creamer1119

Regisztráció dátuma: 2018. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Adidas Adipower Deo Spray

Adidas Adipower Deo Spray
2019. július 21.

Borzalom. Az illata sem tetszik, de konkrétan csomókban áll a bőrömön és a ruhámon. Soha többet ilyet.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. június 4.

Nemrég vettem, de már most felül múl rengeteg drágább spirált. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, és a lemosása is könnyen megy. Szerintem hosszú ideig lesz velem ez a spirál.

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal
2019. április 12.

Nekem bevált. A hajam nagyon jó illatú és puha a használat után. Anyukám is kipróbálta és ő is rá szokott.

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító
2019. március 21.

Én mintát kértem belőle kipróbálásra. De nekem sajnos nem jött be. Az illata sem tetszik, de nem is tudtam rendesen használni. Próbáltam vízzel keverni, de darabkákban esett le az arcomról. Nem fogom megvenni a teljes kiszerelést belőle.

Lush Dark Angels Friss Arc-és Testtisztító

Lush Dark Angels Friss Arc-és Testtisztító
2019. március 21.

A barátnőm javaslatára vettem meg. Nekem teljesen bevált. Kevés vízzel összekeverem, és szépen kenhető is lesz. Én fent szoktam hagyni akár fél óráig is. A lemosása ennyi idő után kicsit nehezebb, de ha picit fekete marad utána az arcom, akkor micellás vízzel áttörlöm, és jó is.

Yves Rocher Tisztító Arcmaszk

Yves Rocher Tisztító Arcmaszk
2019. március 21.

Nekem nagyon bevált. Szépen tisztítja a bőröm, és az illata nekem bejön. Többször újra vttem már. A kis kiszerelés ellenére nagyon sokáig elég. Hetente egyszer, kétszer használom.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. március 10.

Régóta néztem ezt a terméket, és végre rá vettem magam a rendelésre. Nekem az első pillanattól tetszett. Jó az illata, gyorsan beszívódik és szereti a bőröm. Nekem újra rendelős termék.

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Zselés Arcradír

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Zselés Arcradír
2019. január 24.

Nekem teljesen bevált. Nagyon frissítő érzést hagy maga után, és az illata is nagyon jó. Hetente kb kétszer, háromszor használom, és ez pont elég is.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Makadámdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Makadámdió
2019. január 24.

Nagyon jó illata van. És az én kiszáradt számat elég gyorsan helyre is rakja. Újra fogom venni, ha elfogy.

Labellino Mint Ajakápoló

Labellino Mint Ajakápoló
2019. január 24.

Őszintén szólva én a külső alapján döntöttem. De meg is bántam. Eszméletlenül szárítja a számat. El sem használom szerintem. Ennek ellenére két csillagot kap az illata, meg a bizsergő érzés miatt, amit akkor érzek, ha a számra kenem.