creamaddict

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

p2 Dramatic Lashes Mascara

p2 Dramatic Lashes Mascara
2014. november 18.

Szeretem, nagyon szép természetesek lesznek tőle a pilláim, kiemeli őket, de mégse kell ehhez a festékben tocsogniuk. egyszerűen jó, és nagyon jó áron lehet kapni, ami plusz egy piros pont.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2014. november 18.

Nagyon szeretem! Érzékeny bőrű vagyok, de ez nem szárítja a szám, hidratál, jó az illata. Én az Oh! Orange! változatot vettem meg, mert ez volt már csak a boltba és mindenképp ki szerettem volna próbálni. A színe egyszeri felvitelre nem látszik így azt mondom elmegy, de mindezek ellenére, ha ajakápoló akkor csak a Neutrogena!

L'Oreal Glam Shine 6 Hours Szájfény

L'Oreal Glam Shine 6 Hours Szájfény
2014. november 18.

Borzasztó! Ragad, annyira kiszárítja a számat 5 perc után, hogy utána órákig fáj. Az illata pedig szörnyű! Még jó, hogy akciósan vettem. Egyszer használtam, de soha többet még egyszer nem fogom.

Annemarie Börlind Precision & Care Szempillaspirál

Annemarie Börlind Precision & Care Szempillaspirál
2014. november 18.

Tökéletes, imádom. Sajnos azok közé tartozom, akinek a bőrét és a szemét is nagyon könnyen tudják irritálni a különböző kozmetikumok, de ez a spirál tökéletes. Nagyon, nagyon szeretem már régóta meg van és nem csomósodik, nem potyog, nem szárad be. Megéri, nagyon!

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. november 18.

Vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal kapcsolatban. Gyönyörű szépen hosszabbítja és dúsítja a pilláimat. Szépen lehet vele dolgozni, könnyedén elérem az apró, belső szemzugban lévő pilláimat is. Problémám, hogy 3-4 óra után elkezd potyogni, és apró fekete pöttyökkel lesz tele a szemüvegem és a szemem alatti rész is.

Artdeco Liquid Star Liner Csillámos Szemkontúrtus

Artdeco Liquid Star Liner Csillámos Szemkontúrtus
2014. november 18.

Sziasztok! Én 2,5 hónapja vettem meg a vízálló, lila tust. Nagyon meg vagyok vele elégedve szépen lehet vele dolgozni, az ecsettel első húzásra szép vonalat lehet rajzolni. Kiváló a festék állaga, precízen lehet vele dolgozni és elegendő kerül fel belőle az ecsetre. A negatívum: fürdéskor egy dörzsölésre lemosódik darabokban, de nem maszatolja össze az egész arcomat. Lemosók közül a Nivea, Bioderma és a Vichy is könnyedén eltávolítja (úgy hogy utána nem csillog az egész arcom.)