Creme

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lush Jasmin & Henna Fluff-Eaze Hajpakolás

Lush Jasmin & Henna Fluff-Eaze Hajpakolás
2021. március 26.

Sajnos nekem a termék egyáltalán nem vált be. Az illatát nem tudtam elviselni és sajnos a következő hajmosásig végigkísért az émelyítő szag. A termékleírásban szereplő pozitív hatásokat sem éreztem a használatakor.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. december 12.

A bőröm vízhiányos és tökéletesen hidratálja. Testes krém, de gyorsan beszívódik, nincs ragacsos utóérzet sem. Szuper!

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)
2020. december 12.

A 8%-os változatát használtam korábban, azt nagyon szerette a bőröm, de mivel az megszűnt ezt vásároltam meg helyette. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, az illata visszafogott és az ára is baráti.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex
2020. december 12.

Esténként használom és a rosaceás bőröm nagyon szereti. Gyorsan beszívódik és reggelre szépen egységesíti a bőrszínemet. Az egyetlen hátránya, hogy nagyon drága, de ki lehet fogni akciósan!

NYX Precision Brow Pencil

NYX Precision Brow Pencil
2020. december 12.

Már két éve csak ezt használom a szemöldökömre. Könnyű használni és van belőle hideg szín is (én az Espresso színárnyalatot használom). Tökéletes!

Kallos Argán Színvédő Sampon Festett Hajra

Kallos Argán Színvédő Sampon Festett Hajra
2018. december 19.

Nem nagyon habzik a sampon, így többet kell belőle használni. A legnagyobb probléma mégis az volt a használatakor, hogy sajnos a színvédő hatását nem éreztem.

Catrice Glam & Doll Super Black Liner Waterproof

Catrice Glam & Doll Super Black Liner Waterproof
2017. december 10.

Könnyű vele dolgozni, de egyáltalán nem tartós.

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2016. október 9.

Az arcomon sajnos a rozeacea mellett seborrhea is kijött...az utóbbit teljesen megszüntette! Igaz, én rögtön nagy kiszerelésben vásároltam meg és napi kétszer használtam.

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza
2016. szeptember 25.

Azért vásároltam meg a terméket, mert tetszett, hogy kitekerős a vége illetve, hogy puha az állaga. Egy gondom volt vele: a színe. Sajnos meleg árnyalatban kapható, ezért nem veszem újra.

Fáma Ichtiolos Maszk

Fáma Ichtiolos Maszk
2016. szeptember 25.

Hetente egyszer használom a rozaceás bőrömre. Az illata tényleg nem kellemes, viszont lehúzza az arcomról a pirosságot és ez a lényeg!