Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Szárazsampon Barna Hajra

Isana Szárazsampon Barna Hajra
2018. január 6.

Mintha jobb lenne, mint a Baleás, nagyon hasonló szárazsampon. Illatra ugyan az, és szintén eléggé fehér, de csak estére szoktam befújni, aztán befonom a hajam és reggelre olyan szépen rendbe rakja, hogy akár két nappal is ki tudnám húzni a hajmosást.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2018. január 2.

Nagyon szeretem, mivel nem szárít, megfelelően tisztít és az illata is csodás valamint sokáig meg is marad. Egyedül az összetevőivel van egy kus problémám, mivel pont a Babától nem ezt vártam.

Lovely Chic Cheeks Pirosító Stift

Lovely Chic Cheeks Pirosító Stift
2018. január 1.

Nagyon szép, különleges a színe és a csillogása is. Pirosítónak nehezen lehet használni, mivel túlontúl is csillámos, viszont highlighterként valami csoda. Viszont könnyen elkenődik, ha az arcomhoz érek a kezem tiszta csillám lesz.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. december 31.

Számat, orromat szépen rendbe hozta, igaz nem egy nap alatt. Legalább három napig kentem mire elértem a megfelelő hatást, de nem bánom mivel azóta szépen tartom a puha ajkakat. Éppen "leszokó fázisban" vagyok, mivel napi 5-6 alkalommal kenegetni kicsit drága és nappali ápolásra van másik (hasonló hatású, olcsóbb és finomabb illatú). Inkább estére szeretem használni, nem zavar a mentolos íze és a furcsa illata se, ha segít ajkaimon.

Limara Lip Bubble Balm

Limara Lip Bubble Balm
2017. december 31.

Lilát kaptam ajándékba, de már akkor elvált az ajakbalzsam a tartótól, azóta még párszor kiesett valamint a saját bénaságomnak hála le is ejtettem, így a doboza megrepedt. Maga az ajakápoló nagyon jól szuperál, nap közben inkább ezt használom, mint a Carmexet. Védi az ajkakat és puhik is lesznek tőle. Az illata finom, de a tartóssága egy kicsivel gyengébb, mint a Carmexé. Összeségében ár-érték arányban kiváló, ennyi pénzért megéri megvenni. Még a kieső balzsamért se vonok le pontot

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2017. december 31.

Nagyon finom illatú, kellemes állagú és táskabarát kézkrém. A nagyon kiszáradt bőrön nem segít, de a napközbeni ápolásra kiválóan használható, főleg hogy gyorsan beszívódik és nem marad ragacsos.

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém
2017. december 31.

A smirglisre kiszáradt kezemet egy éjszaka alatt rendbe hozta. Tavaly is szívesen használtam, idén is ezt fogom bevetni. Viszont csak éjszakára, mivel elég zsíros egy krém, de pont ez a lényege.

Balea Fairy Dust Tusfürdő

Balea Fairy Dust Tusfürdő
2017. december 30.

Nagyon aranyos így a csomagolás és csillogás kombó megvett magának. Tényleg finom édes illata van, de a víz alatt ez megváltozik, mint a legtöbb Baleás gyermek tusi. A legnagyobb bajom az, hogy csípi a bőröm zuhanyzás közben. Nézegetni jó, de csak ezért felesleges volt megvenni.

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle
2017. november 11.

Párszor használtam, de arra amire vettem nem igazán jött be. A szemsminket nem igazán viszi le, csak kínozza a szemet max a szemhélypúderrel tudott valamit kezdeni. Az arcról kicsit jobban viszi a sminket, de nagyon kemény. Pozitívum és amiért ajánlom, hogy teljesen lemattítja az arcot, még másnap is érezni a hatását. Nagyon zsíros bőrüeknek életmentő lehet, bár nekem lehámlott tőle az orrom. Nem spóroltak a kendőn lévő cuccal, nekem egy fél kendő is elég lenne a megfelelő hatás érdekében, de nem lehet ketté tépni. Összességében a mattító hatása miatt azt mondom megéri egy próbát tenni vele, pláne hogy annyirra nem is drága.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. október 30.

Elég régóta használom. Első blikkre nem volt a kedvencem, fura érzetet hagyott a bőrömön, nem is éreztem a legjobbnak. Egész nyáron pihentettem és inkább Niveás micellás vizet használtam. Aztán egy nap vízálló tus + szempillaspirál kombót tettem fel és rájöttem, hogy semmi se viszi le. Ekkor nyúltam újra ezért a kis csodáért. Nagyon szépen levitte a vízálló és a nem vízálló sminket is. Arcra nem szeretem használni, viszont a szemsminkhez nem is kell jobb.