creammaniac

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2019. május 1.

Borzasztó! Kíváncsi voltam rá, de vacilláltam több gyógyszertári márka között, végül a patikus hölgy meggyőzött, hogy ez lesz a tuti nekem, így nem sajnáltam rá a pénzt. Azóta is a polcomon pihen szinte teli állapotban, mert néhány használat után rájöttem, hogy utálom. Nem szabályozza az izzadást, kellemes illatú sem leszek tőle, de ami a legbosszantóbb számomra, hogy csúnyán összefogja a felsőimet, pedig mindig legalább 10 percet várok, mielőtt felöltözöm a használata után. Tartogatom még, mert sajnálom kidobni, de nagyon rossz terméknek tartom!

Barnängen Caring Testápoló

Barnängen Caring Testápoló
2019. május 1.

Karácsony után vásároltam csomagban a tusfürdőjével együtt féláron, szerencsére. A tusfürdővel nem volt különösebb problémám, egynek elment, semmi extra, viszont ez a testápoló számomra szörnyű.

Na de kezdjük a pozitívumokkal: pumpás, így könnyen használható, bár a vége felé gondolom nehéz lesz kiszedni a krémet a tubusból, az illata kellemes, visszafogott. Negatív: szárazabb a bőröm vele, mint nélküle. Nem értem.... Bekenem magam, megvárom, hogy beszívódjon és teljesen kiszárad a bőröm, nagyon kellemetlen érzés. :( Volt, hogy rákentem másik krémet, hogy hidratáltabb legyen a bőröm. Sokszor próbálkoztam vele, de most feladtam és családon belül elajándékoztam, hátha másnak beválik, mert itt is csak pozitív véleményeket olvastam róla.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. május 1.

Mivel fogyóban volt az arclemosóm és megjelent nálunk is a CeraVe márka, egyértelmű volt, hogy kipróbálom. Kombinált, pattanásokra hajlamos a bőröm, ezért picit féltem, hogy sok lesz neki ez a lemosó, ne adj' Isten eltömíti a pórusaimat, de nem így lett.

Minimális sminket hordok napközben, először micellás vízzel mosom le, utána vagy simán kézzel vagy arctisztító készülékkel használom. Én úgy érzem, teljesen tiszta lesz utána a bőröm, vízzel könnyedén le tudom mosni, nem hagy utána semmilyen réteget, nem is szárít. Ezt követően folytatom a rutinomat tonikkal és krémmel.

Reggel-este használom, teljesen bevált, különösen tetszik a pumpás kiszerelés.

Tarte Drink of H2O Hydrating Boost Moisturizer

Tarte Drink of H2O Hydrating Boost Moisturizer
2019. április 22.

Isteni ez a krém, géles állagú, gyorsan beszívódik, hidratál, lehet rá sminkelni, nem pattog ki tőle az arcom. Sőt, volt egy rosszabb időszakom is nemrég, de mióta ezt használom, nincsenek gyulladt pattanásaim, megváltás ez a hidratáló.

Ha fényvédő is lenne benne, akkor lenne tökéletes, de így is nagyon szeretem. Van egy kis illata, számomra olyan sós-tengeri, ha lehet ilyet mondani, de csak felkenéskor érezhető. Nagyon elégedett vagyok vele, kár, hogy nem tubusos, hanem tégelyes krém, de ettől függetlenül gyönyörűséges a csomagolása.

Nagyon drága, ezért érdemes megvárni az akciót/ingyen szállítást, most annyira belezúgtam, hogy biztosan nem veszek más hidratálót, pedig szeretek kísérletezni. :)

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat Milk

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat Milk
2019. április 2.

Legjobb!!

Sokat filóztam, hogy a spray kiszerelést vegyem-e meg, de örülök, hogy végül emellett döntöttem. Egyrészt környezetbarát, másrészt gazdaságos. Nyáron vásároltam és még mindig bőven van benne. Volt egy hét, amikor nem tudtam hajat mosni, csak ezt használtam és abszolút vállalható volt a hajam. Jelenleg heti egyszer vetem be, világos a hajam, így viszonylag könnyen el tudom dolgozni benne, illata nem igazán van, ami külön pluszpont számomra. 1-2 nappal szoktam kitolni így vele a hajmosást, számomra tökéletes. Nagyon drága sajnos, de újravevős.

Mario Badescu Cucumber Tonic Mask

Mario Badescu Cucumber Tonic Mask
2019. január 23.

Csomagban vásároltam meg másik termékkel, mert sokkal jobban megérte. Mivel sok-sok éve küzdök a zárt komedókkal, nagyon kíváncsi voltam rá. Nem túl nagy a kiszerelés, a maszk iszonyatosan folyós állagú, a bőrre felkenve kb. 5 perc alatt teljesen megszárad. Tusolás közben szeretem lemosni, mert elég ragaszkodó. Instant kipucolja a pórusokat, na nem 100 százalékosan, olyan termék szerintem nincs is, de látványosan szebb lesz utána az orr környékem. Hetente kb. kétszer vetem be, egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Mivel csodaszernek azért nem tartom, négy csillagot kap tőlem.

Mario Badescu Seaweed Night Cream

Mario Badescu Seaweed Night Cream
2019. január 23.

Utálok éjszakára krémet használni, mert a bőröm mitesszeres és aknéra hajlamos, ezért szeretem, ha legalább éjszaka "levegőzik", ki nem állhatom a zsíros érzetet reggelre. De mivel nem vagyok már 20 éves, úgy gondoltam, muszáj valamilyen kencét használnom éjjelre is. Ez a márka rögtön megfogott, mikor megláttam a BeautyBay-en.

A krém élénkzöld színű, felkenve is kicsit. :) Elsőre nehéznek tűnt az állaga, de jól el lehet oszlatni, nagyon keveset szoktam felvinni. Nagyon szuper, hidratál, de nem tömíti el a pórusokat, nem okoz pattanásokat, sőt, mintha a meglévőket még gyógyítaná is. Egyelőre öt csillag, nagyon szeretem, de még ennek ellenére sem tudom magam rávenni, hogy minden este használjam. De amikor felkenem, rájövök, hogy csak szebb lesz tőle másnap az arcom, főleg ebben a téli, szárító időszakban. Hasonló bőrtípussal rendelkezőknek tudom ajánlani!

Tarte Clean Queen Vegan Deodorant

Tarte Clean Queen Vegan Deodorant
2019. január 23.

Imádom a Tarte márkát, így amikor ingyen szállítás keretében rendeltem tőlük, beruháztam rá. Dezodorok tekintetében elég válogatós vagyok, mint sokunk, én is rengeteget kipróbáltam már, igazán tökéleteset nem, csak jót sikerült találni. :)

Nos a Tarte ezen darabja számomra kissé csalódás. a csomagolás nagyon tetszik, a termék illata egyszerűen mesés, imádom! Szuper, hogy nincs benne alumínium és alkohol, de sajnos valószínűleg ennek hatására is, nem igazán tartós és hatásos. Ez a legnagyobb problémám vele. Egy átlagos irodai munkanap végén is úgy érzem, hogy is mondjam, nem vagyok olyan finom illatú... Emellett a stiftes kiszerelés sem annyira nyerő, összefogja a ruhát, ha nem vigyázok. Kissé el is feledkeztem róla, a szekrény hátuljában pihen, de tekintettel a téli időszakra, megpróbálom elhasználni a maradékot. Újravenni biztos nem fogom!

Dermatix Ultra

Dermatix Ultra
2019. január 22.

Több, mint 3 hónapja használom egy nagyon hosszú műtéti hegre és idáig nagyon jól teljesít. Pici kell belőle, sokáig elég, igaz, én a nagy kiszerelést vásároltam meg, mert jobban megéri, bőven van még benne.

Nem tudom, nélküle milyen lenne a heg, most szépen gyógyul, halványodik és húzódik össze. Először féltem, hogy csípni fog a krém, de semmi ilyet nem tapasztaltam. Átlátszós, selymes gél, ha éjszakára kenem fel, reggel is érzem még a bőrömön. A ruhát nem fogja össze. Bátran ajánlom!

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre
2019. január 22.

Tökéletesen elégedett vagyok vele! Korábban próbáltam micellás vizet a Nivea-tól, amit nagyon szerettem, csak a változatosság kedvéért cseréltem le. :) Igazából ahhoz tudnám hasonlítani, szépen eltávolítja a BB krémet/alapozót, korrektort és spirált, nagyobb sminkeknél még nem igazán vetettem be, de a hétköznapi megszokott használatra bőven jó. Nem csíp, nem irritál. Mindig arcot mosok a használata után, így arról nem tudok beszámolni, hogy hosszú távon bántja-e a bőrt. A 400 ml sokáig ki fog tartani, ha le is váltom, az a kíváncsiság miatt lesz, nem a tudása miatt. :)