően rózsaszínes árnyalatokat hordok, ez viszont inkább pirosas/korallos, mégsem lesz bohócos és nem is üt el nagyon. A negatívumai között első sorban a magát a dobozt említeném, ami nem túl masszív, de lehet, hogy csak sikerült egy gyengébbet kifognom. Viszont utaztattam már és nem tört el, de egy leesést biztosan nem bírna ki. Valamint a highlighter szeret mászkálni, bár ezen egy fixálóval lehetséges, hogy tartósabbá tehető. Erről még lehet, hogy up-olok. Összességében szerintem megéri az árát, pláne hogy 2 nagyon jól kihasználható terméket kapunk.

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével
2018. április 20.

Kifejezetten gyenge, de komolyan. Maga a borotva nem áll kézre, nagyon széles a nyele; kb egy használatot ha kibír, de többet nem. A pengék nagyon rosszak, annyira életlenek, hogy a szőrt nem viszik, de a bőrbe jól belevágnak. Cserébe ugyebár nyúzzák a bőrt és nem csak az érzékenyebb részeket, hanem mindenhol. Mivel csúnyán viszi le a szőrt, kb már másnap újra kéne borotválkozni, de konkrétan fáj. A krémezőcsík meg semmit nem ér, csak dísznek van ott. Teljesen használhatatlan, 500 forintot se ér, de ingyen se kellene.

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó
2018. április 9.

Akciósan vettem, és igazából így megérte. A 005-ös árnyalat van meg belőle, ami a tavaszi arcszínemnek tökéletes is. Viszont nagyon szárít, és kiemeli a száraz részeket, muszáj aláhidratálni. Valamint szerintem jellegzetes finom illata van, nem tudom más is tapasztalt e ilyet. El fogom használni, de nem hiszem, hogy újra veszem.

UP: nagyon csúnya pattanásaim jöttek ki és bár mostanság ritkán használtam, rémlett hogy jó a fedése. Tényleg mindent elfedett, de nagyon kiemelte a száraz részeket és maszkos is volt, rögtön le is mostam. Nem valószínű, hogy megromlott, szaga, állaga oké volt még. Most a nagyobb pattanásaimra használom, korrektor gyanánt jobban beválik.

Oriflame Very Me Night Fever Szemkontúrceruza

Oriflame Very Me Night Fever Szemkontúrceruza
2018. március 17.

Pár éve még a kedvenc szemceruzám volt. Sajnos azóta kb 10-15 cm maradt belőle, mert olyan sokat használtam. Nekem a szürke van meg, ami nagyon szépen csillog és színe is van. A vízvonalon nagyon szépen mutat. Egyetlen hátránya, hogy picit keményebb, ami miatt viszont elég precízen lehet vele dolgozni és nem kenődik.

Balea 1-Perces Hidratáló Hajkúra Mangó Illattal

Balea 1-Perces Hidratáló Hajkúra Mangó Illattal
2018. február 12.

Nekem nagyon bejött. Az egészet a hajamra kentem és kicsit tovább is hagyta fent, mint 1 perc, aztán lemostam és én sem éreztem az a tipikus extra sejmességet, de az amúgy gubancos hajam egész jól fésülhetőnek tűnt. Aztán megszárítottam és hűha, fényes, puha és kellemestapintású. A fésű se törte annyira valamint szinte egyáltalán nem lapul le a hajam, pedig vékonyszálú. Már a negyedik napot fogom kezdeni és még mindig bírja hajmosás nélkül, egyáltalán nem is érzem szükségét. Biztosan újra fogom venni!

Isana Clean + Care Micellás Sminklemosó Korong Jojobaolajjal

Isana Clean + Care Micellás Sminklemosó Korong Jojobaolajjal
2018. február 10.

Nem vagyok oda érte. Akciósan vettem pár hete, gondoltam ha nincsen kéznél rendee lekosó majd megteszi. Sajnos a nem vízálló spirálomat nem szedte le teljesen, bár fellazította. Elég sok van a kis dobozban is, igaz nagyon vékonyak a korongok. Nem szeretem az érzést, amit a bőrömön hagy, egyáltalán nem a tápláltság jut róla eszembe. Nem drága és nem is teljesen használhatatlan de én nem venném újra.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2018. február 8.

Az original tubusos carmexért indultam a boltba, mivel a stiftesnek elromlott a csavarója, de az original ki volt fogyva így ezt vettem. Az illata/íze nem zavar, a hűsítő hatást is meg lehet szokni, de nem olyan hatásos, mint az eredeti. Szájfény szerű, éppen ezért nagyon könnyen kopik. Ha hideg van, alig akar kijönni a tubosból, melegben viszont ömlik, macerás az adagolás.

Fa Winter Love Coconut Kiss

Fa Winter Love Coconut Kiss
2018. január 29.

Nagyon finom kókuszos illata van, ami fürdés után még sokáig a bőrön marad. Elviselnék belőle egy testápolót is. Egyébként szépen habzik, nem szárít és az egész fürdő finom édes illatú lesz tőle.

Balea Feuchtigkeits Maske

Balea Feuchtigkeits Maske
2018. január 11.

Csípte az arcom, bár egész jól hidratált. Viszont másnapra csúnya pattanásaim jöttek ki még bőr alatti, fájdalmas gyulladtak is.

Balea Soft & Clear Anti Pickel Wärme Maske

Balea Soft & Clear Anti Pickel Wärme Maske
2018. január 11.

Az egyik kedvenc Baleás maszkom. Nem szárít, de cserébe szépen tisztítja az arcomat. Nagyon jó a melegítő hatása is, szóval nekem hozza amit ígér. Nem irritál, olcsó és még az arcomat is puhítja. Már harmadszorra veszem újra.