creammaniac

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Gliss Kur Oil Nutritive Hajtöredezés Gátló Hajpakolás

Gliss Kur Oil Nutritive Hajtöredezés Gátló Hajpakolás
2018. december 18.

Nincs különösebben száraz hajam vagy problémám a hajtöredezéssel, de kíváncsi voltam rá, mert bevallom, pakolást nem igazán használtam még korábban a hajamra. Balzsamokat és kifésülő spray-eket használok, de szerettem volna valami "komolyabbat".

Nekem nagyon tetszik, mind az illata, állaga és a hatása is. A hajam alsó részére viszem csak fel, pár percig bent hagyom majd jó alaposan kiöblítem. Már vizesen érezni a különbséget, sokkal puhább tapintású a hajam. Könnyebb kifésülni, hidratál, abszolút jót tesz neki, tökéletes választás volt.

Gliss Kur Purify & Protect Sampon

Gliss Kur Purify & Protect Sampon
2018. december 15.

Sajnos nekem nem igazán vált be, azt vártam tőle, hogy kevésbé fog zsírosodni a hajam, de már a 2. napon nagyon koszosnak érzem. :( Alapvetően 3 naponta mosok hajat. Úgy érzem, kissé le is lapítja a hajam.
Az illata finom, tisztaság illat, jól habzik, szeretem az állagát is, de a hajam csak mosás után szép, ezért biztosan nem vásárolom újra.

Oriflame Essense & Co. Kéz- és Testápoló Lotion Rózsával és Szantálfával

Oriflame Essense & Co. Kéz- és Testápoló Lotion Rózsával és Szantálfával
2018. december 12.

Ajándékba kaptam és jó sokáig nem bontottam fel, mert nem szeretem a rózsa illatú kozmetikumokat. Aztán elkezdtem használni kézkrémként és teljesen jó! Nem annyira domináns a rózsa benne, jól hidratál és ami a legjobban tetszik benne, hogy szó szerint pillanatok alatt beszívódik a bőrbe. Így indulás előtt egy pumpálás elég a két kézre, mire az ajtóhoz érek, már be is szívódott.

Kézmosás után újra kell kenni, főleg ugye télen, de alapvetően jól teljesít.

Clarins Baume Lévres Réparateur

Clarins Baume Lévres Réparateur
2018. december 7.

Rengeteg ajakápolóm van, de ez kiemelkedik közülük. Nem csak árban, mert bizony nagyon drága, hanem teljesítményben is. Én kifejezetten csak nappalra szeretem használni, mert ahogy írták is előttem, nagyon szép fényt ad az ajkaknak. Emellett szuperül ápol, ha a többi ajakápolóm csődöt mond, ehhez szoktam nyúlni, mert kb. instant segít a szárazságon. Viaszos, csúszós az állaga, de jól el lehet oszlatni. Szerintem rengeteg van a tubusban, esélyes, hogy újraveszem, ha egyszer elfogy.

Rituals Tao Yin Organic White Lotus And Yi Yi Ren Nyugtató Ágy- és Testpermet

Rituals Tao Yin Organic White Lotus And Yi Yi Ren Nyugtató Ágy- és Testpermet
2018. november 15.

Én a budapesti reptéren szereztem be, iszonyatosan fincsi, nyugtató illata van, nagyon szeretem! Egy problémám van vele, az pedig a tartóssága, kb. egy óra múlva én már nem érzem az illatát, de tekintve, hogy ez nem parfüm, hanem testpermet, végülis el lehet nézni neki... mindenesetre kár érte. :)

Colgate Whitening Fogkrém

Colgate Whitening Fogkrém
2018. november 15.

Párom használja mindig, így néha én is rájártam és megmondom őszintén sokkal jobb, mint azok a drága fogkrémek, amiket én vettem! Tisztít, ahogy kell, mentolos, de nem csípi szét a számat teljesen, és szerintem igenis van fehérítő hatása rendszeres használat mellett. Manuális és elektromos fogkefével is jól használható. Múlt héten vettem újra akciósan 267 Ft-ért, teljesen rendben van.

Fenty Beauty Gloss Bomb

Fenty Beauty Gloss Bomb
2018. augusztus 7.

Én is jöttem isteníteni ezt az ajakkencét, pedig alapvetően nem vagyok szájfénypárti, de ez valami csodás! Először teljesen tanácstalanul álldogáltam a sminkes pult előtt, mert tesztert nem találtam kirakva, és nem értettem, hogy ebből valóban csak egy színárnyalat létezik? :D

Nos, nem tudom, mindenkinek jól áll-e, de én szeretem magamon. A termék illata vaníliás, az állaga is jó, egy kihúzás bőven elég egy használatra, könnyen felvihető és nem csak szép, hanem ápol is. A tartóssága nyilván nem túl jó, de miután eltűnik, nem hagy vállalhatatlan nyomokat az ajkakon. Szuper-szuper!

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2018. augusztus 1.

Nagyon jó szempillaspirál, nagyon könnyű vele dolgozni az elsőre baromi nagynak tűnő kefe ellenére is. Nem vesz fel túl sok festéket, így nem kell lehúzogatnom a felesleget, mint általában a szempillaspiráloknál. Én csak a felső pillasoromat festem, könnyedén elérek vele minden szálat. Hosszabbít, dúsít, nem tapaszt, nem pereg, a nap végén is ugyanúgy ott van, mint ahogy reggel felkentem. Micellás vízzel szépen le lehet mosni.

Két dolog miatt nem venném újra, az egyik az ára, max. akciósan ruháznék be rá újra, mivel van drogériás kedvencem. A másik pedig az, hogy használat után pár óráig számomra nagyon furcsa szaga van, bántja az orrom. :/ Aztán napközben valahogy elmúlik, ilyet még sosem tapasztaltam egy spirálnál sem.

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon
2018. július 28.

Pár napja fogyott el, ezért jöttem véleményezni. Barátnőm ajánlására vettem meg és igazából tetszett. Az illata, állaga kellemes, én kétszer szoktam samponozni egy hajmosás alkalmával, jól tisztít. Gyorsan zsírosodik a hajam, erre kerestem megoldást, sajnos ez sem hozta a várt eredményt, ugyanúgy 3 naponta hajat kell mosnom. Viszont nagyon jól dúsít és ápol, könnyű, könnyen kifésülhető és szép a hajam közvetlenül mosás után. Aztán persze 1-2 nap után ugyanúgy visszaáll.

Ami viszont negatív, hogy úgy látom, picit korpás lesz tőle a hajam, ami 3. nap környékén baromi zavaró, emiatt nem vettem újra. Most próbálkozom más samponokkal, sajnos az igazit én sem találtam még meg.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel (régi)

Neutrogena Hydro Boost Water Gel (régi)
2018. május 13.

Imádom az illatát, az állagát, nyárra tökéletes arckrém! Kombinált bőröm van, pattanásokra hajlamos, de szerencsére ez a krém nem okozott ilyen problémát. Felkenés után pár perc alatt beszívódik, lehet rá sminkelni is vagy fényvédőt tenni, jól hidratál.

Nekem az egész Hydro Boost termékcsalád nagyon bejött, próbáltam még a lemosó gélt és az Aqua peeling-et is, a szemkörnyékápoló is tetszik. A termékek illatával nem tudok betelni!