Cress

Regisztráció dátuma: 2020. január 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Zara Golden Decade EDP

Zara Golden Decade EDP
2024. április 6.

Egynek nem rossz, de nem a Libre sajnos. (Viszont a Libre árát nem fogom kifizetni mióta találtam relatív olcsón is tök jó illatokat.)
A tartóssága meglepően jó, és hasonlít azért elég szépen a Libre -re.

Zara Rose Gourmand

Zara Rose Gourmand
2024. április 6.

Nekem ez totál Armani Sí. Bevallom, így kicsit már bánom is, hogy megvettem. Persze ugyanakkor szép, édes rózsa, de nem különösebben különleges.

Afnan Perfumes Souvenir Floral Bouquet EDP

Afnan Perfumes Souvenir Floral Bouquet EDP
2024. április 5.

Nem ismerem a Delinát, de ez nagyon tetszik.
Egyetlen bajom, hogy mindenhol azt olvasom milyen erős és tartós, de valahogy rajtam annyira nem. Ennek ellenére oda vagyok érte. Az első percben durván alkoholos citrom illat, de egy-két perc múlva már érzem a rebarbarás rózsát kis füstösséggel. Nagyon bejött nekem.

Lattafa Opulent Oud EDP

Lattafa Opulent Oud EDP
2024. április 5.

Elsőre picit fura volt, de gyorsan megbarátkoztunk. Egy bajom van csak vele, úgy érzem rajtam nagyon gyorsan bőrközelivé válik, és nem is túl tartós. Pedig néztem, Fragin pont hogy extra tartósnak írják mások. A Swiss Arábian Shaghaf Oud-dal.összehasonlítva ez sokkal rózsásabb, kevésbé édes, és sokkal kevésbé tartós rajtam.

Minél többször használtam, annál inkább úgy véltem, hogy ez inkább férfias illat számomra, mint nőies. Így, emiatt már nem is nyúltam érte hónapok óta.

Lattafa Ser Hubbee EDP

Lattafa Ser Hubbee EDP
2024. április 5.

Update1: A fiamnak adtam. Rajta nagyon finom. Férfi illatként megérdemli a négy csillagot viszont.

Számomra teljesen férfias. Nem rossz, de nem tudom túl sok mindenkin elképzelni. Számomra kicsit "száraz" ez az illat.

Afnan Supremacy Pour Femme Purple EDP

Afnan Supremacy Pour Femme Purple EDP
2024. április 5.

Update2: nagyon sokoldalú és egyáltalán nem lineáris. Megszerettem, igaz nem nyúlok sokszor érte. 4*
Update1: pár nappal később... Én ilyennel még bevallom nem találkoztam... Írtam a múltkori véleményt. Aztán pár nappal később mostam és azt a pulcsit is, ami akkor volt rajtam, amikor próbáltam ezt a parfümöt és semmit nem éreztem. A pulcsi most, több nap elteltével illatozott a szennyes kosárban... Wtf? És kimostam és még utána is éreztem. Hát ez durva.... Még próbálgatni fogom, de az egy csillagot máris húzom feljebb háromra.
Remélem legközelebb magamon is érezni fogom, mert egyáltalán nem tűnik rossznak.

Én ezt az illatot szinte egyáltalán nem érzem. Így még soha nem jártam egyetlenegy parfümmel sem. Kifújom és alig-alig érzek valami halovány illatocskát. Elképesztően csalódott vagyok, ezzel a parfümmel be is fejeztem a vakvásárlásaimat. Netes vélemények alapján ez pont egy határozott, erős, tartós parfüm. Pont ezek miatt vettem meg. Volt aki azt írta, beltérben nem is meri magára fújni, annyira erős :-o. Hát nekem eddig még a leges leggagyibb, legolcsóbb parfüm is érezhető volt legalább. Legalább amikor fújtam, akkor rögtön. Ezt egyáltalán nem érzem már rögtön akkor sem :/ Most vagy selejtet kaptam (pedig az N betűs ismert webáruházból rendeltem), vagy valamiért erre az én orrom immunis. Soha-soha nem jártam még így. Egy csillagot is csak azért adok, mert az üvege elég szép.

Al Haramain Musk Parfümolaj

Al Haramain Musk Parfümolaj
2024. április 5.

Finom rózsás illat. Bejön. Kicsit füstös, buja, kellemes rózsás. Tartós is szerintem.
Update1:
Hagytam kicsit állni a felbontás után, és pár hét alatt hatalmasat változott az illata. A rózsa már egyáltalán nem ntenzív, a musk viszont ezerrel és brutál tartósan ott van. Végülis a neve is Musk :)

Avon Far Away Beyond The Moon

Avon Far Away Beyond The Moon
2024. április 5.

A legkellemesebb meglepetés, hogy eszméletlen tartós illat. Nekem az eddigi Avon illatok közül az egyik legjobb. Sehol nem olvastam hasonló véleményt,.de nekem nagyon hasonlít a Lattafa Kamrah illatára.

Update1:
Viszont, ami elég nagy negatívum, le is szedek a csillagokból, úgy tűnik hamar megcsömörlök ettől az illattól, nem bírom két nap egymás után ezt fújni magamra.
Nem fogom újra venni, és nem bánom,.hogy csak 10ml-t vettem.

Ted Lapidus Oud Blanc

Ted Lapidus Oud Blanc
2024. április 5.

Szappanos rózsa. Először annyira nem tetszett. (Nekem egyébként nem is nagyon hasonlít a Shaghaf Oudra, amit először sajnáltam, majd ez változott, mivel sokkal kevésbé hivalkodó, szolidabb és emiatt szerintem jóval elegánsabb) A férjem megdicsérte rajtam (sok parfümöm van, nagyon-nagyon keveset dicsért eddig meg)
Még barátkozunk, de összességében tetszik.

Update1: egyre jobban szeretem. Bár úgy gondolom nem egy ma divatos illat, de annyira kellemes,.elegáns és megnyugtató számomra.

Mauboussin Á La Folie

Mauboussin Á La Folie
2024. április 5.

Kedves, finom, nőies. Én tartósnak is találom. Az üvege viszont nagyon idegesítő, baromi nehéz levenni a kupakját a piramis foma miatt.
Összességében nekem nagyon tetszik az illat.

Update1: hosszabb távon annyira mégse jön be. Van valami kis kellemetlen, fura szagocska a leszaradás során benne.