Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Superior Soft 32 Darabos Smink Ecset Szett

Superior Soft 32 Darabos Smink Ecset Szett
2017. június 15.

Pár hónapja használom. Eddig nem kezdett el hullani inkább csak egy kicsit kiállnak a szálacskái, de az csak a hanyag tárolástól. A szemre való ecsetek jól használhatóak, talán egy picit kemények. Viszont az arc ecsete közül inkább csak a legyező ecsetek jók, a többi nem elég tömött, ezért az alapozás csúnya lesz, pirosítót meg nem veszi fel vagy inkább nem adja le szépen és még pici is. Ennyi ecset, ilyen kevés pénzért viszont megéri, mert majdnem mind használható.

Catrice Victorian Poetry Eye Shadow Palette

Catrice Victorian Poetry Eye Shadow Palette
2017. június 14.

Bár hivatalosan már nem gyártják, de az egyik pesti Rossmannban féláron megtaláltam. Teljes áron biztosan nem vettem volna meg, valószínűleg nem is érte volna meg. A színek szépek, de nem túl pigmentáltak, cserébe csillámosak. Reggel felkentem alapra, délutánra szinte teljesen eltűntek csak a csillám maradt meg de egy része a szemem alatt.Viszont a kékes lilás színt a vízvonalba kenve nagyon szépen felélénkíti a tekintetet. A kis paletta nagyon tartósnak tűnik és a beépített tükörke is plussz pont, ennyiért még megvenni is megérte.

Catrice Folyékony Szemhéjtus

Catrice Folyékony Szemhéjtus
2017. június 13.

Már elég régóta megvan és kb fél évvel ezelőttig napi szinten használtam, mára csak a lustaságom miatt nem. Pedig nagyon könnyen lehet használni, az egyik legjobb tusom. Lehet, hogy a vízállót kellett volna választanom, mert ez eléggé kenődik és le is folyik ha nagyon izzadok, de cserébe szép a színe és hamar meg is szárad. Az ecsetét is szeretem, mert nem annyira szöszös, hogy mindenfelé kenje a festéket.

Miss Sporty Szemöldökceruza

Miss Sporty Szemöldökceruza
2017. június 13.

A 02-es Brown árnyalat van meg. Ez az első szemöldök ceruzám, de nem vagyok teljesen megelégedve. A világosabb ombre hajamhoz még szépen illet, de az eredeti sötétbarna hajamhoz túl világos és vöröses. Közepesen tartós, feltéve ha fog, mivel néha kicsit a kezemre kell nyomni, hogy újra fogjon. Viszont napi használat mellett se fogy gyorsan.

Miss Sporty Morning Baby! Matte BB Krém

Miss Sporty Morning Baby! Matte BB Krém
2017. június 13.

Elég vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. A színe jó volt télen, de az illata nem tetszett és kellemetlen érzés volt a bőrömön viselni. Fedni se fedett valami jól, azt a pár pattanásomat se nagyon fedte el és az arcszínemen se segített, hogy egységesebb legyen. Vagyis magában a terméknek nem sokat ér. Viszont sikerült annyira lebarnulnom, hogy a téli alapozóm túl világos, viszont olyan barna sose leszek, hogy a Garner BB krémem elég sötét legyen. Megoldásként összekevertem és egy kis Miss Sporty BB krémet. Így a kikevert krém elfedi a bőrhibákat, de nem csinál "lárva arcot", nem nehéz és primerrel valamint átlátszó púderrel nekem egész nap kibírja. Próbáltam kikeverni e nélkül a krém nélkül is, de valahogy nem volt az igazi. Három pontot adok, mivel az eredeti funkciója bukta, de másodlagos felhasználásra nálam elengedhetetlen.

Astor Skin Match Pirosító

Astor Skin Match Pirosító
2017. június 5.

A Rosy pink árnyalatban vettem meg 1500 forintért a Rossmannban. Tetszik, hogy van hozzá külön tükör és ecset, nagyon kis kompakt. Színre nagyon szép, természetes és üde lesz tőle az ember arca. Télre lehet, kicsit sötét lesz a szélső árnyalat miatt, de nyárra szép. eddig csak a hozzá adott ecsettel próbáltam, ami elég kemény így nagyon porol is a termék. Egyenlőre négy csillag, aztán még meglátjuk.

RdeL Young I Love Unicorns Shimmer Cream

RdeL Young I Love Unicorns Shimmer Cream
2017. június 5.

Ma próbáltam élesben. Reggel hatkor felraktam és az első napsugaraknál meg is csillant rajtam. A lebarnult bőrön azért máshogy mutat, kevésbé olvad be. Fehéres, fényes de könnyen oszlatható, nagyon kevés is elég belőle. Apró csillámok is vannak benne, aki szereti a kicsit extrémebb highlightereket az szeretni fogja, mert nem egy hétköznapi visszafogott darab. A krémes formulája miatt könnyű felkenni, tényleg csak ott van ahol akarja az ember, nem kenődik, nem hullanak a csillámok se. Reggel óta kopott, de nem vészes, főleg nem ennyi pénzért.

RdeL Young I Love Unicorns Rainbow Shimmer Eyeshadow Palette

RdeL Young I Love Unicorns Rainbow Shimmer Eyeshadow Palette
2017. május 27.

Már nagyon régóta vártam rá, de csak azért, mert elvileg az ABH Moonchild paletta dupeja. Élesben még nem próbáltam, de most jövök a zuhany alól és még látszik a szeme belső sarkán a (palettában a felső jobb) kékes szín. Alap nélkül könnyen kenődik és csíkozódik a szemhéjon, de intenzív a színe, főleg az alsó középső zöldes árnyalatú. A bal alsó rózsás fényes árnyalatot highligterként próbáltam és csodálatosan mutat. A bal felsőt beleütögettem az egyik ajakápolóba a számom és a Too faced Unicorn Tearsre nagyon nagyon hasonlított. A színe enyhén kékes volt, de nem szárított. A legtöbb színt rétegezni kell és a csillámok is hullanak egy picikét, de ennyi pénzért szerintem nem várhatunk olyan nagy csodát.

Essence Juice It! Lip Smoothie

Essence Juice It! Lip Smoothie
2017. május 26.

Már egy ideje megvan és rájöttem, hogy bár már nem gyártják, muszáj hagynom itt róla egy kis bejegyzést. Olyan kis cuki a csomagolása, minden hova magammal viszem és nagyon jól bírja. Ápolni nem túlzottan ápol, de nem is szárít. Viszont annyira fincsi az illata! Az egyetlen olyan szájra való cucc, ami ha rajtam van a barátom meg is mer csókolni, sőt ha felkenem legszívesebben le is csókolná. Ha tudtok ilyen illatú parfümöt/ajakápolót/krémet írjátok meg, lécci :)

Lovely White Chocolate Rice Powder

Lovely White Chocolate Rice Powder
2017. május 26.

Nagyon cuki, fini illatú és tényleg hatásos! Kabuki ecsettel viszem fel, egy picit mintha fehérebb lenne az arcom, de nem feltűnő. Mattít, bár az alapozóm most szintén mattító, de azért biztos ami biztos ezt is használom így a nyár közeledtével. Remélhetőleg sokáig kibírja, de már így is sok fogyott belőle. És a barátom is imádja az illatát. :D