Cosmonaut

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Purifying Cleansing Gel

Nivea Purifying Cleansing Gel
2020. május 13.

Rosszat nem tudok mondani róla. Előnye, hogy egyátalán nem csíp, és nem okoz száraz foltokat sem, még télen se. Különösebb pozitív hatását viszont sajnos nem láttam, talán hogy a nem vízálló sminket egy az egyben lehozta. Az illata elsőre kellemes, utána nekem nagymamás volt, egynek elment, de újravenni nem fogom.

Babylove Babaolaj Mandulaolajjal és Kamilla Kivonattal

Babylove Babaolaj Mandulaolajjal és Kamilla Kivonattal
2019. október 30.

Korábbi véleményem megváltozott, vásárlás után pár héttel megbüdösödött, és kb semmire nem lehetett használni. Előtte se volt egy csodaszer, az én normál / kicsit száraz bőrömre teljesen alkalmatlan, azóta se vettem újra, ha ingyen adnák se használnám szívesen.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2019. október 28.

Tusfürdőként és kézmosó szappanként használtam, amikor csúnyán megégettem a kézfejem csuklóig egy kis forróvizes incidensben. Nagyon meg voltam vele elégedve, (néha azóta is előkerül, ha úgy érzem kellene valami hatékony illatmentes termék tisztálkodáskor) tök megnyugtató gyógyszertári illata van, nem csípett (a seb enyhén szólva nem volt túl mutatós...hatszor meg kellett gondolni, hogy mit rakok rá), abszolút tisztának éreztem utána magam. Még szerencse, hogy vannak ilyen mindenmentes cuccok, amikor az embernek nagy szüksége van arra, hogy ne okozzon további "fájdalmakat" viszketést, bőrirritációt magának, de azért nem szeretne vagyonokat sem kiadni! ♥

Dermazin Krém

Dermazin Krém
2019. október 28.

Ez az a krém, amiből minden háztartásban kellene egy tubussal lennie. Konkrétan minden féle sebre, fertőzésre, gyulladásra. Tavaly volt egy kisebb háztartási balesetem, a kézfejemet égettem meg csúnyán. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, nagyon jó döntés volt. Semmilyen irritációt nem okozott, hamar fel is szívódik, nem kukacosodik (még mindig megvan, az állaga nem változott). Az égési sebem sokáig megmaradt ugyan, de látványosan és gyorsan gyógyult, látszott rajta, hogy fertőzésnek nyoma sincs! (kézfejen, csuklón ragyás, csúnya, a gyógyulás révén helyenként fityegő bőrikék, pláne télen... buszoztam, vásároltam, ágyban forgolódtam, később már mosogattam is, mégis tiszta -vagyis bekenés után "steril"- maradt a bőröm, és folyamatosan gyógyult. Komolyan elismerésem a megalkotónak, mert ez a krém maga a csoda. Annyi, hogy az égéssel, miután újranőtt egy réteg bőr, már nem nagyon csinált semmit, akkor parfümmentes babakrémre váltottam.

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál
2019. október 18.

Update *3 év múlva* Jesszus több, mint 3 éve ezt a spirált használom! Többször is megvettem azóta, és rendületlenül nagy szerelem ez a miénk. Pont azt hozza, amit szeretnék: dúsabb, szebb pillák elnehezítés, csípés, póklábhatás nélkül. Micellás vízzel szépen lejön, semmi pandamaci a tükörben másnap :) Ami nem olyan jó benne, hogy az összetevők miatt kb fél év után hiába festem ki magam ugyanúgy, estére viszketni kezd a szemem. Persze az ég óvjon az olyan sminkektől, amikben annyi tartósítószer van, hogy minket is túl fognak élni....!

Update November 4: Azóta is nagyon szeretem ezt a spirált, abszolút nem bánja a szemem, pont elég festéket visz fel, ha többször használom egy héten, akkor látványosan szebbek a pilláim nélküle is. Világos szempilláimra a barnát használom, mindenképp újraveszem majd!

UPdate: Május 27. Ez nagy szerelem lett, úgy érzem! Nekem tökéletesen bevált, mindenképp újraveszem, kupon nélkül is, mert szuper :) Dúsabbnak, egészségesebbnek érzem a pilláimat, más spirálokkal csak szenvedni lehet, de ezt öröm használni. (Nálam az is előny, hogy kevés festéket visz fel, és így nem kenődik alulra semmi.)

Április 25. Imádom! A barnát vettem, mert a cél a minél természetesebb hatás elérése volt. Nagyon elégedett vagyok vele, a világos hajamhoz igazán jól passzol, pont ilyenre vágytam, semmi pókláb-hatás, meg csimbókban álló pillák, és nem is mű hatású. Nem csíp, és szépen le lehet mosni, nem dörzsölgetem egész este a szemem tőle, sőt úgy érzem jót tesz a pilláimnak :)

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej
2019. október 18.

Nem lettünk haverok sajnos, pedig én tényleg akartam. Ajándékba kaptam a tusfürdővel együtt, az hamar elfogyott, hatását átlagosnak mondanám. Én szeretem a kókusz illatot (még akkor is ha kicsit mű), de ez inkább valami romlott süteményre hajaz, ami ha a testedre kened -merthogy ez egy testápoló elvileg- olyan töménnyé válik, hogy nem szívesen használom. A bőröm puhább lett tőle az igaz, de nem mondanám hogy gyorsan szívódik fel, és némi ragacsosságot is vélek felfedezni kenés után, nem komfortos az érzés, amit hagy, szóval ez így nem business.

Isana Grüne Frische Deo Spray

Isana Grüne Frische Deo Spray
2019. október 15.

Nekem tetszik az illata, pedig alapvetően nem szeretem az ilyen sprayket. Inkább csak napközbeni frissítésre használom, nem magában, amit én várok tőle, azt hozza.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. október 14.

Ennél a terméknél szerintem el kell felejteni a "jól bevált" (jahnem...) maradjunk a _borsónyi_ mennyiségnél című epizódot! Igazi hatása akkor van, amikor az ember felkiált a fürdőben "Sz*rni bele, ma van a szülinapom, majd holnap megint megmosom, ha sok lett!" - és kenni dögivel (legalábbis az indokoltnál picit többet) a haj teljes hosszára! Na akkor látványos a különbség. Szóval pakolás szerűen 2-3 mosásonként használva nekem jobban bejött, mint minden mosásnál egy kicsit megijesztve a végét.

Schauma Flower Kiss Hibiscus Sampon

Schauma Flower Kiss Hibiscus Sampon
2019. október 14.

Érezhetően puhább a hajam, ha ezzel mosom, jó az illata, jól habzik. (hosszú, festetlen, lelapulásra hajlamos hajam van, 2 naponta mosom). Bár különlegeset nem tud, utoljára a 2018-as nyári limitált Schaumával voltam ilyen elégedett, érdemes újravenni!

CV Young Unikornis Arcpakolás

CV Young Unikornis Arcpakolás
2017. október 3.

Én abszolút meg vagyok vele elégedve, jó az illata is. Puha lett tőle az arcom, és jó pár alkalomra elég a két rész. A csomagolás pedig tündéri. Nem csodaszer, de én mondjuk nem is vártam nagy dolgokat tőle.