crazy724

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Rimmel Kind&Free Alapozó

Rimmel Kind&Free Alapozó
2022. október 1.

Nem életem alapozója, ettől függetlenül, pillanatnyilag, szívesen használom. A 160-as árnyalatot vettem meg, a nyári színemhez tökéletes, majd a 010-es árnyalatot, a téli színemhez. :D Fedése nem sok, de nekem nem is kell több, a pirosságot, pattanásokat nem tűnteti el, inkább egységesít. Az én bőröm száraz, talán e miatt, de nálam nem fénylik. Szeretem benne, hogy nem mattít le, megmarad a bőr természetes 'fénye'. Sajnos nem túl tartós.

Sansin Tusfürdő Mandula Olajjal

Sansin Tusfürdő Mandula Olajjal
2022. október 1.

Igazából semmi extra. Tetszik, hogy pumpás a flakon, praktikus és felhasználó barát. Az állaga zselés, kissé folyós, nehezen, vagyis inkább alig habzik, ettől függetlenül teszi a dolgát, tisztít. Az illatát én alig érzem, számomra olyan semmilyen. Nem irritált, nem szárította a bőröm.

Alverde Men Sensitive Nature Arckrém

Alverde Men Sensitive Nature Arckrém
2022. október 1.

Szuper kis hidratáló,rráadásul vegán. Szépen eldolgozható, gyorsan beszívódik, nem irritált, kellemes, nem túl tolakodó az illata. Nyáron használtam, télen az én bőrömnek sajnos nem lenne elég.

Dr. Konopka's Nyugtató Tusfürdő Gél

Dr. Konopka's Nyugtató Tusfürdő Gél
2022. szeptember 29.

Szerettem. Zselés állagú, kellemes illatú tusfürdő. Nem irritált, tette a dolgát, sokáig kitart. Ha nem kedveled a gyógynövények illatát, ez nem a te tusfürdőd. Én a kamillát érztem ki leginkább belőle, az egyetlen gyógynövényt, aminek sem az illatát, sem az ízét nem kedvelem, mégis előszeretettel nyúltam ehhez a tusihoz. A pontlevonás a flakon miatt jár, a csavaros kupak nem felhasználóbarát, és a legkevésbbé sem praktikus, többször kicsúszott a kezemből, így jó sok terméket elpazaroltam...

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2022. június 4.

Vannak a nagyon átgondolt parfüm vásárlásaim és vannak az impulzus darabok. Ez egy impuluzus darab, nem érdekelt különösebben, de megszaglásztam és elvesztem. Nem is vaciáltaltam rajta, megrendeltem, és jött a csalódás. Pasiillatom volt, pont olyan, mint egy falka bulizni induló pasié. Télen, pont a leghidegebb időben próbáltam ki, és nagyon nem működött a bőrömön, aztán elkezdett melegedni az idő, és valami mámorítóvá vált, bár 25fok felett nekem kicsit sok. Nem tudom meghatározni, hogy az én bőrömön mi dominál, de kicsit édes, kicsit virágos, mély, érzéki különlegesség lesz. Bár téli darabnak szántam, de inkább tavaszi, őszi lesz.

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Cream
2022. június 1.

Borzasztóan parfüm illatú, nehezen szoktam meg, de ezt leszámítva szerettem. Géles állagú, könnyű, remekül hidratáló darab. Nem maradt utána ragacsos érzet, nem irritált, gyorsan beszívódott.

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2022. június 1.

Szerettem, bár önmagában nekem nem elég a hidratálás amit nyújt. Csak este használtam, viszonylag gyorsan beszívódott, nem irritált, nem hagyott ragacsos érzetet. Könnyen elérhető, az ára baráti.

4711 Remix Cologne Neroli Edition 2021

4711 Remix Cologne Neroli Edition 2021
2022. május 25.

Abszolút szerelem. Ha a müllerben járok végigszaglászom a márka illatai, nagyon különleges és izgalmasak az illatkombinációk, de valahogy egyiket sem éreztem a magaménak, míg rá nem bukkantam. Impulzus vásárlás volt, ő lesz a nyári illatom. Sajnos nem túl tartós, de hajban, ruhán hosszan érezni. Rajtam meghatározhatatlan az illat, talán a narancsvirág dominál, kicsit édes, kicsit fás, eszméletlenül kellemes egyveleg. (egyébként a müllerben a legolcsóbb: 5980ft).

Palmolive Wellness Revive Tusfürdő

Palmolive Wellness Revive Tusfürdő
2022. május 17.

Nem szeretem a palmolive tusfürdőket,és nem is fogom újravenni. Véletlen vétel volt, az ára tehet róla :D. Az illatát imádtam, kellemes, de nem tartós. Zselés állagú, jól habzik, teszi a dolgát.

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő
2022. május 17.

Családi kiszerelést vettem, a végére már nagyon untam. Számomra abszolút téli tusfürdő, jól habzik, az illatát kedveltem, de iszonyat mű és sok (akik erre érzékenyebbek, azok nem fogják kedvelni), viszont kicsit sem tartós. Állagra se nem zselés, se nem krémes, nem szárított.