csajreni

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal
2018. május 25.

Nagyon jó illata van. Mostanában viszont azt vettem észre a manna szappanoknál, hogy sokkal gyorsabban fogynak..

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2018. május 25.

Ugyanez igaz a nappali verziójára is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. május 25.

Először odáig voltam érte. Tetszett az illata és úgy tűnt, hogy a hidratáló hatása is jó. Aztán valamiért ez megváltozott. Egy idő után az illatát se kedveltem annyira (ez nem a termék hibája) és a hidratáló hatása sem volt olyan jó. Lehetséges, hogy hozzászokott a bőröm. Télen alapozó alá nem volt rossz, de így nyárra túl nehéz, hiába száraz a bőröm.

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2018. május 25.

Nem sok púdert próbáltam ki idáig, de ennél biztosan nincs jobb ebben az árkategóriában.
Szépen fed, viszonylag tartós.

Pupa BB Cream + Dark Spot Treatment

Pupa BB Cream + Dark Spot Treatment
2018. május 25.

Kb másfél hónapja használom. Akciósan jutottam hozzá, így mindenképpen ki szerettem volna próbálni. Az árnyalat tökéletes, a fedése sem rossz.
Az egyedüli problémám vele, hogy nekem iszonyatosan zsírosodik a bőröm tőle. Reggel felteszem és délután 2-3 körül már tiszta zsír lesz az ujjam, ha végighúzom rajta. Pedig reggel fixálom púderrel is, illetve nem teszek alá nehéz és zsíros krémet. Ha pedig azt a trükköt alkalmazom, hogy zsepivel finoman felitatom a zsírt, akkor nagyon látszik, hogy csak a szín marad az arcomon, száraz hatása lesz, ami szintén nagyon csúnya- Nagyon örülnék, ha valaki tudna javasolni erre a problémára valami trükköt, vagy valami konkrét púdert, amivel jól működik együtt (Catrice púdert használok), mert igazán megszerettem és továbbra is szeretném használni.

Ilcsi Rozi Szérum

Ilcsi Rozi Szérum
2018. május 25.

Kb másfél hónapja vettem a kozmetikusnál, mivel pattanásra hajlamos arcbőröm van. Talán egy picit javított a helyzeten és nincs annyi pattanásom. Jelenleg reggel használom (mivel este egy jóval erősebb hidratáló hatású, de mégis könnyű krémet használok a vízhiányos bőröm miatt), sminkelés előtt. Nem tökéletes választás smink alá szerintem, de így nyáron nem szeretnék nehéz krémeket tenni a cc krém alá (a sima alapozó alá biztosan nem lenne elég). A hidratáló hatását egyáltalán nem érzem, de talán nem is ez a fő feladata.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. május 25.

Soha nem voltam nagy szempillaspirál tesztelő, viszont amióta ajándékba kaptam a vásárlásom mellé függője lettem :) Szuper a fedése, könnyű felvinni, nem pereg le. A legfontosabb, hogy amennyiben normálisan le van mosva az előző napi smink a szemről, tökéletesen elszeparálva festi be a szempillákat.
Nekem már két szín is van: barna és fekete, mindkettő tökéletes.
Az ára is verhetetlen szerintem, egy sokkal drágább ultra márkás szempillaspirált kaptam múltkor és a nyomába se ér ennek!
Amíg kapható lesz biztosan ezt fogom használni.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. május 25.

Az egyik legjobb ár/érték arányú korrektor! Egész jó a fedése (bár én pattanásokra dupla rétegben teszem), szem alá is bevált, illetve viszonylag tartós is. Már a második tubussal használom. Viszont észrevettem, hogy kb a tubus felénél járva elkezd besűrűsödni és már sokkal nehezebb eldolgozni a bőrön, nagyon száraz hatású lesz a végeredmény. Lehet, hogy megváltozott valami összetevője, mert az első tubusnál nem volt ilyen problémám.
Most átmenetileg váltottam egy másikra, ami hasonlóan jó, de biztos vagyok benne, hogy vissza fogok térni hozzá!

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. január 20.

Ismerőstől hallottam erről a csoda korrektorról és nem csalódtam! Gyönyörűen elfedi a pattanásokat, hegeket és még tartós is. Vigyázni kell, ha alapozóra visszük fel, mert ha túl sokat teszünk belőle, akkor nagyon meglátszik. Szem alatti karikákra nekem nem jött be, de arra ott a Catrice folyékony korrektor.
Imádom, biztosan újra fogom venni!