Csajszi23

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Delia Coral Prosilk Körömlakk

Delia Coral Prosilk Körömlakk
2013. augusztus 18.

Nekem a 97-es lila árnyalat van meg és imádom :) Tényleg szuper tartós még fedőlakk nélkül is

Avon Extratartós Folyékony Alapozó

Avon Extratartós Folyékony Alapozó
2013. augusztus 4.

Nagyon rossz ez az alapozó.... kb. 1 óra utána olyan zsíros lesz az arcom,hogy elviselhetetlen! pedig még púdereztem is... A mitesszereket nagyon jól kiemeli :D:D Sírnék tőle... nem tudom, hogy elhasználjam vagy kidobjam. Ja és még annyit megjegyeznék, hogy mivel nagyon világos bőrű vagyok így az ivory van meg de néger vagyok tőle.....

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2013. július 31.

Csak megerősíteni tudom a többiek véleményet :) Kb. 1 éve csak ilyet veszek és verhetetlen ár-érték arányban! Nagyon ajánlott :)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2013. július 26.

Régebben használtam önbarnítót, de iszonyatosan foltos lettem így féltem újra kipróbálni. Napozni nem nagyon merek, mert hófehér bőröm van sok anyajeggyel. A pozitív vélemények alapján (és mert bízok az Alverde márkában) döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Masszázskesztyűvel radíroztam a bőröm és nem használtam előtte testápolót ( nem tudom mennyire fontos, de én csak szappannal fürdök). Nagyon vékonyan felkentem és teljes beszívódásig masszíroztam a bőrömbe. Kb. 10-15 perc után öltöztem fel. Ledöbbentem a végeredményen, mert nekem nem lett foltos és narancssárga sem! Már látom, hogy kezd kopni (kb. 3 nap után) de nem látom, hogy foltosan kopna csak halványodik. Ha szinte teljesen lekopott akkor újra bekenem ugyanígy magam. Ha gyakrabban kenném magam biztos, hogy sárgás lennék. Igaz, hogy még csak egyszer használtam de megelőlegezem az 5 pontot :)

Rebi-Dental Whitening Fogkrém

Rebi-Dental Whitening Fogkrém
2013. május 25.

A kedvenc fogkrémem! Az egyetlen fogkrém, ami betartja az ígéretét és tényleg fehérít! Csak ezt vagy a gyógynövényes változatát használom!

Balea Arc és Bikinivonal Gyantacsíkok

Balea Arc és Bikinivonal Gyantacsíkok
2013. április 25.

Nekem tökéletesen bevált!! tudom hogy nem szabad, de én intim gyantát is csinálok vele :) Csak ajánlani tudom!

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2013. március 28.

Imádom!! első használatra szerelem :)) az illata isteni, a hatása tökéletes! Ha valakinek nem szívódik be teljesen, használjon kevesebbet! :)

Balea Soft&Clear Pattanások Elleni Hidratáló Nappali Fluid

Balea Soft&Clear Pattanások Elleni Hidratáló Nappali Fluid
2013. március 20.

Ma vettem és az első benyomás nagyon pozitív :) Ez az első olyan krémem, ami nem képez réteget a bőrömön, nem oldódik fel ha víz éri, teljesen beszívódik! Szerintem tökéletes lesz alapozó alá, megelőlegezem az 5 pontot :)