csaktom

Regisztráció dátuma: 2014. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó
2020. június 3.

ez tipikusan az az eset, amikor elég lenne annyit írni értékelésként, h tessék szépen megnézni az INCI-t. flavonoidok, ferulinsav, gyógynövénykivonatok egy fél kilós, nyolcszáz forintért árult lábfürdősóban!

a gyakorlatban is pont olyan jó, mint amit ez alapján el lehet képzelni, erre kár is több szót vesztegetni

CV Cadea Vera Perfect Lift Express Lifting Serum-Konzentrat

CV Cadea Vera Perfect Lift Express Lifting Serum-Konzentrat
2020. május 26.

régebben 10 ml-es, injekciós fecskendőre hajazó csomagolásban lehetett kapni ugyanezzel az összetétellel a müllerben, én azt használtam

úgy kell elképzeni, mint egy vízbázisú, olajmentes hialuronos szérumot, ami száradás közben egy olyan térhálós szerkezetet alakít ki, ami fizikailag feszítő hatást fejt ki a bőrfelületen, kb úgy, mintha egy ragasztó száradna rá, csak ez nem ragad :) egy nehezen leírható kellemes érzet marad utána, én nagyon szerettem használni, bár viszonylag ritkán használok önmagában csak hidratálást, általában akkor vetettem be, ha nem mindennapi módon kellett emberek közé mennem. kicsit feszélyezett a miniatűr kiszerelés, és az ehhez képest viszonylag borsos ár, de ezt azóta javította a müller, így már tökéletes lesz számomra

a kellemes komfortérzet miatt azoknak is tudom ajánlani, akiknek még nincs szükségük látható feszesítésre, sztem ez egy pluszt hozzátesz a hialuronos hidratáló szérum műfajhoz. én eddig hidratálásban inkább az öregedésgátló hatással is rendelkező hatóanyagokat részesítettem előnyben, mint a csiganyálka és a rezgőgomba kivonat, ez az első hialuronsavas / aminosavas hidratáló szérum, aminek olyan hatását tapasztaltam, h látom értelmét a használatának, bár a szívem csücske az lenne, ha az előbbi hidratáló hatóanyagokat párosítaná össze egy gyártó a tarka ciroklével. viszont hosszú távú hatása nincsen, a leírásban szereplő tartósság néhány órában értendő és nem tudom, h muzsikál rétegezve.

Biotherm Homme Force Supreme Liquid Eyes Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Férfiaknak

2020. május 25.

néhány éve használgattam, a különlegességét az adja, h teljesen olaj- és szilikonmentes formula, ennek megfelelően nagyon könnyed és még egy kevés mattító is van benne, amitől félmattra szárad, csak éppen annyira, h még ne szárítson és szépen hidratált maradjon a szemkörnyék, szóval hímneműeknek teljesen vállalható

mivel alkoholos, kicsit higítani kell rajta, ez engem sose zavart, szememet sem bántotta. fő hatóanyaga a sodium dextran sulfate, ami vizenyős táskák ellen hat, meg némi vérkeringésfokozás a sötét karikák ellen koffeinnel és egértövissel. nem egy bonyolult történet, fel is lélegeztem, amikor kijött a l'oreal homme egy sokkal olcsóbb duplijával, nekem sem kellett kétszer mondani és azonnal váltottam (majdnem szó szerint ugyanez az összetétel, csak a biotherm-exkluzív vitreoscilla-ferment van lecserélve)

sötét karikák ellen sokkal jobb az isana klasszikus lötyije, de mivel az bele tud menni a szembe, és akkor tragédia van és megvadulás, ha készültem valahová, inkább ezt használtam szemre, mint biztonságos megoldás, és aminek az azonnali finise is szebb. az ára miatt kap négy csillagot

Himalaya Nyugtató és Védő Törlőkendő Babáknak

Himalaya Nyugtató és Védő Törlőkendő Babáknak
2020. május 18.

mint babatörlő nullát adnék neki, még akkor is, ha a pelenkakiütéssel van indokolva benne a fertőtlenítőszer, mert a klórhexidin nem babák bőrére való

ellenben én már a járvány elején eldöntöttem, h nem fogom szétcseszni a kezem tömény alkohollal, mert ha kisebesedik az állandó szárítástól, több a kár, mint a haszon. szóval ezzel kézfertőtlenítek, alkoholmentesen, hidratálva, gyönyörű levendulaillattal, olyan a kezem, mint a babapopsi. a másik előnye az alkoholos borzalmakkal szemben, h az alkohol elpárolog, és egy löketszerű egyszeri fertőtlenítés után már nem véd a továbbiakban, míg ez a fertőtlenítő visszamarad a kézen és egészen addig véd, amíg le nem kopik, v le nem mossuk

mivel erre nincs ráírva jó nagy betűkkel h FERTŐTLENÍTŐ, ki is maradt a felvásárlási hullámokból, remélem a jövőben is megtartja ezt a jó szokását

PomPom Himalája Só Natúr Szappan

PomPom Himalája Só Natúr Szappan
2020. május 9.

vegyesek az érzéseim ezzel a szappannal kapcsolatban. zuhanyzáshoz használtam volna, de rájöttem, h nem tudom, h kellene egy radírozós szappannal radírozni. nekem az nem megy, h a szappannal dörzsikézem magam, szeretem a kezemben felhabosítani, és mivel ez elég nehezen habzik, igényli is ezt a műveletet. de így csak a kezemet karistolja, mivel a kioldódó sószemek szinte azonnal feloldódnak a vízben meg a habosításban. valószínűleg az egész radírozós szappan műfajt nem nekem találták ki. pedig tudnám szeretni, mert ha eljutok addig, h felhabzott, akkor már szeretem a kémiai hatását, ezt a (feloldódottan) sós szappan dolgot. de valahogy úgy kellene ez nekem, h inkább egyáltalán ne radírozzon, és cserébe kényelmesen fel lehessen habosani kézben

Body&Soul Fafésű 17,5 cm

Body&Soul Fafésű 17,5 cm
2020. május 6.

több, mint egy éve használom és meg vagyok vele elégedve. ez nem fafésű, mint a itt a nevében szerepel, hanem vmi famorzsalék gyantával összeragasztva, ennek megfelelően nem annyira ellenálló, mint egy műanyagfésű, de erre számítottam, amikor megvettem. nekem foga nem tört ki, annyit vettem észre, h éles tárgyakkal jobban felsérthető a felszíne, mint a műanyagnak, de ezt nem sorolom a rendeltetésszerű használat körébe

nekem nincs hosszú hajam, szóval lehet, h egy hatalmas gubancos loboncnál megadja magát, de én nem tudok rá rosszat mondani

Isana Hair Professional Balzsam Festett Hajra

Isana Hair Professional Balzsam Festett Hajra
2020. május 3.

hihetetlenül jó termék. azért próbáltam ki, mert ebben nem csak mutatóban vannak fényszűrők az összetétele alapján, aztán jött a meglepi: olyan krémes állagú lesz a hajon, amit meg nem mondtam volna, mivel szilikon- és olajmentes. nyáron néha, ha tudom, h napra fogok menni, a hajamon is hagyok belőle keveset, mert egyáltalán nem nehezíti el

szerk: jöttem tovább magasztalni, mert rájöttem, elfelejtettem megemlíteni, h nem csak megfelelő mennyiségben vannak benne uv-szűrők, de az UVB mellett van benne UVA szűrő is, ez olyan ritka a hajápolási termékekben, mint a fehér holló

dr. Organic Tusfürdő Bioaktív Kendermagolajjal

dr. Organic Tusfürdő Bioaktív Kendermagolajjal
2020. május 1.

számomra a dr organic tusfürdők testesítik meg a tökéletes tusfürdő-állagot, sok hidratáló aloe vera, szulfátmentes, kíméletes, mégsem túl gyenge habzás, színezékmentes összetétel, természetes, mégis elég erős illatosítás

itt a kender és a komló adja meg a gyógynövényes alaphangulatot, amihez tökéletes párosítás a menta, eukaliptusz, geránium, és nem sorolom fel az összes összetevőt, tessék elolvasni, akár egy komplex parfüm. szinte minden hosszú összetevő-listás dr organic tusfürdő tökéletes választás

szerk: ja, az ára. kétségtelenül nem egy olcsó darab, de ebben az esetben nem érzem azt, h rablás lenne az ára, minden téren olyan minőséget hoz. aloe vera alap, kíméletes felületaktív anyagok, sok növényi kivonatot használó igényes illatosítás, natúr tartósítás színezék nélkül, ezt nem lehet annyiért adni, mint a víz + SLS + NaCl + rovarirtó szintű illatosítást

dr. Organic Mélytisztító Tusfürdő Aktív Szénnel

dr. Organic Mélytisztító Tusfürdő Aktív Szénnel
2020. április 30.

hát az illatára sok mindent lehet mondani, de h friss és élénkítő lenne, azt nem, ez az itteni leírásáról jutott eszembe. édes (benzoin), fűszeres, gyantás és főleg tömjénes, kellően erős is, nagyon szeretem. mindez a megszokott dr organic-os tökéletes tusfürdő állaggal, sok aloe vera, szulfátmentes kímélő, mégsem túl gyenge habzás

a fekete színével nem tudok mit kezdeni, sztem átverés az egész aktív szenes mizéria, bőrön át nem lehet méregteleníteni, meg egyébként is borzasztóan túl van tolva az egész méregtelenítős bio-natúr mese, de a csodás illatáért elviselem, h hülye színe van. viszont illik a füstös-gyantás illatához, ezt készséggel elismerem

Sanft & Sicher Sensitive Nedves Toalettpapír

Sanft & Sicher Sensitive Nedves Toalettpapír
2020. április 22.

borzalmas, használhatatlan. minden rossz megtestesül benne, ami egy nedves toalettpapírban előfordulhat: nem elég nedves, rossz szagú és szakadozik, amikor kihúzná az ember, de ez még a jobbik eset, mert legalább előre elszakadt, és nem közben