creammaniac

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Regenero Hajerősítő Sampon Normál Hajra

Helia-D Regenero Hajerősítő Sampon Normál Hajra
2023. december 11.

Véletlenül sikerült kipróbálnom, mikor anyukámnál ez akadt a kezembe hajmosáskor. Elsőre imádtam, szép, fényes, tiszta lett a hajam tőle. Mivel éppen hajhullással is küzdöttem, megvettem otthonra is, ez kb. 2 hónapja volt, azóta nemigen nyúltam a többi samponomért, annyira megszerettem. Egy jó balzsammal kombinálva nyerő páros, kevésbé zsírosodok a fejbőröm, fényes, puha a hajam.

BioBalance Szuperszérum Arcra 24 Karátos Arannyal és Peptidekkel

BioBalance Szuperszérum Arcra 24 Karátos Arannyal és Peptidekkel
2023. október 8.
(!)

Tesztelésre kaptam a szérumot, hetek óta használom.

Nagyon esztétikus az üvegcse, az arany csillámok gondolom inkább dekorációs célt szolgálnak. 🤭 Ettől függetlenül kellemes szérum, pár cseppnyit szoktam eloszlatni a kényes, ráncolódásra hajlamos területeken az arcomon, azt vettem észre, ha többet viszek fel, nem szívódik be olyan jól, ami sminkelés előtt kellemetlen.

Hidratál, a ráncaimon ilyen rövid idő alatt nem látok változást. Illata nincs, pattanást nem okozott. Számomra nem csodaszer, nélkülözhetőnek érzem, de folytatom a használatát, a hidegebb időben jól jön az extra hidratálás.

Mádara The Concealer Ragyogást Tökéletesítő Korrektor

Mádara The Concealer Ragyogást Tökéletesítő Korrektor
2023. július 16.

Szem alatti területre használtam, de számomra túlságosan gyenge volt a fedése, hiába rétegeztem. Ezenkívül valahogy nem is mutatott jól rajtam, túl fényes volt. Itt az oldalon vásároltam és nem tudom, hogy esetleg megromlott-e, de hamar kellemetlen illata lett, úgyhogy inkább megszabadultam tőle. Sajnálom, hogy nem vált be.

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2023. július 15.

Szerencsére akciósan vettem ezt a szempillaspirált, a teljes árát semmiképpen sem érné meg számomra.
Alapvetően nem rossz, pozitívum, hogy a helyén marad, nem pereg, folyik le még kánikulában sem, abszolút tartós. Viszont számomra túlságosan természetes a hatása, nem dúsít, csak épphogy kiemeli a pillákat, mindezt csomómentesen. Micellás vízzel könnyen lejön, nem maszatolódik lemosáskor.
Egynek jó, hétköznapi használatra, de én a drámaibb hatást kedvelem, ezért újravásárolni nem fogom.

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej
2023. július 2.

Nyárra szerettem volna egy könnyed, gyorsan felszívódó, olcsó testápolót, a drogériában rá esett a választásom, nem bántam meg.

Már az első használattal meggyőzött, finom az illata, pikk-pakk beszívódik a bőrbe, hidratál. Kézkrémként is használom reggelente. Nyaralásra is jött velem, napozás után tökéletes volt, nyugtatta a bőrt. Nem sok van már benne, szerintem újra fogom vásárolni.

Catrice Clean ID Foundation

Catrice Clean ID Foundation
2023. február 10.

Szerintem ez egy nagyon jó alapozó, 010-es árnyalatban használom. Természetes hatása van a bőrömön, inkább mattnak mondanám, a fedése pont jó, nem túl sok. Hétköznapi sminkhez tökéletes! Púdert számomra nem feltétlenül igényel, a nap végére persze kissé átfényesedik, de nem tocsog az arcom, ez tetszik benne a legjobban.

A csomagolása is okés, utazáshoz különösen jó, azonban picit nehéz kinyerni belőle a terméket, a pumpás alapozók jobbak ilyen szempontból.

Garnier Bio Szépítő Tonik Kakukkfűvel

Garnier Bio Szépítő Tonik Kakukkfűvel
2023. január 17.

Esti rutinban használom második/harmadik lépésként, nagyon szeretem a frissitő hatása és illata miatt. Szerencsére már nem problémás a bőröm, néha támadnak csak a pattanások, inkább a vízhiány a jellemző. A zár komedókkal nyilván nem tud mit kezdeni, de nem is e célból vásároltam, arra ott vannak a szérumok, hámlasztók.
Ez a tonik nem szárít, nem feszül utána a bőröm, viszont, ha maradt még valami smink, szennyeződés az arcomon, azt leszedi. Jelenleg a drogériák kínálatában ez a kedvencem, árban is megfelelő.

Balea Soft Feeling Tusfürdő

Balea Soft Feeling Tusfürdő
2022. november 28.

Általában nem szeretem a Balea tusfürdőket, de ezt megszaglászva az üzletben, rögtön landolt a kosaramban.
Erőteljes marcipán illata van, számomra kellemes. :) Jól habzik, kevesebb mennyiséget is elég kinyomni belőle, nem szárít (eddig), viszont az illata nem tartós. Lehet, hogy újraveszem, ha lesz még, hiszen nagyon kedvező az ára is.

Skin1004 Madagascar Centella, Air-Fit Suncream Plus, SPF50+ PA++++

Skin1004 Madagascar Centella, Air-Fit Suncream Plus, SPF50+ PA++++
2022. november 13.

Nyáron próbáltam ki először ezt a fényvédőt és akkor nem tetszett. Először is, szerintem erős az illata, szerencsére idővel enyhül. Valóban világosít az arcbőr színén, számomra ez nem volt olyan vészes. Viszont rajtam egyáltalán nem matt, a melegben zavaróan zsíros volt a bőrömön, félre is raktam.

Nemrég újra elővettem, ugyanaz a tapasztalatom vele, úgyhogy lepúdereztem és így okés. Sajnos nem bírom, ha ragad az arcom... Amúgy a hatása semmi extra, se jobb, se rosszabb állapotú nem lett a bőröm tőle.

Schauma Kids Sampon és Tusfürdő

Schauma Kids Sampon és Tusfürdő
2022. október 13.

Valószínűleg kiárusítás során sikerült megvásárolnom áron alul a DM-ben.

Samponként nem volt a legjobb számomra, mert gyorsan zsírosodott mosás után a fejbőröm, habár a hajam szép volt és könnyen fésülhető.
Azonban tusfürdőként nagyon szeretem! Nem húzódik, nem lesz száraz tőle a bőröm, kellemes az illata, jól habzik. Abszolút pozitív csalódás!

Ha lehetne, újravenném.