csajreni

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. augusztus 14.

Kb másfél hónapja ajánlotta a bőrgyógyász erősen pattanásos arcomra. Írt fel egy krémet is (Effezel, ha jól emlékszem), amiről nem nagyon találtam magyarul tapasztalatokat, véleményeket a neten. Na, gondoltam, szuper, hogy rajtam fog tesztelni.
Ez a két krém együtt maga a mennyország!!!! Gyönyörűen kitisztult az arcom, a homlokom már teljesen, az arcomon két oldalt pedig már csak a hegek , foltok maradtak vissza azokból a pattanásokból, amiket nem álltam meg és kinyomtam. Ezek a krémek (pl. Effezel, Skinoren, Akneroxid és társaik) nagyon erősek, emiatt az arcbőrt is nagyon szárítják. Viszont ezzel a La Roche krémmel használva (esténként használom az Effezelt, reggel a La Roche krémet - illetve már csak minden második este az erőset és aznap ahelyett is a La Roche krémet használom este is) és remekül ellensúlyozza a másik krém szárító hatását. Egyáltalán nem száraz a bőröm, sőt, ha ezt rákenem reggel, akkor estig pihe-puha. Szerintem a pattanások (sebek) helyeit is szépen halványítja, bár nyilván semmi nem tud csodát tenni rögtön. Megvettem ennek a termékcsaládnak a micellás vizét, illetve a géles arctisztítót, azokról is csupa-csupa jót tudok csak mondani.
Aki sajnálja rá a pénzt, annak üzenem, hogy megéri a befektetést, sokáig elég és hatásos!

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testápoló Vaj

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testápoló Vaj
2018. július 10.

Nemrég kezdtem el használni. Írták, hogy túl zsíros nyárra, viszont nekem a nyáron is száraz bőrömre tökéletes. Jó illata van, finoman ápol, kell ennél több? :)

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus
2018. július 10.

Hát ez valami katasztrófa! Nem szoktam első használat után véleményezni, de annyira rossz volt az első benyomás, hogy muszáj.
Az egyetlen pozitívum, hogy az ecsetet könnyű használni.
Nap végére elkenődött, a felső szemhéjam fekete csíkos lett.
Hatalmas hátrány, hogy a sminklemosóval alig lehetett levakarni, az egész arcom fekete darabkás lett és azokat is alig lehetett leszedni, amikor elmosódott. Erősen dörzsölni kellett és úgy is alig jött le. Tény, hogy nem olajos alapú lemosót használok, hanem biot. De a mai világban szerintem mindenki törekedik arra, hogy természetes alapú dolgokat használjon, így nem szívesen használnék erősebb sminklemosót, idáig maximálisan elbánt mindenféle sminktermékkel.

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Hajbalzsam Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Hajbalzsam Károsodott Hajra
2018. május 30.

Nem ez a tökéletes hajbalzsam, viszont tud annyit, mint a drágább társai. Nekem egész jó állapotú hajam van, így problémásabb haj esetén nem tudok nyilatkozni.
Az illatát imádom, már kb 2 éve ezt használom. Még másnap is érzem rajta a jó illatot :) A hajtövekre nem teszek belőle, így nem zsírosodik jobban tőle a hajam.

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2018. május 25.

Szörnyű. Régen a hajhullásra való samponjukat használtam, teljesen meg voltam elégedve. Mostanság nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ezért gondoltam kipróbálom ezt. Katasztrófa, ahhoz képest, hogy zsíros hajra való, még jobban zsírosodik tőle a hajam. Nem is használtam el az egészet, inkább kidobtam a végét.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2018. május 25.

Intim gyanta után használom, tökéletesen megnyugtatja a bőrt, nem is kell ennél több. Nagyon kevés is elég belőle, sokáig elég.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. május 25.

Pár hónapja szereztem be, sok beauty videóban láttam, hogy használják.
Először nem győzött meg szóval félretettem pár hónapra. Most valahogy újra előkerült és teljesen jó :) Valószínűleg barnult az arcom egy kicsit és már nem tűnik olyan sárgásnak rajta (vagy lehet, hogy alapozóra túl sűrű volt, de bb krémre teljesen jó). Szem alá tökéletes. A pattanásokra nem az igazi, de egész szép ott is a fedése.

BIOLA Bio Kökény Arctej (régi)

BIOLA Bio Kökény Arctej (régi)
2018. május 25.

Egyszerűen imádom! Már régóta szerettem volna egy bio arctisztítót és ez teljesen jól bevált.
Sminklemosásra használom. Bevizezek egy vattakorongot, jól kicsavarom belőle a vizet és egy kis mennyiségű krémet teszek rá. Nekem teljesen jól leszedi még a szempillaspirált is, viszont vigyázni kell azzal, hogy a víz jól ki legyen csavarva belőle, mert a szemet tényleg hajlamos csípni. De nekem idáig csak párszor fordult elő, hogy belement, pedig nagyon régóta használom.

Azt nem értem, aki azt írta, hogy iszonyat gyorsan elfogy, mert én már 1 éve vettem, MINDEN NAP használom és most járok a vége felé. De szerintem még így is elég lesz 1-2 hónapig. Én is drágának találtam (talán 2800 Ft volt), amikor megláttam, hogy milyen kicsi, de mint írtam, több, mint 1 éve kitart mindennapos használat mellett.

Csak ajánlani tudom!

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel
2018. május 25.

A LEGJOBB kézkrém! Nekem télen iszonyatosan száraz a kezem és ez az egyetlen kézkrém, ami segít rajta. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég,
Ha valaki nem szereti napközben kenegetni a kezét, akkor minden este kenje be lefekvés előtt és tökéletes lesz másnap!

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló
2018. május 25.

Nem vagyok egy nagy testápolós csaj, de ezt nagyon szeretem.
Finom az illata, könnyen beszívódik emiatt nyáron is lehet használni. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, nem lesz testápolós az egész tubus, ha kenés közben szeretnék még nyomni a kezembe :) Szerintem a hidratáló hatása is teljesen jó.