CrazyKid

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2019. október 11.

Up: Sajnos mégsem hidratál eléggé :( Inkább vettem egy Lip Smackert.

Fáziskéséssel, de végre vettem egyet. Nagyon nehéz felkenni, de cserébe jól hidratál. Sebes ajkaimat még mindig egy évekkel ezelőtt vett chubby hozza rendbe a legjobban és nem hiszem, hogy ezt megvenném megint, de nem bántam meg. Sajnos számomra nem kakaóvajas, hanem méz illatú. Émelyítő méz szag inkább, ki lehet vele kergetni a világból, egyből szaltózik tőle egyet a gyomrom ha megérzem.

Balea Shampoo Seidenglanz

Balea Shampoo Seidenglanz
2019. október 10.

Nem túl rég használom, de azt hiszem az én hajamat inkább szárítja. Segít rajta a hajbalzsam, meg hajkondicionáló, de most azért elég nehéz volt még ezekkel is kigobozni szárítás közben. Igazából nem vészes, tényleg szép fényes tőle a hajam, de nem veszem újra.

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2019. augusztus 22.

Elégedett vagyok vele, bár tény, hogy kissé csíp, valószínűleg a parfümtől.

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift
2019. augusztus 22.

Legjobb deó amit VALAHA használtam. Soha többet semmi mást. Se foltok, se szagok és teljesen szárazon tart olyankor is ha amúgy a testem többi részén csorog az izzadtság. Annyira elegem volt már a dezodortól kifehéredett és elsárgult ruhákból. Az illata nagyon friss, tényleg nem túl férfias, de nem hinném, hogy sétálgatva körül leng. Valóban narancsos, bár én felfedezni vélek némi friss fenyőt is.
Isten áldja a készítőket. És jól látom, hogy alu mentes? :D

Balea Kézkrém Kamillakivonattal Érzékeny Bőrre

Balea Kézkrém Kamillakivonattal Érzékeny Bőrre
2019. augusztus 22.

Kellemes kamilla illat, jól ápol. Párszor jobb híján érzékenyebb területekre is kentem, a barátságos összetevők miatt és bevált. Sajnos nem krémezem eleget a kezem, de ehhez képest majdnem elfogyott.

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume
2019. augusztus 22.

Semmi kivetnivaló ebben, meglepett mennyire bevált így a tubus végére érve. Tisztaság illat, puha haj, azért balzsamot használok mellette.
Kicsit híg, de jól tisztít. Ha nem lesz jó amit vettem, visszatérek hozzá. Ennyiért csodaszer.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2019. augusztus 22.

Sima kis lemosó, tényleg mindenmentes és ez érződik is rajta. Nem habzik nagyon, de ennek ellenére tisztít, nem kell belőle sok. Jó kis alapdarab.

Isana Hideggyanta Csík Testre

Isana Hideggyanta Csík Testre
2019. augusztus 22.

Hogy felejthettem el véleményezni ezt a nagy csalódást? Szőrt nem tépett ki, viszont ragadt mindenhova.

Isana Soft Creme & Care Tusfürdő

Isana Soft Creme & Care Tusfürdő
2019. augusztus 22.

Az illata olyan, mint a Med tejproteinesnek, ezért is vettem meg. Sajnos nem tisztít jól és nehezen habzik. Az állaga folyós, nagyon híg. A legnagyobb csalódás akkor ért, mikor büdösen szálltam ki a zuhany alól. El lesz használgatva, de lehet csak szappannak. Két csillag az illat miatt és mert valóban nem szárít.

Balea Frozen Vanilla Tusfürdő

Balea Frozen Vanilla Tusfürdő
2019. augusztus 22.

Finom, valóban jeges vanília illata van. Meglepett, hogy tetszik ez az illat, általában nem szeretem a vaníliát, viszont ez valahogy könnyed, léleksimogató. Zuhanyzás közben kissé furcsa mű szaga lesz, de tubusban és bőrön kellemes. Szeretni fogom :)