CrazyHairDontCare

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2021. augusztus 3.

A 08-as strong árnyalattal annyira meg voltam elégedve, hogy megvettem a 07-es enough-ot is. A 08-assal kb 90%-ra meg vagyok elégedve, tökéletesen az a szilva árnyalat, amit szerettem volna, szépen fed, egész tartós (egy étkezést nem él túl, de ha valaki olyan dedikált mint én és mindenhova viszi magával a fém szívószálát, akkor legalább az ivást átvészeli). A 07-es viszont a színétől eltekintve, amibe egyenesen beleestem, elég nagy csalódás, foltos a fedése, nehéz rétegezni és iszonyat könnyen lejön, elkenődik.

Nem túl fontos részlet, de nekem a csomagolás sem nagyon tetszik, ez az egyszerű fehér tubus nagyon olcsónak tűnik (az is...), és mikor a sminktáskámba nyúlok nehezen is tudom megkülönböztetni csomagolás alapján, hogy melyiket veszem ki amíg meg nem fordítom.

Foamie Shake Your Coconuts Conditioner

Foamie Shake Your Coconuts Conditioner
2021. július 29.

Ne lepődjön meg senki, de habzik a hajon. Ennek ellenére elég hasonlóan működik egy sima balzsamhoz. Egész csúszóssá teszi a hajat, viszonylag rövid idő alatt ki tudtam bontani vele a csomókat, gubancokat. Hatását tekintve az én derékig érő göndör-hullámos hajamra kicsit kevés volt, emiatt nagyon sokat kell egy alkalommal használnom és ebből kifolyóan elképesztő ütemben fogy...na, ha rá tudnám venni magam, hogy őérte nyúljak hajmosáskor. Sajnos elég erőteljesen előhozza a kezemen az ekcémát :/

Essence Lash Princess Powerful Curl & Volume Szempillaspirál

Essence Lash Princess Powerful Curl & Volume Szempillaspirál
2021. július 29.

Nagyon szeretem a kefe formáját és a termék formuláját, tényleg szépen lehet göndöríteni vele a pillákat és nem is csinál póklábakat, tényleg nagyon szépen szeparál. De sajna egy pár óra után nekem nagyon elkezd peregni, és szín tekintetében én az ennél jóval intenzívebb feketéket preferálom. Simán lehet, hogy ennek ellenére újraveszem, mert mostanában szinte minden más amit kipróbáltam rosszabb volt.

Nature Box Sampon Plasticbank

Nature Box Sampon Plasticbank
2021. június 29.

Az én extrém száraz göndör hajam imádta. Nem gubancolta a hajam, nem szárította a fejbőrömet, jól habzott és szerencsére az illata is eléggé semleges volt. Nagyon jó kis szulfátmentes sampon. Ha nem álltam volna át a szilárdsamponokra tuti újravenném.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2021. június 16.

Nekem a piros van meg, még azelőttről, hogy vegán lettem volna. Ami rosszat egy szempillaspirálról el lehet mondani az illik erre is. Pereg, gyenge a színe, ragacsos az állaga, és a kefe is szörnyű.

Garnier Botanic Therapy Coconut Hair Milk Mask

Garnier Botanic Therapy Coconut Hair Milk Mask
2021. június 16.

Ahhoz képest hogy milyen laza az állaga nagyon erős a hatása. Jó csúszóssá teszi a hajam és így könnyű vele a gubancokat kibontani, és egész jól hidratál is.Számomra hátrány, hogy mivel elég hosszú a hajam ezért hamar elfogyott, így nekem ár-érték arányban annyira nem érte meg.

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajmaszk

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajmaszk
2021. június 16.

Erős és kellemes illata van, de az én extrém száraz hosszú göndör hajamra kicsit kevés a hidratáló ereje, jó sokat el kell belőle használnom, ha szeretném, hogy csináljon is valamit. Elég keveset segít a hajam kigubancolásában is, illetve ha bennmaradós balzsamként használom olyan mintha nem is lenne. Nem a kedvencem a termékcsaládból.

For Your Beauty Szemhéjpúder Ecset

For Your Beauty Szemhéjpúder Ecset
2021. június 16.

Már több mint fél éve van meg és kb egy szálat sem veszített. Könnyű tisztítani és egész precízen lehet vele dolgozni. A tartókája pedig egész eddig jó barátom volt utazásokkor, de sajnos most szétjött. Az én szükségleteimnek megfelel, de nem egy high end cucc.

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2021. június 16.

Rettenetesen szárítja a hajam és kínszenvedés eloszlatni, de legalább tényleg alaposan tisztít, csak kb a skalpom se marad meg utána. Az illata elég gyenge, de engem ez nem különösebben zavar. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Foamie Aloe You Vera Much Szilárd Sampon Száraz Hajra

Foamie Aloe You Vera Much Szilárd Sampon Száraz Hajra
2021. június 16.

Rettenet száraz hajam és fejbőröm van, és ez a sampon csodálatos rá, nem szárít, nem gubancol. Bónusz, hogy az eddigi szilárdsamponjaim közül ez habzik és oszlatható el a legjobban/könnyebben.