CrazyHairDontCare

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Nature Box Olívaolajos Hajpakolás

Nature Box Olívaolajos Hajpakolás
2020. március 22.

Extrém száraz hullámos-göndör hajamra vettem.
Nagyon nagyon sűrű az állaga és egy kicsit mintha tényleg olajos lenne a textúrája. Olyannyira sűrű, hogy kb semennyi nem végezte a kád alján, még aközben sem, hogy a csomókat szedtem ki a hajamból. Ez nálam körülbelül szent grál kvalitás, egyáltalán nem volt még soha olyan termékem amiből legalább egy része nem a lefolyóban végezte volna véletlenül.

Sajnos azonban nagyon sokat kellett belőle elhasználnom, hogy ki tudjam szedni a csomókat a hajamból, szinte a tégely negyedét, pedig csak hátközépig ér a hajam. Szinte semmi "csúszóssága" nincs. Számomra ez a legnagyobb hátránya, mivel így rendkívül hamar el fog fogyni és a csomótlanítás is így kb 25 percig tartott és elég sok hajvesztéssel járt.

Azonban extrém jól hidratál, pedig velem kb minden terméknek meggyűlik a baja. Nagyon puha és selymes lett tőle a hajam, szárítás után pedig nagyon szép fényes. Olyannyira jól hatott, hogy még a ki nem öblítendő balzsamomból sem kellett annyit használnom. Kb amúgy egy órát hagytam a hajamon.

Az illata szerintem nagyon kellemes, kissé férfias, a hajban kb 1 napig megmarad.

Összetevők szempontjából majdnem teljesen Curly Girl Method barát, az a fránya isopropyl alcohol, de legalább az INCI végén van. Az olíva olaj eléggé a sor végén kullog szintén, nem tudom mennyire értelmezhető így a hatása.

A csúszósság hiánya miatt levontam egy csillagot, azon kívül elég szuper termék. A márka avokádós hajpakolása korántsem vált be ennyire. Azonban mivel ilyen gyors ütemben használódik el nem hiszem, hogy újraveszem.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2020. február 26.

A 02-es barna árnyalatot használom, ami egy fokkal sötétebb mint a valódi szemöldököm, de nem észrevehetően. De eddig ez volt a legközelebbi match, amit találtam. Könnyen felvihető, nekem nem is kenődik. Szerencsére eddig nem vettem észre, hogy koptatta volna a szemöldököm, bár nem szoktam minden nap használni.

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray
2020. február 26.

Curly Girl Method követő vagyok, nagyon száraz kb 2c-3a hajam van, nagyon felemás érzéssel vagyok ezen termék irányába. Megláttam leárazva 600-800 forintért, el se olvastam a véleményeket róla mielőtt impulzívan megvásároltam volna, de nem tudom, hogy ezt jól tettem e.
- Az illata egy az egyben olyan, mint a Balea mangós hajtejének. Nagyon erős és nagyon tartós, még 5-6 nap után is éreztem a hajamban.
- Teljes mértékben CGM barát, ami nekem nagy plusz.
- Nagyon nagy minusz viszont, hogy eddig kb 4-5x használtam, de már az egyharmada hiányzik is. Kb hátközépig érő, sajnos nem túl dús hajam van. Szóval, ha valakinek hosszú vagy nagyon dús haja van és teljes áron veszi meg, akkor nagyon nem éri meg ár-érték arányban. Így felére leárazva azért nem szívom miatta annyira a fogam.

2 féle módon használtam:
1. Ki nem öblítendő balzsamként.
- Eszméletlenül jól hidratált, ténylegesen olyan szép fényt adott a tincseimnek, hogy csak na.
- Így vizes hajra felspriccelve egyáltalán nem tapasztaltam a ragacsosságot, amit sokan leírtak. Mire megszáradt a hajam nagyon puha tapintású lett.

2. A tincseim felfrissítésére száraz hajon.
- Itt nyújtotta a termék a legjobb teljesítményt és egyben a legrosszabbat is. Olyan mértékben összeugrasztotta és olyan gyönyörű fényessé tette a loknijaimat, hogy talán ilyen szép göndörnek még sose láttam a hajam.
- DE, nagyon nagy de, olyan borzalmas ragacsosság érzetet hagyott a hajamon, hogy arra az esély, hogy bármilyen gyengéden is, de egy tincset szétválasszak teljesen eltűnt. Bár ez egyben nagyon jó tartósságot adott. Annyira nem zavart a dolog, mert szárazon úgysem szoktam megfésülni a hajam. DE ha valakinek egyenes haja van, vagy bármi okból naponta egyszer vagy többször meg kell fésülnie a haját, NE VEGYE MEG A TERMÉKET, nem fog sikerülni.

A ragacsosság és amiatt, hogy nagyon gyorsan el tud fogyni levontam két csillagot. Ennek ellenére ha újra meglátom leárazva, lehet, hogy ismét elcsábulok.

Nivea Q10 Anti-Age Care Kézkrém

Nivea Q10 Anti-Age Care Kézkrém
2020. február 10.

Régebben nagyon sokat használtam. Kellemes illata volt és jól hidatálta a bőrömet, amellett, hogy szinte azonnal felszívódott, nem maradtam ragacsos utána. Nagyon tetszett, hogy fényvédős, mivel az UV sugárzás ellen való védekezés személyes kis szívügyem. Viszont sajnos elkezdte triggerelni egy idő után az ekcémámat, úgyhogy meg kellett válnunk egymástól.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2020. február 10.

Sajnos az elmúlt évben szinte majdnem minden hónapban előjön valamitől az ekcémám. Mindig ezt használom tusfürdőként, hogy legalább ezt az egy lehetséges irritánst kiiktassam. Pontosan azon a módon használom, ahogy lentebb fbakk felhasználó leírta. Életmentő cucc.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2020. február 10.

Még régebben mikor nem jött elő szinte minden illatosított dologtól az ekcémám elhasználtam ebből egy pár tubust. Szerintem illatra és állagra is tisztára mint a csokis pudding, legszívesebben kikanalaztam volna az egészet. Sajnos egy kicsit szárította a bőrömet.

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminal

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminal
2020. február 4.

Még tavaly egy egész tégelyt elhasználtam a hajamra. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
- Miután elhasználtam az egészet tényleg úgy éreztem, hogy sok új rövid kis babahajam lett, de mivel mindig nagyon erős samponokat kellett használnom a kiöblítéséhez ezért akkoriban az egyébként is extraszáraz hajam még szárazabb volt. A lemosás számomra egyébként is maga volt a tortúra, vagy fél óráig kellett a fejbőrömet sikálnom és volt, hogy kétszer kellett samponoznom is.
- Tényleg nagyon sűrű és nagyon ragacsos, szerintem önmagában senki ne próbálja felvinni hajra, én mindig egy kis argánolajjal higítottam. Olvastam, hogy van, aki higítatlanul vitte fel a hajára és utána elfésülte, lehet, hogy ehhez túl göndör a hajam alapból is, de ez kb nekem lehetetlennek tűnik. Én mindig éjszakára tettem fel, szóval kb 8-9 órára hagytam rajta a hajamon.
Tényleg hatásos, de úgy érzem nekem nem érte meg a macera, nem hiszem, hogy újra próbálkozni fogok vele.

L'Oreal Paris True Match Super Blendable Crayon Concealer

L'Oreal Paris True Match Super Blendable Crayon Concealer
2020. február 4.

A szemem alatti és körötti karikák elfedésére vettem, de vagy nem jól választottam árnyalatot, vagy egy Tim Burton film szereplője vagyok, vagy nem fed elég erősen számomra a termék. Könyen applikálható és eldolgozható. A szememnél bár nem fed tökéletesen, de amikor az arcomon másutt próbáltam ki ott nagyon jól teljesített. Nem rossz, de szerintem legközelebb valami mást fogok kipróbálni.

p2 Hero Lash Szempillaspirál

p2 Hero Lash Szempillaspirál
2020. február 4.

Nekem nagyon nem jött be, kb talán ez a legrosszabb szempillaspirál amit valaha használtam szerintem. A tubusban amit vettem már akkor alig volt termék, mikor először használtam. Nekem bármit próbálok vele szuper ragacsos, szemcsés és a tetejébe annyira pereg, hogy applikáció után pár órával kb már olyan mintha nem is tettem volna fel. Amúgy a színe sem eléggé sötét számomra, kb olyan mint a szempilláim alapárnyalata.
Az applikátorral sem vagyok teljesen megelégedve, bár lehet, hogy csak azért, mert mostanában a ducibb applikátorokhoz szoktam hozzá, szerintem egy másik terméket sokkal jobban fel tudna vinni.

Catrice Velvet Brow Powder Artist

Catrice Velvet Brow Powder Artist
2020. február 4.

Leárazás volt a Rossmannban én meg figyelmetlen voltam és azt hittem ceruza. Bár elolvastam volna előtte előtte a véleményeket, még azt a párszáz forintot is megspórolhattam volna. Láttam, hogy írjátok, hogy halvány, meg nehezen jön belőle, de amit én vettem abból ténylegesen szószerint SEMMI sem jön ki, nuku. Kipróbáltam egy hófehér papírlapon és semmi. Másrészt amúgy nem tudom, hogy még ha jönne is belőle valami anyag egy ilyen szivacsos applikátorral miféle mester tudna szépen szemöldököt formázni, de tuti nem én vagyok az. Hát ez a termék is csak arra volt jó, hogy a bolygón a műanyagszemét mennyiségét megnöveljék.