creammaniac

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nature Republic Aloe Vera Soothing & Moisture Foam Cleanser

Nature Republic Aloe Vera Soothing & Moisture Foam Cleanser
2021. április 18.

Jó pár hónapja használom, remélem lassan a végére érek, ugyanis nem lett kedvenc. Talán zsírosabb bőrre jó lehet, az enyémet nagyon szárítja. Használat után azonnal folytatnom kell a rutint hidratálással, mert húzódik a bőröm.
Amúgy más gondom nincs vele, kellemes az illata, géles az állaga és jól tisztít. Nem tervezem újravenni.

O'Keeffe's Mentolos Ajakbalzsam

O'Keeffe's Mentolos Ajakbalzsam
2021. március 30.

A márka lábkrémjén felbuzdulva vásároltam meg, de ez messze nem teljesít olyan jól. Általában éjszakára szoktam használni, hidratál valamennyire, tehát jobb vele, mint nélküle, de az igazán száraz, kicserepesedett ajkakkal nem tud mit kezdeni. Van jobb ajakápolóm, úgyhogy ezt nem hiszem, hogy valaha újra fogom vásárolni. Számomra átlagos.

MAC Technakohl Eye Liner

MAC Technakohl Eye Liner
2021. január 26.

Új szerzemény és azonnali szerelem! 🙂 Habár sok szemceruzám van, szinte mindegyik faragható, valahogy az automatikus cerkáktól tartok, de végül ezt rendeltem. Auto-De-Blue árnyalatban a barna szemeimhez. Elég sötétkék, nem rikító egyáltalán. Nagyon könnyű vele dolgozni, a felső szemhéjamra szoktam vele vonalat húzni tus helyett. Csak primer-rel használtam, azzal szuper tartós volt!

A hegye nyilván már a legelső használat után kevésbé volt hegyes, de szerintem lehet úgy forgatni a ceruzát, hogy jó legyen.

Gondolkozom további színek beszerzésén is, mert nagyon tetszik!

wet n wild Photo Focus Eyeshadow Primer

wet n wild Photo Focus Eyeshadow Primer
2021. január 25.

Én is a fórumos ajánlások alapján rendeltem meg és rögtön éles helyzetben teszteltem - egy esküvőn.

Picike mennyiséget kentem fel a szemhéjamra és csodásan egységesítette a bőrt, már akkor láttam, hogy ez szuper jó alap lesz az amúgy könnyen olajosodó szemhéjamra. Tusvonalat húztam rá ceruzával és hihetetlenül tartós volt! :O Pedig az időjárási körülmények és a maszk rendesen feladták a leckét, reggel nyolctól este tízig meg se moccant, egy nagyon minimális maszat keletkezett a pislogástól, amit könnyen orvosoltam. Bitang jó cucc!!! És az ára is is nagyon kedvező. Lehet, hogy be is tárazok belőle, de remélem nem vonják ki a forgalomból.

Csillagos ötös!!

Hipp Babysanft Familienbad Habfürdő - régi

Hipp Babysanft Familienbad Habfürdő - régi
2020. december 30.

Tusfürdőként használom, mivel nehezen habzik, fürdőrózsára rakom, így nem csak gazdaságos, hanem szép kis habot is tudok képezni vele.

Az illata nagyon kellemes, visszafogott. Ami a leginkább tetszik benne, hogy nagyon jól hidratál, isteni puha lesz a bőröm testápoló nélkül is. A szokásos, felnőtteknek szánt tusfürdőktől pl. mindig kiszárad a könyököm, mióta ezt használom, ez is megszűnt.

Időnként szoktam fürdővízbe is önteni, ha olyan kedvem van, arra is tökéletes, folyó víz alatt csodásan felhabzik.

Hónapok óta használom az első flakont, de már megvan az utánpótlás. 🙂

Neutral Intim Mosakodó Gél

Neutral Intim Mosakodó Gél
2020. november 12.

Már a második flakonnal használok belőle, a Lactacyd lemosót váltottam le erre. Azzal sem volt semmi gondom egyébként.

Nem okoz irritációt, illatmentes, talán egyedül az állaga tér el a megszokottól, nagyon folyós,szinte vízszerű, nem is habzik annyira. Ettől függetlenül teljesen megfelel.

De pont ma vettem meg az utánpótlást, szóval egy darabig maradok ennél. 😄

O'keeffe’s Healthy Feet Lábápoló Krém

O'keeffe’s Healthy Feet Lábápoló Krém
2020. október 25.

Ez valóban egy csodakrém! ❤️
Mióta életemben először voltam pedikűrösnél és leszedte a sarkamon a bőrt, azóta úgy érzem, folyamatos karbantartást igényel... Amit jobb szeretek itthon elvégezni, végső esetben fordulok szakemberhez. Tudom, nem a legjobb taktika..

A lényeg, hogy soha, de soha nem találtam olyan sarokkrémet, ami tényleg használt volna. Eddig! Az egyik legnépszerűbb drogéria polcán pillantottam meg a márka kézkrémjét (mindkettőt tubusos kiszerelésben) rákerestem a véleményekre. Majd eldöntöttem, hogy kell a kéz- és lábkrém is. Két hete használom és az eredmény látványos. Nem száraz, érdes a sarkam, hanem puha, a nap végén is, ami hihetetlen, mert addigra aztán tényleg ki szokott száradni. A kézkrémet még tesztelnem kell, nemsokára úgyis bejön a tél. 🙂

Remélem állandó termék lesz a kínálatban, mert bár drága, valóban hatásos és megéri az árát.

Bioderma Atoderm Tusfürdő Gél

Bioderma Atoderm Tusfürdő Gél
2020. október 13.

Akcióban vásároltam, 1000 ml-es kiszerelésben. Mivel nincs különösebb bőrproblémám, ami indokolna egy ennyire drága tusfürdőt, csak a kíváncsiság hajtott. Elhasználtam, kellemes volt, nem szárított, kellően felhabzott, az illata nagyon visszafogott. Őszintén, a végére már kicsit untam, de semmi rosszat nem tudnék mondani rá, egyedül az ára húzós.

Tavaszi-nyári időszakban használtam, de valószínűleg ősszel-télen érezném meg igazán a hatását. Ha nagyon kiszárad a bőröm télen, lehet, hogy újraveszem ezt, mert a tapasztalataim alapján a drogériás tusik nem hidratálnak kellően.

e.l.f. Studio Mineral Infused Mascara

e.l.f. Studio Mineral Infused Mascara
2020. október 5.

Olcsó volt és jókat olvastam róla, ezért megvettem. Őszintén szólva nekem csalódás, mert nem emeli ki olyan szépen a pilláimat, mint ahogy én azt szeretem. Az egyetlen, ami tetszik benne, az a szép mélyfekete színű festék. A kefe sajnos sokat vesz fel belőle, ezért alaposan le szoktam húzogatni a tubuson, néha kissé össze is ragasztja a szempillákat, a bontást követően az idő előrehaladtával ez pedig csak egyre rosszabb lesz valószínűleg.
A tartósságával nincs gondom, a lemosása is könnyű. Mivel van sokkal jobb szempillaspirálom is, újravenni biztosan nem fogom, hétköznapokon elhasználgatom.

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél
2020. október 4.

Kicsit megijedtem, hogy kivonták a forgalomból, de szerencsére újra lehet kapni. :) Először nem igazán tetszett ez a lemosó, olyan semmilyen volt, de aztán rájöttem, hogy a célnak teljesen megfelel és nem is szárítja ki a bőrömet, nem irritálja egyáltalán. Micellás vizes sminklemosás után szoktam bevetni esténként, illetve reggel első lemosóként. Vagy simán a kezemmel kenem fel a nedves arcbőrömre és így tisztítom meg vagy pedig Foreo-val. Mindkettővel jól működik. Ha nem is kenek fel utána semmit, akkor sem húzódik a bőröm, de az esetek 99%-ában azért jön még rá szérum, krém, stb. :)

Nekem viszonylag gyorsan fogy napi két használattal, de mivel kedvező az ára, ez nem probléma. Már megvettem az utánpótlást is belőle. Szeretek kísérletezni, de jó, hogy van egy olcsó drogériás lemosó, amihez bármikor visszatérhetek.