creammaniac

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2021. október 24.

WOW! Ez az ajakír nálam is a csodaszer kategória. Egy hete jutott eszembe, mivel a hűvösebb idő beköszöntével rögtön kiszáradt a szám...

Gyerekkoromban használtam utoljára és annak ellenére, hogy jópár ajakápolóm van itthon, a patika felé vettem az irányt és 580 Ft-ért az enyém lett.

Imádom! Nem ül meg a számon, komfortos viselni, órák múlva is érezni a hidratáló hatását, tudok rá rúzsozni is. Ha éjszakára kenem fel, reggelre puha ajkakkal ébredek. Egyszerűen tökéletes! Ezerszer jobb, mint bármelyik általam próbált drága ajakkence.

Oxygeni Hair Hair Loss Shampoo - Régi

Oxygeni Hair Hair Loss Shampoo - Régi
2021. október 14.

Kb. 1 hónap alatt fogyott el egy 100 ml-es utazó kiszerelés. Vízzel higítva kell alkalmazni. Első mosásra nem habzik fel olyan jól, másodikra tökéletes. Illata alig van, könnyű az állaga, kimosni sem nehéz a hajból.

Meglepően jól tisztít, de nem zsírosította a hajam. Szép, fényes, bár nehezen fésülhető mosás után. Szintén a márkához tartozó balzsammal használtam, szerintem az nem teljesít olyan jól.
A vékonyszálú hajamnak volument is ad, őszintén szólva megszerettem, főleg, mert egy kicsit ki is tudtam vele tolni az időt két hajmosás között.

Egyedül az ígéretét nem teljesítette, hogy megszünteti a hajhullást... Ez továbbra is fennáll. Igaz sok babahajat látok, ez nem tudom, hogy a samponnak köszönhető-e vagy a sok egyéb terméknek, amit használok (vitaminok, ampullák, hajkezelés). Önmagában szerintem kevés és nem csodaszer.

Catrice Volume & Lift Brow Mascara Waterproof

Catrice Volume & Lift Brow Mascara Waterproof
2021. október 4.

Sosem használok a szemöldökömre semmit, egyszerűen így szoktam meg, pedig vékony, ezért nem ártana. A ceruzákat nem kedvelem, egy ideig szemeztem ezzel a szemöldökspirállal, végül az ára miatt megvettem, gondoltam nem bukhatok nagyot.

Teszter hiányában a 20-as és a 30-as árnyalatok között vacilláltam, utóbbi jött velem. Egy picit sötét, de nem vészes. Imádom, hogy 10 mp alatt rendezettebb, dúsabb szemöldököt kapok, természetes és tartós a hatása.
Micellás vízzel simán lejön este.

Nagyon jó termék!

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő
2021. augusztus 14.

Tökéletes tusfürdő nyárra frissítő, hosszantartó illattal. Számomra hidratáló érzést biztosít. Habfürdőként is szoktam használni, nagyon jól habzik. Az ára baráti.

Aveeno Stress Relief Moisturizing Lotion

Aveeno Stress Relief Moisturizing Lotion
2021. július 19.

Imádom, isteni testápoló! Az illata, az állaga, a hatása, tökéletes. Nagyon szuperül nyugtatja a bőrt, szőrtelenítés után is kiváló. Gyorsan beszívódik. Időnként a sarkamra is szoktam kenni, ha lusta vagyok külön krémért nyúlni, hatásos. 😄
Visszafogott, nyugtató az illata.
Nagyon sajnálom, hogy itthon/EU-ban nem kapható.

First Aid Beauty Ultra Repair Cream

First Aid Beauty Ultra Repair Cream
2021. július 19.

Kicsit meglepő, de a nyári melegben kezdtem el használni. 🙂 Viszont kizárólag éjszakai krémként. Nagyon szeretem, elégedett vagyok vele. Habár nem kifejezetten száraz bőröm van, jól esik a hidratálás, reggelre szebb bőrképpel ébredek. Nappalra nekem túl sok lenne, főleg fényvédővel. Hagy maga után egy ragadósabb réteget. Pattanást nem okozott.

Egyedüli negatívum az illata, nagyon-nagyon gyógyszertári, de meg lehet szokni. Na meg a beszerzése problémás sajnos. De a kence ötcsillagos. 😊

Rituals The Ritual of Sakura Caring Shower Oil

Rituals The Ritual of Sakura Caring Shower Oil
2021. július 1.

Nagyon régóta a fürdőszobám lakója, de sajnos nem azért, mert annyiszor újravettem, hanem mert képtelen vagyok elhasználni. Nagyon erős az illata, fullasztó, emiatt nem szeretem. ☹️
Az állaga, hatása oké, semmi extra számomra.

Rájöttem, hogy a Rituals termékek nem annyira az én ízlésemnek megfelelőek, túl sok az illatanyag bennük.

Baba Lanolinos Tusfürdő

Baba Lanolinos Tusfürdő
2021. július 1.

Örök kedvenc, jól bevált tusfürdő. Imádom az illatát, állagát, nagyon gyakran újraveszem, főleg, mikor egy-egy másik tusfürdő kiszárítja a bőröm. Ezzel mindig helyre tudom hozni, télen-nyáron megfelelő.
Sokszor akciós a drogériákban, a nagy kiszerelés miatt is megéri.

Érdekes, de többi kiadást, illatot nem igazán kedvelem... Az eredeti sima Baba a legjobb számomra. Habfürdőként is be szoktam vetni.

Mild By Nature Unscented Witch Hazel Toner

Mild By Nature Unscented Witch Hazel Toner
2021. július 1.

Nagyon kellemes kis tonik, a dupla arctisztítás (micellás víz & habzó lemosó) után szoktam a száraz bőröm áttörölni vele, ezután jöhetnek a szérumok, krémek.
Illata nincs, nem ragad tőle a bőröm, a maradék spirált is könnyen el tudom vele távolítani, ha szükséges, nem okozott irritációt. Érzékeny bőrre is bátran ajánlom!

Nagyon-nagyon szívesen újravenném, már a flakon végén járok, de csak online lehet rendelni külföldről, emiatt sajnos lehet, hogy leteszek róla.

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval
2021. június 23.

Meglepődtem a véleményeken, nálam nem teljesített ennyire rosszul ez a dezodor. Az illatát nagyon szeretem, tipikus Dove. Annak ellenére, hogy nem tartalmaz alumíniumsót, nekem viszonylag hatásos, max. egyszer szoktam újrakenni, ha indulok valahová és tudom, hogy a meleg/mozgás/stressz miatt szükségem lesz rá. Egyébként jól teljesít, irritációt nem okozott.