Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő Gyógynövény Kivonatokkal

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő Gyógynövény Kivonatokkal
2017. október 23.

Sok negatív véleményt olvastam róla és valószínűleg nem is vettem volna meg, csak hát egy magazinhoz volt csomagolva. Választhattam volna közte és a micellás társa között, de a micellás nagyon irritálta az arcom. Na de ez! Végre az első olyan kendő amit szívesen használok. Ha csak gyorsan le kell kapni a sminkem mindig ehhez nyúlok. Nem szed le mindent tökéletesen, főleg nem a vízálló spirált, de egész jól szuperál. Lényegében az első kendő, ami nem irritálja az arcom. Nem venném meg teljes áron, de így megéri.

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray
2017. október 20.

Finom nivea illata van, de egyszerűen nem használ, legalább is nálam. Lehet, hogy csak rosszat fogtam ki, de nem hogy 48, de még csak 1 órát se igazán bír ki. Túl hamar átizzadom, valószínűleg kuka.

Alverde Szem Alatti Korrektor

Alverde Szem Alatti Korrektor
2017. augusztus 30.

Korábban is használtam már color correct termékeket, és eddig beváltak. Ezt azért vettem meg, mivel elég nagy kiszerelésnek tűnt. Hatásos is lenne, ha szépen el lehetne dolgozni, de túl gyorsan szárad, elkenés közben kukacosodni kezd. Az adagoló túl sokat nyom ki, nem lehet elkenni, sőt rétegezni se, mert akkor lepereg. Az adagoló szájába beleszárad a termék, így egy kemény valamit nyom ki az elején. A koncepció jó lenne, mert egy krémes, gyorsan száradó cucc, de valahol nagyon elcsúszott.

Essence I Want Candy Scented Blush Shimmer Pearls

Essence I Want Candy Scented Blush Shimmer Pearls
2017. augusztus 14.

Nem hittem volna, hogy megtalálom, aztán egyszer csak szembejött velem a Müllerben. Nagyon fincsi illata van és a kis golyók szépen adják le a terméket, éppen ezért vigyázni is kell vele. nap végére alig halványul, nagyon kicsit kopik. Az Essence most is szivacsot rakott a dobozba, így utazás közben se törnek a golyócskák.

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)
2017. augusztus 14.

Nem vagyok oda a sminklemosó kedőkért, mivel eddig az összes irritálta az arcom. Sajnos ez sem volt kivétel. A szememről nehezebben szedi le a sminket, arcomról kicsit jobban. Egy kis arclemosó tejjel és aztán géllel kombinálva szépen tísztított, kellemes érzést hagyott az arcomon. Nem kellemetlen az illata, de nem is rajongok érte. Inkább csak akkor nyúlok érte, ha szükséges, de ha elfogy nem veszem újra.

Isana Sommerlaune 2 Pengés Eldobható Borotva

Isana Sommerlaune 2 Pengés Eldobható Borotva
2017. július 17.

Anno a koliba vettem valami saját márkás borotvát, de hogy a DM-ben vagy a Rossmannban, nem emlékeztem. Szóval megvettem ezt, de azóta is bánom. Másodszorra használom, de lehet hogy a többi a kukában végzi, mivel nagyon nagyon irritál. Életlen, nem viszi a vastagabb szőrszálakat (pl. hónalj), többször át kell húzni. A lábamat általában epilálom, de most nem volt rá időm, így ott is bevetettem, de amint víz érte csípte. Ritkán vágom meg magam, de ezzel szép kis vérfürdőt rendeztem.

Rival de Loop Aktiv-Kohle Maske

Rival de Loop Aktiv-Kohle Maske
2017. június 29.

Most fogyott el a második adag, kb 200 forintért vettem, szóval megérte. Nem tisztít mélyen, de egy egész jó közepes arctisztító. Aktív szenes arcradírral használtam. Ideiglenes eredményt hozott, kb másfél napig egész szépen eltüntette a pórusokat. Viszont nagyon nehéz lemosni, furcsa érzést hagy az arcon.

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2017. június 25.

Első használatkor egy látszólag világos színt próbáltam, utána meg megijedtem, mert annyira pigmentált volt. Az aznapi 40 fokban izzadós és egész várost átmászkálós nap után is egész jól fent maradt, inkább csak mintha fakult volna. Aztán ma világosabb színekkel próbálkoztam, ezek is fakultak, pedig szemfesték alapot használtam. A Blushed-ot valahogy tartósabbnak tartom, de ez is egy nagyon jó paletta. Kihasználható és szép színei vannak. Majd még próbálkozom más alappal is. Viszont a kemény ecseteim szépen el tudják intézni, hogy poroljon, szóval nagyon vigyázok is rá. Ezer forinttal olcsóbban vettem, de ha legközelebb Maybelline terméket veszek, inkább megvárom a kuponokat.

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2017. június 20.

Esti tisztításra használtam, de erősebb termékre tértem át azóta. Viszont sminkelés előtt ezzel átmosom az arcom. A fel nem szívódott krémet és/vagy izzadtságot szépen leviszi, felfrissíti az arcom. Nem szárít, de cserébe gyengéden tisztít és előkészíti a bőröm a sminkelésre.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2017. június 15.

Első bb krémem volt. Először a sötétebbet vettem (nyár volt), de az nagyon sötét volt, szóval átváltottam a világosabbra, ami csodák csodájára szintén túl sötét volt. De még ilyen sötéten is tovább használtam, próbálgattam. A bőrt tényleg egységesítette, de a pattanásokra nem tudom, hogy jó e mivel nem vagyok pattanásos típus. Most más alapozóval, bb krémmel keverem, mert nincsen szívem kidobni, olyan jól szuperálna.