csajreni

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Málna

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Málna
2018. május 25.

Hidratálásra nekem nem vált be. Viszont mivel az illata és a színe nagyon tetszik, ezért egy másik ajakápolóval előtte hidratálom a számat és csak utána teszem rá ezt.
Emlékszem, októberben kórházban voltam és nagyon cserepes volt a szám a stressz miatt. Akkor kaptam nővéremtől ezt az ajakápolót, szörnyen nézett ki a repedezett számon :) Viszont az illata, színe miatt én megadom neki a 4 csillagot.

L'Occitane Arlésienne Bársonyos Kézkrém

L'Occitane Arlésienne Bársonyos Kézkrém
2018. május 25.

Ez a második kedvenc illatom (a cseresznyevirágos a favorit). Nyáron is lehet használni, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Azoknak, akiknek hozzám hasonlóan nagyon száraz a kezük, télire a magasabb sheavaj tartalmú krémeket ajánlanám (a boltban szívesen segítenek, végig lehet szagolgatni őket).

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém
2018. május 25.

Túlárazottnak tartom, de valahogy mégis megveszem :) Isteni illata van, könnyen beszívódik. Nem mondom, hogy sokáig tart a hatása, de télire azokat a krémeket szoktam venni, amiknek magasabb a sheavaj tartalma, mert nagyon száraz a kezem. Ezt viszont akár még nyáron is nyugodt szívvel használom, mert tényleg nem hagy ragacsos érzetet.
Az illata isteni, ez a kedvencem az összes loccis kézkrém közül!

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2018. május 25.

Mint az előttem íróknak, nekem is vegyes érzelmeim vannak. Ingyen jutottam hozzá, egy krémhez kaptam ajándékba. Még szerencse, mert fognám a fejem, ha ennyi pénzt kiadtam volna érte. Az állaga nagyon sűrű, nehéz eloszlatni az arcon. Viszont pozitívum, hogy egész jól fed (ha azt nézzük, hogy ez "csak" egy cc krém) és UV védelem is van benne. Viszont a nap második felére foltos lesz és nekem a bőröm is zsírosodik tőle (pedig eleve száraz arcom van).
Összességében nem venném meg, pedig még nem találtam meg a megfelelő cc/bb krémet.

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2018. május 25.

Imádom-imádom-imádom-imádom!!! :) Iszonyatosan letisztult, finom virágos illata van. Egyáltalán nem erős, de mindenki odavan érte. Kb. 2012 óta ezt használom, nem vagyok hajlandó más illatot magamra tenni, hiszen ez tökéletes. Pár évvel ezelőtt volt, hogy már kb 2 hónapja elfogyott és valahogy sose volt időm elszaladni venni. A buszon előttem ült egy lány, akin ugyanilyen parfüm volt és akkor döbbentem rá, hogy milyen jó illata is van (nyilván az ember magán nem érzi annyira, mint másokon). Plusz néha a főnököm is ezt a parfümöt használja és amikor bejön, akkor is érzem, hogy milyen jó illata van. Ezer közül is megismerném ezt az illatot :)

Manna COCO Levendula Folyékony Szappan

Manna COCO Levendula Folyékony Szappan
2018. május 25.

Mi sokáig használtuk kézmosó szappannak (mivel fürdéshez sima manna szappanokat használunk). Kézmosónak kicsit drágának találtam, ezért áttértünk más termékre. Az illata jó, de semmi különös, teszi a dolgát.

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)
2018. május 25.

Nem rossz összességében. Hasonlóan a fekete ében szappanhoz, ennél sem éreztem, hogy kevesebb pattanásom lenne tőle. Viszont a tisztító hatása ennek is teljesen megfelelő, valamiért azonban mégis visszatértem a fekete szappanjukhoz :) Nagyon sokáig elég! (A nagyon sokáig-ot értsük úgy, hogy akár évekig, pedig én minden reggel és este használom!!!)

Manna Tündérvirág Szappan

Manna Tündérvirág Szappan
2018. május 25.

Imádom, ez az egyik kedvencem! Jó az illata. Egyébként nekem szárazságra hajlamos a bőröm, de mióta manna szappannal fürdök minden nap, azóta teljesen helyreállt, sosem száraz a bőröm, pedig nem szoktam sűrűn testápolózni :) Mostanában viszont azt vettem észre a manna szappanoknál, hogy sokkal gyorsabban fogynak..

Manna Tündérkert Szappan

Manna Tündérkert Szappan
2018. május 25.

Szuper az illata. Annyi hátránya van, hogy valamiért ez az egyetlen szappanuk, ami érzékenyebb területeken csíp. Biztosan van benne valami összetevő, mert ezt egyik szappanuknál sem tapasztaltam. Mostanában viszont azt vettem észre a manna szappanoknál, hogy sokkal gyorsabban fogynak..

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2018. május 25.

Nagyon jó illata van. Nem vettem észre, hogy csökkentette volna a pattanások számát, viszont szépen tisztítja az arcot. Tipikusan az az arctisztító, ami után tényleg tisztának érzem az arcomat :)